Skip to the main content

Voor de spelers. Voor de sport.

Inloggen

Kennisbank

2019 per 1 april

aantal MP Titel Insigne (hanger voor dames - speldje voor heren)
500 Clubmeester (CM) klaveren in zilverkleur
2000 Districtsmeester (DM) klaveren in goudkleur
5000 Regionaalmeester (RM) ruiten in goudkleur
10000 Kandidaat Bondsmeester (KM) harten in brons
15000 Bondsmeester (BM) harten in zilver
30000 Nationaal Meester (NM) schoppen in zilver
60000 Nationaal Meester met kroon (NM*) schoppen in zilver met zirkoon
100000 Nationaal Meester met twee kronen (NM**) schoppen in zilver met saffier
150000 Nationaal Meester met drie kronen (NM***) schoppen in zilver met briljant

Bridgedistrict Amsterdam

CLUBMEESTER:
H. van Baaren, J.J.M. van Beek, E.L. Blom, A.J.E. Box, H. Broers, P.H.C. Dekkers, H.A. van Dijke, T. van Dongen, J.J. Eekelschot, J. Geleijn, R. Gerritsen, J. Goedhart, A.H. Hartman‑Kohler, I.M.L. Hassink, D.G.C. Hollaardt‑Moerkens, O. Hoogendijk, A.E.M. Horbach, E.J. Huijboom, T.J. Hulleman, K. Janetzky, P.N. Jansen, W. Jansweijer, E.A. de Jong, A. Koster, M. van der Laarse, L.E. Lebbink, M. van Leeuwen‑Schouten, P. Lemm, A.D. Lodder‑Smit, J.L. Löwinger, R.A. Mok, M.A.B. Nieuwenhuizen‑van Rossum, E.C.M. Oudemans‑Reuling, M.C. Rijpkema‑den Blanken, J.A. Schaper‑Selles, E. Schouten, Y.J.M. Schutijser, H. Stek, T.C. Stornebrink, A.W.M. Straat, A. Stuurman, H. van Veen, E.R.M. Vehmeijer, B. Verduijn, M. Vernooij, D.Ch.M. Versteeg, H.F. van Vianen, H. Visser, J.W. Visser, C.L. Visser‑van Buuren, I. van der Werf, M.I. Woerdeman‑Bronkhorst


DISTRICTSMEESTER:
I.I. Albers‑Kuhn, M.T. Baas‑Janmaat, M. van Bladeren, I. Bleeker, S. van Dam, C.J.M. Hartman, G.A. van Herk, P.M.O. Janssen, S. de Jong‑Goudsmit, D. Jurriaans, J. Kes‑Bosscher, E.N. Kukenheim‑Blitz, M.C. Lammers, M. van der Lelie, R. Lokenberg, M. Meijers, E. Mittelmeijer, J.M. Moraal, M.W.G. Nefkens, P.M. Northorn, L.C. Ockhuizen, H. Paesbrugge, J.J.M. Schuiling, D. ter Steege, R. van Vessem, C.Th. de Vijlder‑v.d.Geest, T.S.B. Westerveld, C.J. van der Wilt, A. Zijta, F. van der Zouw


REGIONAALMEESTER:
M.M. Van den Bossche, M.H. Bouscher‑Snapper, T.D. Bult‑Tan, P.G.J.H. Daemen, P.A. Forma, H.E. den Hartog‑van der Ster, J.W. ter Linden, G.J.M. van der Post, J. Posthuma, M. van Praag‑Beitsma, A.I. Repko, J. Stevens, F. Temmink, E.M. van Uitert, M. Zeilstra, K.J. Zwart


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
K.Th. Becker, E. Dubbelman, H.G.P. van der Hoogte, A.N. de Jong, K.W. van der Knoop, J.A. Le Febre, J.M.H. Sonderman, J.M. Veenstra, E.P. Veltman, A.G.H. Wauben‑Harte


BONDSMEESTER:
M.E. Brandwagt, E. Caransa‑de Hond, L.Ph. Peper


NATIONAAL MEESTER:
G.J.I. Bakker, P. Boer

Utrecht

CLUBMEESTER:
H. Baas, W.P.J. Bakkers, J.C. van den Berg‑de Waard, G.L.A. van den Bergh, R.H. Berkhout, M. Bernhart, T.N.A. Bik, J. Boot, H.C. van Brenk, C.A.M. van den Brink, L.A.M. van den Brink‑Ammerlaan, T. Buijs‑Rijser, M.T. Bults, H. van de Bunt, L. Charpentier, V. van Dijl, F.H.J. Doop, C.E. van Dort, P.J.M. Duijts, P.A. van Egmond, A.J.M. van Eijk, J. van Eldik, P. van Eldik, O. Geesink, J.J.T.E. Gijsen, M. Goor, W.A. Goossens, P.J. Groeneweg, H.F.J. de Groot, S.J.N. Hazendonk, W. Heemskerk, W. Heins, P.G.C. Hermans, N. van den Heuvel, H.K. Hornsveld, A.M. Jansen, F. Jansen, G.M. Jansen, M.J.C. de Jong, P.J. van Kats, W.W. Klarenbeek, D.M. Kokkeler, T.J. Koole, C.A.M. Kromwijk, J.J.M. Kromwijk‑Boere, C.H. van Leeuwen, E.T. van Leeuwen, P.J. van der Lely, T.F. van der Lely‑Schut, J. van der Lingen, J.E. Lorenz, L.S. Meulemans, N. Michon, C.A.M. Middelkoop, W.H.H. van ’t Nedereind‑van Adrichem, A.E.M. Neijts‑Knook, A. Ooms, A.A.M. Oostveen, C. Oostveen, J.A.J. Peels, M.A.P. Peschier, W. van Ravenswaaij, M.J.A.P. Reijnders, A. de Roode, J.A. Roth, J.T. van Ruler, M. Sinke, Y. Smit, B.J. Steger, H. Stenfert Kroese, H.T. Stolk, R. Story, J.B. Suurmeijer, C.T.M. van Thiel, P. Thonen, D.J. van der Tier, L.J. Tuithof, C.C. Uijterlinden‑Heesen, Th.A. Velo, N. Velo‑den Hild, T.M. Verhoef, M.J.A. Veringa, Th. Verloop, G.J. van der Vlist, M. van der Vlist, H.L. van der Wal, C. Werdler, M.J. Werkhoven, T.B.M. de West, A.A.M. van Wijk, J.C.M. van Wijk‑Leurs, A.S. de Wit, R.C. de Wit, T. Witberg, A.I. van Zon, K.L.F. Zwaan, A.J.M. Zwezerijnen‑de Wit


