Uitslagen derde ronde NBB-beker
Het Witte Huis - B.C. De Zeerob 134 - 182
B.C. de Lombard 1 - B.C. Star 2 130 - 121
B.C. ‘t Onstein 1 - B.C. Oog in Al 163 - 136 
B.C. Star 1 - B.C. de Vriendenkring 139 - 150 
Uitslagen tweede ronde Hoofdklassebeker      
Amsterdamse B.K. - B.C. de Bok 227 - 112 
B.C. Leidschenhage - Jongeren B.V. US Uil   98 - 135 
Pijnackerse B.C. 1 - B.C. het Buitenhof 157 - 137
Pijnackerse B.C. 2 - DCB 137 - 164
B.C. Ruit - Delftse B.C.   97 - 139 
B.C. Star - B.C. Het Twentse Ros 261 - 122 
B.C. Tempo - B.C. 70 113 - 211
B.C. de Vriendenkring 2 - Hok 175  - 130 
Uitslagen tweede ronde Elffersbeker      
B.C. Bricas - DCB 1 105  - 110 
Himbuv - B.C. de Vriendenkring 3 224 -  95
Pelikaanhof All Stars - ENPS-Quibus 1   83 - 145 
ENPS-Quibus 2 - B.C. Kwetsbaar '70 128 -  78
B.C. Ruit 1 - B.C. de Bok 2   89 - 109 
Jongeren B.V. US Uil - B.C. Schollevaar     2 -     0 
B.C. De Zaan 1 - S.B.C. Dombo 101 - 129
Uitslagen tweede ronde NBB-beker
Delftse B.C. - B.C. ‘t Onstein 1 135  - 212 
B.G.S. de Gehaktmolen - B.C. Star 1 140  - 187 
B.C. de Lombard 2 - Het Witte Huis 106 - 268
B.C. Oog in Al - B.B. Nijmegen 133 - 127
B.V. Pegasus-Amstelland - B.C. de Lombard 1 108  - 116 
B.C. Star 2 - Langedijker B.C. 178 - 158 
B.C. de Vriendenkring - B.C. ’t Onstein 2 157 - 143
B.C. De Zeerob - Hok 212 - 193
Uitslagen eerste ronde NBB-beker
B.C. 70 - B.C. de Lombard 2 145 - 203
B.C. Crash - B.G.S. de Gehaktmolen  103 - 199
B.C. Interbridge - B.V. Pegasus-Amstelland 123 - 148
Langedijker B.C. - B.C. Leeuwarden  197 - 162
B.C. Leidschenhage - B.C. Star 2 166 - 211
B.B. Nijmegen - Amsterdamse B.K. 2 - 0
B.C. ’t Onstein 2 - S.B.C. Dombo 250 - 173
Pelikaanhof All Stars - Delftse B.C. 136 - 155
B.C. Ruit - B.C. De Zeerob 143 - 157
Hok - bye      
B.C. de Lombard 1 - bye      
B.C. ‘t Onstein 1 - bye      
B.C. Oog in Al - bye      
B.C. Star 1 - bye      
B.C. de Vriendenkring - bye      
Het Witte Huis - bye      
Uitslagen eerste ronde Hoofdklassebeker
B.C. 70 - Bredase B.C      2 -    0 
A.P.I.H. - B.C. Tempo  99 - 120 
B.C. de Bok - B.C. Theseus 132 -  97
B.C. Bricas - Amsterdamse B.K. 171 - 173 
B.C. het Buitenhof - Leiderdorpse B.C. 157 - 122 
DCB - Himbuv 2 195 - 190 
Delftse B.C. - B.C. Goirle 162  -  95
S.B.C. Dombo - Pijnackerse B.C. 1 123 - 168
Himbuv 1 - B.C. Star 112  - 167 
Hok - B.C. Oog in Al 165 - 137
Houtense B.C. Bod '84 - B.C. Leidschenhage 167 - 206
B.C. Interbridge - B.C. de Vriendenkring 2 164 - 233 
Jongeren B.V. US Uil - Pelikaanhof All Stars 182 - 157 
B.C. Sassem Troef - Pijnackerse B.C. 2 138  - 161 
B.C. de Vriendenkring 1 - B.C. Ruit 103 - 171
B.C. Het Twentse Ros   vrijloot      
 
 
Uitslagen eerste ronde Elffersbeker
B.C. de Bok 2 - B.C. Interbridge  84 - 129 
DCB 1 - Jongeren B.V. US Uil   97 -  90
DCB 2 - B.C. De Zaan 1  36 - 126 
S.B.C. Dombo - B.C. de Vriendenkring 1 154 -  92
B.C. Kwetsbaar '70 - B.C. de Bok 1 156 - 136 
ENPS-Quibus 1 - Himbuv 107 - 127
A.B.C. Rokers Renonce - ENPS-Quibus 2  72  - 127 
B.C. Ruit-2 - Pelikaanhof All Stars  99 - 123 
B.C. de Vriendenkring 2 - B.C. Ruit-1  43 - 157 
B.C. de Vriendenkring 3 - B.C. Ruit-3 119 -  99
B.C. De Zaan 2 - Bricas  59 - 134 
B.C. Schollevaar   vrijloot