Skip to the main content

Voor de spelers. Voor de sport.

Inloggen

Bondsbureau

Kennedylaan 9, 3533 KH Utrecht
Tel. 030-2759999
—————————————
KvK 40409850
IBAN NL84FVLB 0699 5515 44
BIC FVLBNL22
—————————————

Bridge- en Boekenshop

Kennedylaan 9, 3533 KH Utrecht
Tel. 030-2759977
—————————————
Geopend op:
dinsdag, donderdag, vrijdag en zaterdag
De webshop is altijd geopend
—————————————

Zalencentrum NDC Den Hommel

Kennedylaan 9, 3533 KH Utrecht
Tel. 030-2759982
fax. 030-2759980
mob. 06-12654945
—————————————
Zalen in de maten XS tot XXL
—————————————

Onderwerpgerelateerde contactgegevens

Voor specifieke onderwerpen kun je zoeken in onderstaande tabel. Zoek je een medewerker, klik dan hier.

Onderwerp E-mailadres Telefoonnummer
Secretariaat bondsbureau secretariaat@bridge.nl 030-2759999
Secretariaat Bondsbestuur gijs.vander.scheer@bridge.nl 030-2759915
Commissie van Beroep nbb@bridge.nl 030-2759955
Straf- en Tuchtcommissie nbb@bridge.nl 030-2759915
Ledenadministratie ledenadministratie@bridge.nl 030-2759929
Financiële administratie administratie@bridge.nl 030-2759922
Wedstrijdzaken wedstrijdzaken@bridge.nl 030-2759966
Meesterpunten mp@bridge.nl 030-2759969
Helpdesk automatisering helpdesk@bridge.nl 030-2759909
Helpdesk Berry's internet Club helpdeskbic@bridge.nl 030-2759916
Marketing en Communicatie sharon.lowensteyn@bridge.nl 030-2759928
Bridgemagazine bridge@bcm.nl 040-8447644
Ruitenboer ruitenboer@bridge.nl 030-2759968
Directie gijs.vander.scheer@bridge.nl 030-2759915
Clubondersteuning ondersteuning@bridge.nl 030-2759932
Kaderopleidingen opleidingen@bridge.nl 030-2759944
Bridgedocenten docent@bridge.nl 030-2759955
Jeugdbridge jeugdbridge@bridge.nl 030-2759951
Denken en Doen denkenendoen@bridge.nl 030-2759955