DISTRICTSMEESTER:
R. Apeldoorn, T.J.H. Appelhof, A. van Baren, A. Blok‑Tingen, F.B. Bobeldijk, A.G. van den Bogert, A.H.L. Brinkhaus‑Foet, R.H. Broekhof, R.J.A. van der Bruggen, G. de Bruin‑Steinvoort, H.J. van Burk, P.J.J. van Buuren, J.A.C. van Daalen, M. Dijkers, J.A.E. Dijkslag‑Lucassen, F.R. Gevaerts van Geervliet, T.W. te Giffel, W.A. van Ginkel, O. Groen in ’t Woud‑Smiet, L.C.G. Hoogenboom, A.E. Jansen, M.J.M. Jansen, M.M. Jongerius, A. van Kats‑Rutting, M.A.M. Kolenberg‑Groot, S.M.A. van der Kooij, H. van de Koot, B. Kösters, A.H. van de Kraats, C.A.J. van Laarhoven, J.T. Lakerveld, H. Langemeijer, I.M.N. Leidekker, J.J.A. Peterse, M.H. Post, F.P. Prause, T. Rasser, A. Reimus, W.F.M. Roeleveld‑Gebbink, J.M. de Rooij, G.C.M. van Rooijen, G.J. Schouten, M.L. Sporkslede‑Nanning, A.M. Steenhuisen, A. Stekelenburg, A. Struik‑de Looper, A.M. den Uijl, M.G. Veen‑Vreriks, A. Verhoeckx‑Oskam, M.E. de Vos‑Burgering, A.L. Warmerdam, M.P. Warmerdam, A.H.M. Werkhoven, J. Westra‑den Oudsten, C. de Wilde, H. Wilke‑van Riet, A. Willemse, J.G. van Winden


REGIONAALMEESTER:
T.C.M. Balvers, C.J.A. van Beckhoven, A.D. Bosch‑van Koningsveld, J.A. de Bruin, M.J. de Bruïne, T.J. den Bruinen, L.M. Derks, A.C.J.M. Duijts, F. Egeler, W.A.M. van Engelen, F.J. de Groot, A.M.J. Hartveld, W.S.B. Heuvelman, H. Hoogeveen, E.A.M. Horn, A. Jansen, J. de Jong, A.G. Koelemij‑Wessels, L. de Koeyer, N.M. Kramp, M.F. van Leeuwen‑van Norden, M.W.J. Lodewijks‑Sanders, C. van Maren, H.J.G. Meijerink, J.H. Ossendrijver, F. Paulsen, A.E. van der Poel, A.J. Remie, M.C. Rijnders‑Smits, C.P.M. van Rooijen, M.A. Santema, H.A. Scholman, R.E. van Seijen, F. Steilberg, A.J. van Swol, M. Verhoeven‑de Jong, J. de Vries, R.N.M. Weijers, J.C.P. Zevenboom‑Nieuwland, W.P.M. van Zuijlen‑Kerste


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
L.H.A. Bijnsdorp, C.D. Bor, Th.M. Coffeng, F.B. Dudok van Heel, P.S. van den Eertwegh, E.F.A.M. Evers, M.J.H. Haemers, P.P.A.M. Hensen, G.E. Heus, P. Honcoop, M. Janmaat, J.H. Koning, J.J. Kool, R.A. Lecluse‑Ciarrocca, A.H. Reijerse, J. van Verseveld, J. Warmerdam, P. Weisz


BONDSMEESTER:
L.P.J. Burgering, G.J.M. den Haan, J. Hofman, J. Knols, A.A. Ravestein, B. Robbertsen, P.J.A. Smits, H. van der Vegt, J.W.M. van Velsen‑Wennink


NATIONAAL MEESTER:
S.A.F. Leeuwenburgh, A.R. Meijers, C.C. Melis, H.P.K. van Ravenswaaij

Den Haag e.o.

CLUBMEESTER:
I. Bakkers, H.L. Breure, J.H. Derlagen, D. Dijkstra, A.M. van Doremalen, H.P.H. van Gent, M.J. van Glabbeek, E.M.J. Groenewegen, Q.C.M. van Iperen‑Kester, M. Karsten, R.H.M. Koppe, M. Mann, Y.J. Maureau, L. Moerland‑Lohman, P.W.M. Post, H. Reidt, C.H.J. Spee, F.A. Ubert, N.H. Uit den Bogaart, A.J.B. Verdiesen, A.M. Verweij‑Kamphues


DISTRICTSMEESTER:
M. Dorsman, J.G. Engberts, M.J. Forbes‑van Smaalen, P.A. van der Heide, E.J. Heringa‑Laarhoven, I.A.C.M. Keser‑Schell, C.C. Krijnen, A.J. Luiten, M. Olsthoorn‑Zoutendijk, J. Urlichs, B. Walch, K. Wiegerink


REGIONAALMEESTER:
Y. Beentjes‑Merckens, S.E. Boxmeer, V.M. van den Broek, A.W.G.T. Buren, F.E. van Dijk, E. Ehrlich‑Katan, M.P. den Elzen, D.C.Y.M. Huiskens, H.P. Jansen, M. Koster‑Visser, F.W.G. Ladrak, M.J. Leurs, B.E. de Pree‑Sannes, S.C. van Rossen‑Randall, J.L. Swaager‑van den Berg, M. Verharen‑Treep


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
A.G. Bijloo, J. Flendrie, J.H. Hübscher‑Cohen, H. van Stel‑van Remmerden, P. Vink, M.A.M. Warmerdam‑Vendrik


BONDSMEESTER:
G.J.J. van Ewijk, K.A. Fernhout, Sj. Gregoire‑Duivenvoorden, J.G. de Jong, J.M.C. de Smeth‑Rozema, E.J. van Tienhoven


NATIONAAL MEESTER:
C.M. Fros, M.E. Preenen‑Stikkelman


NATIONAAL MEESTER MET KROON:
M. Thiele

Noord-Holland

CLUBMEESTER:
C.M. Aker, M. Alleman‑Burgering, H. Apeldoorn, H.H. Appel, N.P.J. Appel, M. van Bach‑Gowinski, L.W. van den Berg, C.C.M. Besseling, R. Bijman, J. Bijvoet, A.M. Blokker, A.A.A. Boender‑Kruijdenberg, M.C.J. Brant‑Bogers, A.M.M. Breg, C.P. Broer, V.J. Broersen, J.A. Buzing, C.F.M. Dekker, C. Dijs, C.M. Dol, S.J. van Dongen, J.C. Drost‑Rous, G.M. Dudink‑Lakeman, A.W. Duivenvoorden, C. van Dulmen, T.C.J. Ebbing, E. Eggers, M. Ent, M.A. Fijnaut, L. de Goede, J. Groeneveld, A. van de Gulik‑Kartowidjojo, J.S. de Haan, J. van Hal, L. Hart, J. Helder, W. Hesterman‑Verburg, S. Hoeksma, A. den Hollander‑Snijder, C.A.M. Huisman, E. Jacobs, N. Kaandorp, J. Keizer, N. Kes‑Teerhuis, C.M. Kok‑Koning, A. Koomen‑Oud, J.A.M. Korthouwer, A. Kramer, C.J. Kramer, G. Krom‑Willemse, P. Kruger, B.J.M. Kuilman, P.A.M. Lakeman, L.M. Lensen, N.A. Louter, E. Louwrink‑Dekker, A. Maaskant, P. Meerhoff, A.E. Mol, E.M. Mol‑Tromp, J.E. Nieuwland, L.F.C. Nolten, M. Ooms, C.A. Pereboom‑Odink, A. Peters, L.K. Polet‑van der Hilst, P.H.M. Post, A.A.M. Pronk, J.H. Pronk, L. Pronk, R. Pronk, M.A.G. Reijn‑Arends, J. van Rijckevorsel, M.F. Roquas, F.J. de Ruijter, G. Ruiter, A.C. Sachs, H.J. Schotsman, T.R. Schrader, A. Schuit, H.J.J. Sloothaak, J. Smit, A.H.J. Stam, J.C.M. Stam, E.M. Stam‑Klaver, J.A.M. van Susante, N. Tijm, M.E.H.M. Timmermans, A.M.E. Toetenel, W.J. Tuin, C.M.H. van Velzen, E.T. Visser‑Helder, J.J. Vlaar, N. Vlaar, C. van der Vlugt, M. van Walsum, L.A. Warnaar, C.N.M. van der Weijde, F.R.A.M. van der Weijde, A.G. van der Werff, M.E. Wijnberg, M.J. Wijnker‑Schotten, B.J.M. Wilschut, H.S. de Wit, M.C. Wit, D. Zuurbier, M. Zuurbier, E.M.G. Zweers


DISTRICTSMEESTER:
S. Bakker, T. Bakker, M.G. Beekhuizen‑Prins, E. van den Beld‑Kok, A. Boerdijk‑Dekker, J.H.M. Bok, M. van den Booren‑Hartog, J. Bos, P.M.C. Bouman‑Kloos, C. Braspenning, G. Dekker, T. Dekker, J.S. Delforterie, C. Dil, A.K. Eeltink, A.M. van der Ende, M.A. Entius‑Bijl, M. Ferrioli, L.M. van Gastel, A.F. van Gils, C. Grooteman, J.J. Henrotte, T. Holman, W. Hoogeboom, J. Houtenbos, G.E.J. Houthuijzen, H. Huisman, H.R. Jegen, W. Keet, T.L. Komen, J. de Koningh, C.P. Kraakman, A.M.J. Kuiken‑Veer, M.C. Kuys, C.H. Langereis‑IJpma, R. de Lorme van Rossem, I. Nugter‑Roeland, P.N. Over, N. Preitschopf, I. Pronk, J.I. Quist, J.C. Reimerink, A.M. de Reus, M. Riemers, M.S. Roelands‑Groenveld, M.E. Roelofsen, A. Ruiter, P.P.B. Schaper, E. Schipper, C. Schippers, P. Schrekker, H. Schuijt‑de Waard, F.A.M. Schuit, E. Sjardijn, M.V. Smit, E.C.G. Sneeboer, N. Struik, C.J. Tesselaar, I. Vellema, B. Verheul, E.G.M. Vlam‑Groot, C. Vonk, T. Wehnes, F.N. de Wit, Th. de Wit‑Schouten, J. Worst


REGIONAALMEESTER:
A.G.E.M. Appel, A. Bakker, R. Emmers, J.C. Fasten, H.J. van den Hoff, G. Homma‑Onrust, J. Koning, G.H. Lefebre, M.L. Marcus, T. Nibbering, M. Oosterveld, T. Remmerswaal, C.J.F. Ronde, F.M.C. Schagen‑Groot, D. Scharf, H.M. Schoen‑Boots, H.C.N. Schotten, H.M. van Steden‑Berkhout, J.A, Stoop‑Schouten, M.E. Tjeertes, M.P. van Trigt‑Teloosen, S.R. Vleerlaag, P. de Vries, P. Wilmink, J. de Wit


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
M.M.C. van Duijn‑Karsten, P.A.C.M. Essen, H.J. Groen, K. de Groote, L. Houthuyzen, E. van Kuipers, J.P. Meilink, W.S. Moeijes


BONDSMEESTER:
P.G.J. van Dulst, K. Tol


NATIONAAL MEESTER:
M.P. Sterken

Rotterdam e.o.

CLUBMEESTER:
H.C. van Baaren, L. Barten, F.I.E.J. Blok, E.A.M. de Bok‑van der Borg, M.H. den Breeijen, M.L.T.E. Cuppen, D.A. Da Volls, G.W. Deegeling, A. van Diem, A.L. van den Engel, L. van Gent, H.J.F. de Groot‑van Troost, A.M.I. Herrewijn, C.T. Holzhauer, E.A. Jansen, K. Jetten, L.G.J. van Leeuwen, M.A.C.W. van Leeuwen, J. de Man, C.J. Meershoek, J.W.M. Meershoek, K.A. Mensink, J. Molenaar, G. Moojen, A. Mulder, C. Noorland, I. van Reenen, D.J.C. Rosenboom‑Schepers, Th.A. Sandbergen, A.W. van Schaik, V. van Schoonhoven, Y.S. van Schoonhoven, J. Schutte, J. van Sluis, J.W.A. Solleveld‑van Londen, J.J. Stam, E.B. Stam‑Bakker, M.P.L.M. Stockmann, M.A. Stoelinga, C.P.M. Sweers‑Kuijper, J. Teeuwissen, H.W. van Tongeren, K.D. Turkmen, W. van de Veerdonk, H.J. Weering, J.P.M. Witberg, M. Witberg, R. Wulff, B.P. van Zijderveld, F. van Zijderveld


DISTRICTSMEESTER:
T. Andeweg‑van Everdingen, A.M. Buquet, A. Duivesteijn, T. van der Flier, T. de Graaff‑van Rijs, J.H. Horvath, N.H. Kervezee, Y.M.A. Lavrijsen, H. van der Linden, T.J.M. Nuijten‑van Kester, K.A. van Oost, R. van Oost, M.J. van Opstal, G. Ouwerkerk, M. Pieterse, R. Priester, E. de Ruiter‑Bakker, C. Schouwstra, J.G.J. Siepkes, P. Slaager, M.F. Spiessens, A.M.J. Spiljard, F.M. van Tol‑Boonstoppel, H.W.M. Tuijl‑Koot, S.J. Val, G.A. de Vries, G.K. Vriezen, A.J. Vrolijk‑Groenenboom, W.T.J. van der Wal, A.L. van der Werff, G. Wijnstekers


REGIONAALMEESTER:
B. van Arendonk, H. Böhm, M.D. Brussaard‑de Bruin, A.M. Dekkers, E.B. Hagens, E.M. de Heer, M.J. Kind, R. van Rookhuijzen‑Steffens, J.M.E.B. Scheel‑Huijskens, J. Streefkerk, R.L.M. Verdonck, M.C. Vermeulen, A.H.M. Verweij‑Nederhoff, A. van der Weide, H.M.A.C. Zuijdwijk‑Kuiper


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
A. van Dijk, E.N. van Dijk, H. van Dijk, C.A.L. Mertens, J. Osterthun, H.M.M. Poot‑Kruiswijk, I.M. de Roest, A. Rook‑van den Beukel, J.P.M. Schweers, T.A. Wierenga


BONDSMEESTER:
P. van den Assem‑de Vlaming, N.A. van Bijsterveldt, H. Blom, H. Holleboom, R. Nijland, J.B.M. Nijland‑Bolte, A. den Ouden, A.K. Slooff, F.M. van Tuil


NATIONAAL MEESTER:
J.M.H. Kreijns


NATIONAAL MEESTER MET DRIE KRONEN:
S.K. Brink, C.W. van Prooijen

Kennemerland

CLUBMEESTER:
J.M. van der Aar‑Diependaal, E.M. Acda‑Tebben, C.D.A.T.L. Alferink‑Datema, J.M.T. Bos‑Koops, M.J. v.d. Bosch‑v.d. Vlist, G. Challa, L. van Dongen, A. Dreijer, C.A. Eekman, P. van den Elzen, J.J.M. van Fulpen, G.L. Hagoort, M. Hagoort, A.C. Hamersma, F.Th.J. Harm, I.J.M. Harms, J.P.M. Hof, J.B.A. Homan, Th. Hörters, E.M. Houtkamp‑Nelissen, J.M. van der Hulst, B. Kieft, M.J. Kok, G.F. Kuipers, M. v.d. Laan, E.F. Lambers, U.M.W.M. Lensink‑Otto, O. Magis, C. Meijer, R. Montanri, H.A. Mudde‑Roosen, D.J. Nelissen, R.T. Nibbering, D.L. van Nieuwenhoven, W. van Noord, M.A. Osinga‑Wijvekate, J.W. Ostmann, G.M. Reeuwijk, J. Roscam Abbing, W.H.E.M. Schackman, J. Schenk, A.C. Schenk‑Verhoeven, A.J. Scholte, F.C. Smit, L.G. Smits, Y.M.B. Stolwijk, W.G. Tichelman, J.R. Varkevisser, G. Vastenhout, C.J. van Veelen, M.A.C. Vlaar, F.H. van Vogelenzang, F.P. de Vries, J.F. Weisscher, F.C. Weisscher‑Apswoude, C. Zwager, W.Th. de Zwart‑de Vries


DISTRICTSMEESTER:
I. Berbee, B. Bossink, S.L. Chen, E. Diekmann, B.M. Doorn‑de Ruig, A.J. Effern, M.G. Franken‑van der Zijden, G. Groenendaal, L.M. Hartmann‑van Lippevelde, G.A. Janssen, K.J.A. van Kesteren‑Heeremans, W. van Lierop, A. Michard, P.M. Muller, E. Nolting, C. Paardebek‑Polak, M.G. Paarlberg, A.A. van Raam‑Halff, L.S.M.C. Raaphorst, A.E. Roos, R.A.P.M. Rusman, K. Schuitema, J.G. Smit, A. Sonneveld, J.A.A. Stevens, E.H.M. Tijssen, A. van der Vliet, D. Vonk‑Kroezen, S. Waasdorp‑Boes, P. Zwetsloot


REGIONAALMEESTER:
E.A.M. Berndsen, F. Bisschop, H. Blokker, A.M. Boots, H. Gerber‑Popken, C.J. Kroon, R. Lengers, M. Lürsen, C. Meijering‑de Boer, R. Nijssen, M.J. Oomen, Y.C.M. Seijsener‑Zonneveld, P.A.M. Stam, G.M. Sturkenboom‑van Dam, R.A. Teunissen


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
J. Apswoude, J.I. Burggraaf, H. Goudsmit, M. Reurings‑van Steijn, H.W. Warmerdam, P.J. Wesselius


BONDSMEESTER:
V.J.A.M. Bellekens, L. van der Meulen‑Conrad, B. Schouten

Midden en Oost Gelderland

CLUBMEESTER:
R. Adams, M.G.A. Asschert, A. Baks, E.G.A. Bekkering‑van der Meer, W. van den Berg, J. van der Berg‑Kroese, A.J.M. Berns, M.W. Berns‑Gertzen, L. Bielleman‑Fraas, P.H.J. Bloemberg, B.C. Bornebroek‑Mühring, J. Bos, J. Bottema, M.T. Boudewijn, G. Bouwman, G. Bouwman‑Lems, N.J.L.M. van den Brink, F.T. Brouwer, J. de Bruijn, J.J.M. Cremers, G.E. van Deelen, C.F. Dekker, C. Drexler‑Groen, E. van Drumpt, W. van Eck, J. Essink, F. Geskus‑Goedkoop, G.H. Geurts, R.C.M. van Ginhoven, M.M. Glandrup, E. van Grunderbeek, J.G.J. van der  Gun, H.A.M.J. Gunneweg, M. van Heezik, M. Hermeling‑Lamers, J.E.M. Heuker of Hoek, E. van den Heuvel, H. Hoevers, J. Hofkes, Y.E.M. van Hoften, Th.M. van der Horst, W.J.N. Houkes, E.M.T. Huitink, J.H. Jansen, H.M. Jansen‑ten Den, A. Jansen‑van Steenis, H.G.J.M. Janssen‑Gal, A.E.G. Janssen‑Vermeulen, C. Jonkers, V. Jonkers, S.J.G. van Kempen‑Rikken, H.C.M. Kester, J.B.W. Ketelaar, L.A. van der Kooi, C. de Kroon, S. de Lange, D. Leijnse, M.C. van Lidth de Jeude‑van Nooten, A.M.G. Loeters, M.W. Lurvink, S. Lutje‑Spelberg, F.H.E. Maters Doeleman, L. van Meijeren, J.C.W. Meinicke‑Fels, C. Meppelink‑van Dijk, G.W.M. Olde Dubbelink, F.A.M. Oostendorp, J.H. Oostveen, M.T.F. van der Oostveen‑van der Burg, M.T.G. Otten, G. Parlevliet, A.D.M. Parlevliet‑Wiebenga, H.J. Peters, I. Pijnacker Hordijk, B. Pomice, R. Povel, T.A.M. Reijers, A.C.J. Roks, C.M.J. de Rooij‑van den Broek, G. Sanders, A.M.T. Scheers, R. Schepers, G. Seunninga, F.H.L. van der Sluis, A. Soutendam, W. Sweers‑Derksen, C. Teunissen, M.J.J. Tijhuis, W.J.B.H. van Uhm, A.M. Veenstra, A.H. Verhoeff, P.H.G.J. Verlijsdonk, J.D. Vermeer, J.C. Vermeer‑Diepeveen, G.D. Vermeulen, J.P. Verploegen, W. Verschure, F.A. Visscher, T.J. Visser, A. Vos, E.M. Vrieling‑Lohuis, B. de Vries, D. de Vries, B. Wijlens, M.J.M. Wiskerke, C.J. Wisserhof, R.G.M. van Wordragen, J.E. Zweerman‑van de Poll


DISTRICTSMEESTER:
P.L. van Amsterdam, G.W. Bäumler, M.G.J. Beimer, G.C. Bevers, J.G. Blaas, A. Bloemen, W.M.J. Bos, H.W.J. van Brakel, M.W.J. van Brandenburg‑Jeurissen, W.A.L. Buil, J.Th. Bussink, J.A.M. Dankers‑Baar, C. Deijs, A. Derksen, W. van Doren, E. Geurink, J.H. van Groos‑Kiers, A.W. Harmsen, T.J. van Hees, F. van Hees‑Kleijer, C.C.F. Hehenkamp‑van Vloten, A.W. Heijmen‑Jansen, L. Herweijer, D. Hobé, H.W.Th. Hofstad, A.J. Jansen, M.F.P.H. van de Kerkhof, A.B. Keurntjes, H.E.W. Keurntjes, G.C. Klok, E.G.M. Kolenaar, C.G.M. Lindemann, M.I. Mooren, J.C. Nagel, M.C.E. van Neerbos, W. Oudkerk, J.J. Papiermole, J.L. Peters‑Duits, H.G.Th. Peters‑Gerritzen, M.B.J. Peters‑Janssen, B. Pielage‑de Rechter, E. Prinsen, G. Reinders‑Reijerink, A.C.C.M. Rijk, G. Schoumacher‑Bakker, G.S.M.J. Schulkes, F.L.M. Schut, E.W.B. van Straaten, T. Tammens, K. Terpstra, B.J.A. Tesselhof, A.B.W. Tesselhof‑Welling, G. Tink, M. van Tooren, R.C. Venhoek, T.J.F. Walthaus, A.L.M. Weber‑Jacobs, G. Wieringa, F.J. Workel, M.W.C. Wouters, Th.P.A.M. Wouters, H.C. Zegers, S.J.M. van Zijl, J. Zijlstra


REGIONAALMEESTER:
Th.A.M. Boelen, E.C.Y. van Buul‑Mogendorff, D. Crampton‑Mijnen, H. Dekker, M.T.W. Driessen, R.L.J.M. Gr. Bruinderink, M. de Groot, G. Hammink, I.J.M. van Hasselt‑Braam, H.W.M. Kuppens, C.M.H. Lutgerhorst, J.H. Meijeringh, L.G.M. Meijeringh‑Stockmann, G.Th. Mom, A. Noordeman, J.H. van Ooijen, T.W. van Ooijen‑Hofmans, H.J. Oonk, D. Palm, M.G.P. van der Sanden‑van Riet, M.H.J. van der Sandt‑Haas, J.E. Schraven, B.A. Slier, P.J.A. Smit, S. Tichelman


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
W.J.M. Egberink‑van Wijck, E.W.A. Grandia‑Elfrink, G.K.A. Jansen, S.I. Martis, J.J. Mol, B. Opschoor, M.J.H. Pieters, B.G. Vriesen‑Sturris, H.P. van Zwam


BONDSMEESTER:
W.J.M. Adriaanse, G.N. Bakker‑Mossel, H.L.E.A. Sonnenschein, H.B.T. Tempels, J.W. Vermeer


NATIONAAL MEESTER:
M.Th. van den Brink‑v.d. Mast, H. de Groot, B. Honsbeek‑van der Laan, H.F. Postma, Y.J. Verloop

Maasland & Meierij

CLUBMEESTER:
J. van Bakel, L.M.H. Bekers, A.C.J. van Berkel, A.H.M. van Berkel, M.J. van den Beuken‑van den Heuvel, J. van den Biggelaar‑Schuurmans, C.J.M. Coolen‑Ulijn, W.M.A. Cromsigt, C.J.C.M. van Gaal, M.G. Hendrikse, C. van Hintum, M.E. van den Hoek‑Nieuwenhuijs, G.F.A. op ’t Hoog‑Groenendaal, F.J.W. IJsseldijk, G.J.M. van Kaathoven, R. Kapteijns, P.J. Kool, R.T.P.M. Koolen, J. Koppen, H.E. Lauwers, B.J.H. van Leijenhorst, T. Linthorst, R. van Mierlo‑van Lieshout, B.A. von Oerthel, P.G. van Olst‑Kooistra, J. van Oorschot, D. van Rijn, G. Roes, J. van der Steen, J.T.M. Verheijen, M.P.G. Verheijen, M. Veuskens, L.M.M. Vogels, C.J.J. de Vos, H. Vrenssen, A.R. de Vries


DISTRICTSMEESTER:
L.I. Aletrino, M.A.J. van den Berk, G. Boinck, G.J. Bossink, K.A.W. Brands, C.J. Broeders‑van Krieken, R. Coenen, F.J.M. van Doremalen, J.C.J.M. Emmen‑Neomagus, J.A.M. van Esch, W.M.T. van Esch, M.M.E.J. Gijsbers, C. van Gool, D.J. Hendriks, A.F.M. Kerkhofs, P.J. Moolenbeek, J.M. Perquin, A. Peters, G.M.J. Pieper, E. Pulles, J.R.H. van Schaik, A.M.G. Schellekens, T. Spikmans, Th.C.J. van Thiel‑van Vlijmen, M.C. Timmermans‑Geven, M.M.J. van der Ven‑Hoogenboom, M.A. Vos, V. van der Weij, J.M.L. van de Wiel, A.J.M. Wouters


REGIONAALMEESTER:
R.W.J.W.J.M. van Dinther, C.M.J. Fransen, J.E.M. Habraken‑van Cuyk, C. van Hal‑Schoenmakers, P.J.M. Heesen‑Laamers, H.J.A. van den Heuvel‑van Maasacker, M.A.M. Hopstaken, A.J.C. van der Horst‑Clercx, W.M.M.H. Kuijken‑Verheijen, J.A.M. Rutten


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
B. Albers, C.H.P. van Gemert, J.M. van de Meerendonk‑Merkx, J. Schel, G.M. van der Steen, H.R.J. ter Veen


BONDSMEESTER:
M. van Bergen, M.H.J.B. van Duijnhoven‑Vrijhoeven, C.P. de Jong, W.H.G. Langenhuijzen, I. Peeters‑Kaanders

Leiden e.o.

CLUBMEESTER:
T. Bader, M.C.G.H. Bakker‑Ploos van Amstel, M.C.J. van den Berg, H. Bleijswijk‑Jumelet, J. de Boer, C. Boeren‑Schuurmans, B.J. de Bruin, C.M. de Bruin, U. Dijkstal, E. Doornebal, A.A. van Elst, A.P. van Elst, K. Feyaerts, L. van Gils‑Meegdes, L. de Haan, H. den Hartog, H.L.T. van Heijningen, F. van den Heuvel, B. Holleman‑Kok, H.J. Hoogenboom, N.T.M. Huiberts, J.A.M. van der Hulst, Th. Jacobs, A.C.M. Janmaat, F.J. van Kessel, N. van Kesteren, Y.C.S. van Leeuwen, A.J. Littink‑Blom, J.A.M. Lohman, J.G. Maas, A.W. Marinus, Y.E. Markhorst, C.A.M. van Mastwijk, M.L. van Meverden, C.M. Mulders‑Voortman, L. Nannings‑de Wit, J.J.G. Nieuwenhuis, E.F.M. van Oosten, I.M. Preeker‑Schalkwijk, P.F. Proper, M.L. Rietbroek, C.. van Ruiten, A.W. Schippers, A. Schouten, S. van der Sluijs, H.C. Suijver, J. Teeuwen, Y.W. Tulfer, M.H. Verburgt, J.H.J. Visser, J. van der Voort, L.L. van Waalwijk‑Holle, Y. Walraven, M.I.F.M. van Wegen, E.M.C. van der Zijden, H.A.W. Zirkzee‑Magielse, G. Zoll, M.M. Zwart, W.J.P. van der Zwet


DISTRICTSMEESTER:
M. Alberti, J. Bakker, J. Barendse, A.M.C. Bierhoff, L. Bosvelt, G.J.A. Burgmeijer, H.A.M. Damen‑Dobbe, A.E.F. van Draanen, G. Esser, C.L.M. Gans‑McDonald, R. Hoogenboom‑van der Poel, A. Jacobs, E. James‑Ammerlaan, N. Jansen, L. Kerkvliet, A. de Kooter, P.F.W. van der Krogt, W.A.M. Kromhout, R. van Leeuwen, B. Mulder‑Nolan, E.C.M.H. Nieuwesteeg‑Spierings, M. Ouwehand, T.A. Peltenburg, A.A.M. Pennings‑van der Salm, M.A. Pieterse, J.F.C. van de Put, H. Rattink, E.C. Roebers, L.J.F. Scheeren, F.G.M. Snijdewint, M.J.M. Tromm‑Admiraal, N. Veerman, M. Verheus‑van der Eem, C. Vermij‑v.d.Meer, R. van Vroonhoven, A. Vurens‑de Jong, F.W. van Waarden, N. van Wieringen, N. Zandbergen, J. van Zelst, A.M.A. Zuydwijk, E. van der Zwet


REGIONAALMEESTER:
J. Bakker, W.A.M. de Bakker‑Claes, P.R. Bertz, M. Brouwer, W. Doodhagen, J.M. van Drielen‑Brugman, I.E.C. van Everdinck, J. van Goudoever, M. Groeneveld, G.M. van Hoorn, A.B. Hulst, G.M.H. Hurkmans, C.C. Kokkelink‑van Galen, C.W.J. Lut, C. Mens, R. Schepman, W. Schrama, P.J. van Tol, M.L.J. van Vilsteren, M.T.W. Witte‑van Uffelen


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
H. Bavinck, J.G.M. van Dorp, M.H.C. van Gils, R.M.A. Helle, A.M.M.J. van der Laan, R. de Waele, R. Zandvliet


BONDSMEESTER:
A. van den Aardwegh, P.M. de Jonge, E.C.L. Verheul


NATIONAAL MEESTER:
R. Kaashoek, G. van Rijt


NATIONAAL MEESTER MET KROON:
H. Leijnse

IJsselstreek

CLUBMEESTER:
M.A.P. van Bavel, J. Berends, P.G.L. van den Beukel, A.G.M. Bouwman, G. Brak‑Reinders, A. Breugem, B.J. Bril, G. van den Brink, H.J. Brinkhof, J. Brouwer, D.S.K. Chung, W. Deenen, H.J. Degen, J.H. Eshuis‑Knol, G. Esmeijer, J.J.M. Even, A. Haarmeijer, J.A. Hagenbeek, M.W.M. Hemels, H.A. den Herder, H.J.T. van Hettema, C.M. Hutjes, J. Jintes, B.J. Klos, G. Kooy, I. Kramps, H.A.W. Krijger‑Bruitsman, N.D. Krook‑van Wijk, A. Kuipers, T. van der Leeden, E. van der Leeuw, R. van Lindenberg, J. Lisser, R.B.P. Lovisa, P.T. Mars, L. van der Meij, A. van der Meulen, L. Middelkoop‑Schipper, J. Mulder, H.J.M. Neppelenbroek, C. Niks‑Kleis, R.J. Noordhoorn, G.J.M. Oosterwegel, W. Otterman, B.J. Peters, E. Pijpe‑van Veen, W. Postma‑van Dam, B.W. Rensink, E. te Riele, N.R. Rietkerk, J.W. van Rijswijk, W.H. Roessink, W. Ruiten, A. van der Sluis, H. van der Spek, F.M. Storms, C.A. Terstal, T. Tuinier, A. Veenstra, D.J. te Veldhuis, D.J. te Veldhuis, E.A.L.M. Veulings‑de Groot, R.S. de Vries, C. van Vulpen, H. Weghorst, J. van Welij, A. Wildvank, J.B.M. ten  Wolde


DISTRICTSMEESTER:
P.A. Bakker, M. van den Beukel, T.A. Beulink, H.W.M. van Bokhoven, E. Borrenbergs, W. Bouwer, H.S. ter Braak‑Beijering, J.A.W. de Croon, R.F. van Diermen, A.E. van Diermen‑Schara, A.J. Dijk‑Jeronimus, J. Dik‑Vonk, M. Dragt‑Nederlof, J.M. van Driel, W. Heemskerk, D. Hus, G. Kappe‑Schothans, E.M. Klunder, L.T. Knot, E. de Koning, H.M. van Loon, I. van Mastrigt, H.B. Moes, M.K. Pagrach, M. Poelman, A. Rolink, C.M.J. Ruijters, E.J. Schimmel, A.A.J. Steen‑Willemsen, G. Steinhorst‑Bartels, H. Stoker, F. Teijema, E.M.C. Tienstra, C.J. Wensink, G.J. Witz


REGIONAALMEESTER:
J.P. Baarsma, M.W.F. Braat, A.M.R. Buis‑Westendorp, R. Dijkstra, D. Dragt‑Overkamp, M.A.P. van der Ham, H.M. Heppenhuis, L.D. Huisman, M.H. Hulsman, H. Jansen, T. Klaassens, H.A.C. le Loux, N. van der Meij, J.H.A. van Montfoort, A.T.M. Seijgers, W.B.M. aan de Stegge‑Winkelman, J.M.H. Vaessen, A.J.C. van der Veldt, J.B. Verhaagen‑Baars, E.M. Verhoeven, R. Versteeg Braakman, G.J.M. Walter‑Mensink, J.G.Th. van der Wegen, H.A.M. Wierema, D. Wonink, H.J.G. van der Zwaag


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
G. Bomans, M.C. Buitink, R. van Dijk, H.F.M. Geelen, L. van der Gugten, G. Nijhout, H.C.M. te Riele, J.P. Scheffer, P.M.J. Stiphout, G. van Werven, C.A. Wieten‑Scholten


BONDSMEESTER:
M.L. Kalff, H. Metz, H.J. Pelskamp, J.F.J. Schoot Uiterkamp, S.J. Stern, A.A. Tissingh‑Otten, W. Vondeling

Zuid Limburg

CLUBMEESTER:
A. Adams, I.C.M.G.G. Bannier, C.H. Beckers, A.P. van der Boom, B.M.P. Coenen, F.A.M. van Deurzen, J.Th.M. van Eijk, J.L.M. Goes, H.B.G. van Helmond, R.F.T. Hendriks, A.M.L. Van Den Heuvel, P.C.M. Huijnen, R. Hulshof, M. Humblet, R.N.A. Jacobs, J.W.C. Kemp, Y.M.H.C. Kemp, E. Meuwissen, A.J.G. Mioch, M.J.B.H. Mulder, M.G.A. Nievergeld, C.C.M.T. Nouwkens, M.L.P. Osse, A.M.H. Palmen‑Vergoossen, A.L.J. Raven‑Weijsters, A.M. Ritzen, M.R. Royakkers, H.J.H. Sangen, A.J. Sassen‑Ubaghs, A.C. Simons, A. Smits, H.A.L. Sormani‑Erens, A.C.M. van Steenoven, C.M.H. Ubaghs‑Goossens, H.J. van Voorden


DISTRICTSMEESTER:
A.H.M. Basten, M.J.J.P. Beckers, F. Gudde‑v.d.Hoog, J.M.C. Jaspars‑Godfroy, K.M.F. Jungbauer, G.H.M. Jungbauer‑Weijers, J.J.H. Keulers, H.H.W.M. Kisters, J.H.M. Kusters‑Haaksma, M.C.L. Mahovic‑Nelissen, C.W.M.G. Mertens, M.L.F. Perquin, A. Posma, J.J.M. Ramaekers, J.H.G. Reijnders, J.M.T.M. Smeets, D. Vermeulen, H.T.M. Vincken, W. Voncken, M.J.C. Vroemen‑Delescen


REGIONAALMEESTER:
H.H.G. Balk‑Habets, J. Bolsius, J. Cals, H. Dassen, H.G.M. Egberink, P.A.M. van der Krogt, M. Schmetz, L.M.G. Schreurs


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
E.M.H. Bakx‑Kraft, A.J. Clement‑de Roos, H.M.J.M. Duisings, B.J. Hellebrekers‑Brouwers, W. Hoevenagel, M.W.G.F. Pottgens, H.M.M. Raven, F.L.A. de Rouw, J.C.M. Schmitz‑Haasen, G.A.K. Westra‑Blauwiekel


BONDSMEESTER:
L.J.M. Keularts‑van Leeuwen, W.P.M. Lemaire, H.J. Rhebergen, P.M. Voesten


NATIONAAL MEESTER:
O.J. Gelling, J.G. Gielkens, J.F.A.G. Ruyl

Groningen


CLUBMEESTER:
A.H. van Akker‑van Nieuwenburg, M.A. Baar, W. Bakker, M.H. van der Bij, H. Buter, C.H. Dieters, P. Doting, S. Glazenburg, G. Ham, A.G. Hamming‑Bruinenberg, C.T.J. van der Hel‑de Bondt, J.A. Ilmer, L. Imminga, R.A. Kamphuis, E. Lijs, J.G. Loman, R.C. van der Meijden, J. Meijer, D. Micallef, T.J.L. Moesker‑Kettenis, A.F. Mulder, M. Ottens, A. den Otter, D.M. van Putten, L. Sanders, H.A. Scholte‑Albers, A. Sénéchal, G. Venema, O. Venema, B. Vermeij, I. Verweij, H. de Vries‑Molema, I. Weerman, R. van der Weide, G.G. de Wolf, A.K. Zijl‑Niezen


DISTRICTSMEESTER:
E.H.J. Bats, J. van Beek, G.E. Boelens‑Sluman, G. Bolhuis, W.D. van Eck, C.U. Eenjes‑Heida, A. Giezen‑Snoeijing, M.M.J. Heeger, J. Hefting‑de Vries, K. Kiewiet, H.J. Nieman, J. Oosterhaven, E. Ruiter, A. Wiersma‑Bos, W.R. Witsenboer


REGIONAALMEESTER:
J. Booy, C. Deelman, M. Frima‑Kooij, H.H. ten  Have‑Bolt, T. Hazelhoff‑Dijk, J. van Kessel, R. Kugel, M.Y.H. Schoorel‑Stassen, M.H. Stehouwer, D.E. Voorraad‑Nieubuurt


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
M. Bults‑Coops, W.K.B. Hofstee, S. Rinzema, H. Visser, M.L. Visser‑Groenewoud


BONDSMEESTER:
K.A. Berends, C.J. van Haastregt


NATIONAAL MEESTER MET TWEE KRONEN:
S. Zandvoort

Drenthe

CLUBMEESTER:
R.H. Bakker, P. Bakker‑Smid, L. Beijering, F. van de Beld, G. Benjamins, L. Benjamins‑Westerbeek, G.G. Berendsen‑Reinink, H. Bos, J. Bosma, L. Both, A. Bruinsma, A.C. Chrispijn‑Koldenhof, S.W.J. Coene, E.P. Dijkstra, G. Douma, M.J. Flapper‑Esendam, E. Gielen, D. Haan‑Bultstra, W. Hemmink, G.J.H. Herink, A. Herink‑Siebring, B.W.J. Hilberink, G. Hingstman‑Weggemans, H. Hooijer, I.A.E. Israels, F. Jager, S. de Jong, G. van Kampenhout, H.A. van Kampenhout, A. Klevering, M.A.A.J. Koop, T.J.T.M. Koop, T.F. Koopman, M.A. Koster, A. van Leeuwen‑Stolte, J.M.R. Lubbers, F.M.J. van Luxemburg, G. Mensink, T.G. Nijenbanning, C. van der Poel‑Uljee, H. Polling, F.A.J.M. Röben, I. Schmidt‑Tas, H.J. Schoonbeek, J. Schoonbeek‑van der Velde, J. Smit, J. Stilma, T. Timmermans, H. ter Veen, I.B. Verbakel, W. Verhaagen‑van ’t Net, G.Th.J. Vermaas, B. Vernhout, G. Vogd, R.C. de Vries, J. Wanders, J. Wanningen, J.H.J. Zinke


DISTRICTSMEESTER:
R. Appelmans, J. Biemans, E.M.J. Borgonjen, B. Bouwes‑Bekink, H. van Breda, J. Douma, A.B. Draaijer‑Sattler, J. Eimers, R.A.M. Göbel, B.A. Grimberg, B.J.A. Helming, G.A. Hermelink, A. van Hoorn‑Elferink, P.H. Kluck, C.J. Kouwenberg‑van Beelen, H.G. Kremers‑Baas, M.S. Kuiper‑Huizinga, J.H. Ludwig, E. van Luijk, E.R. Makaske‑Tromp, H. Mol, P.J.G. Nagtegaal‑van Bers, J. Oldenkamp, J.W. Oonk, A.W.E. Spelbrink, J.U. Stoffelsma, R. Stoffelsma ‑ Solkema, S. Voormolen, Y.M. van der Wijngaard


REGIONAALMEESTER:
E. Boter, M.N. van Deene‑Jonk, A. Dunnik‑Stokkers, G.A. Fonville‑Bosman, N. van Heuningen‑van Rossum, S. de Jonge‑de Vries, M.H.M. van der Kallen, A. Kooistra, W.A.A. Marcus‑Tigchelaar, A.M.M. Mars‑Hertsenberg, L. Pot, E.J. Roeper, E.M. Zielinski‑Vijfschagt


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
A. van Damme, H. Loman, G.J. Rietveld


BONDSMEESTER:
M. Lankhorst, M. Loerakker‑Ruijs, W.J. Swart

Zeeland

CLUBMEESTER:
L. Allaart‑van Roon, N. Baars, A.H.M. van Belleghem, J. Blok, A. Blook, B. Blook, W. du Bois, W. Boon‑Ferwerda, J.J. Bosman, J.T. Bruijnzeel‑Moerdijk, M. Buis, W.B. de Clercq, M.A. Coone, C. Dhont‑Heijens, J.C.P.M. Dons, W.C. van den Dries, E.J. van Ederen‑Mol, C.J.M. Fransen, M.J.E. Grevink, S.H.A. van Helden‑Noordermeer, M.J.P. Huizen, A. Huizinga‑van Buren, A.H. Jager, S.R. Kats, W. Kentie, V. Kluskens, M. Kool, C.C. Koster, H. Kranendonk, L. van der Laan, L.S.E. Laurijs‑de Boever, J. van Leerdam, C.G. de Leeuw, P.J. Lookermans, L. Lopes Dias, K. Lundgren, I. de Muijnck, L.L. van Oosterhout, A. Pieterse‑Winkels, A.G.J. Pijnnaken‑Halverhout, R. Poortvliet, A.J. van Rijn, J.W.F. Roose, L. Salomons, J.M.L. van Schagen, G.C. van Schouwen, P.J. de Smidt, J. Steenaard, W.B.M. Stolte, A. Stormink, P. Swart‑Lammers, W. Uitman, M.J. Weggeman‑Boer, W.M. van der Wiel‑Bruinsma, J.J. Wiskerke


DISTRICTSMEESTER:
N.J. Breur, G.J.K. Brouwer, M. Coelis, A.F. Faas, J.P. Filius, C.J. Francke, J.J. Geldof, W.E.A. van Herpen‑Stolk, K.J. Holm, J.A.M. Hultermans, M.J. de Jonge, L. Lodders‑Knook, Th. Luteijn, G.M. Mulders‑Vorst, W.M.A.E. Oostlander‑Kelder, M.C. Polderdijk, W. Post, F.A.M. Vermeer, R.F. Voet, W. Wijnen, D. van Zwol


REGIONAALMEESTER:
Th.F.C.M. Baert, F.C.M. van den Bemd, G. Bil, B.C. de Bruin, J. Dauwe, H. Doens, R. de Feijter, J.M.C. Hoogstrate, J.S.A. Luijckx, J. Oomens‑Maas, R.A. Poldervaart, W.J.M.C. van Riel‑Gijzen, T. van Schaijk‑Joyce, C.J. Stouthandel, J.M.L. Vienerius‑Sera


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
M.E.C. van der Graaf‑van Dijk, E. Kramer, J.E.M. Oosterwaal


BONDSMEESTER:
M.J. Baggen‑Peters, G. de Vijlder


NATIONAAL MEESTER:
J.P. Derksen, P. den Hartog, P.W.M. Swart

Bridgedistrict Nijmegen

CLUBMEESTER:
C.J. Ariaans, A.J. Ariaans‑Arts, G.W.M. Arnts, H. Backus, M.C. de Bondt, W.T.M. Canoy, C.G.J.M. de la Croix‑Janssen, H.C.A. Driessen‑Heijmen, T. Ebben‑Gerritsen, G.A.J.M. Elemans‑Schiks, J.A.T. Folker, M.A.T. van Geemen, G.A. van de Geijn, G.A.A.M. Glaudemans‑Neeskens, R.J. de Haan, M.J.G. van der Heijden, M.M.A.F. Jansen, A.M. de Jongh, C.M. Jukkema, I. Krijnen, M.M. Kroes, T. de Lorijn, J.B. van Maren‑Stekelenburg, E.H.E. van Orsouw‑Elbers, J.W.A. van Oyen, J.W. Peters, J.P.A. Pouwels, J.J. Reekers‑Ketting, J.F.H. Rijkers, B.A. Rutten, G.J.M. Rutten‑Gietemans, G.G.W. Scholten, J.G.M.M. Scholten‑Vos, M.A.P. van de Velden, N. Vroom, J.L.G.M. van de Werdt


DISTRICTSMEESTER:
G.G.H. van den Dobbelsteen‑Verbeet, M. van der Donck‑Schröder, M.C. de Groot, G.A.J. Hendriks, J.F.M. Jacobs, G. Lukkassen, D.J.A. Pastors‑Dinnissen, R. van Summeren, A. Verwoerd‑van Eijk, A.M. de Vocht, J.H.M. Voordouw


REGIONAALMEESTER:
M.L.M. Dohmen, C.J.M. Fens, H.A.M. Hilgers, C. van der Jagt, T. Niels


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
J.B.M. Kuit‑Meulenbeld, W. van Roijen, K. van der Vegt


NATIONAAL MEESTER:
F.A.W. Grauwmans, J.S. Wessels

Dordrecht

CLUBMEESTER:
T. Bleker, D.N. Dokman, W.P.M. de Heer, P.C. Heiden, G.A.J. Koch, M.J. Koch‑den Hollander, G.H. Koelemay‑Bol, P. Koopman, A. Koornneef, J.F.D. Kuijpers, A.M. Kuijpers‑Schoen, M.W. Mulder, M.B.A. van Proosdij, G.G.J. Rensen, A.B. Schipper, J. Smeekes, H.W. Tax, H. van Velzen, S.W. Verdoorn, S. de Visser, E. van Vliet, C. van der Werf‑Kwaaitaal, L.W. van Wijngaarden, J. van der Wolf, T.M. van der Zijden


DISTRICTSMEESTER:
J.Th.M. van den Eshof, W.F.G. Hartung, H. Heijligers, E.J.M. Hofland, J.L. van Houten, M.L.A. Knetemann, M.P. Kros, J. van Reeven‑Smilde, R. Voortman, G.J.M. Vugts, J.P. Wolsleger


REGIONAALMEESTER:
G.A.M. den Adel, W.R. Exler, E.N. Hertoghs, H. Hoppener‑Stiegelis, G. Koster, J.F.M. Post, J. Schepers, H. Suurling


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
J.A. Arends‑Koevoets, J. Beenhakker‑Knetemann, J.P. Monteban‑Wesenbeek, C. Visser, A. Wisman


BONDSMEESTER:
M.A. Bernhart, E. Klaverdijk‑van Vliet, A.C. Ridderhof, P.T. Tchang, J.M. van Vliet‑de Graaff


NATIONAAL MEESTER:
C.H. Frietema‑van der Zalm


NATIONAAL MEESTER MET KROON:
L.L.M. Korterik

Friesland

CLUBMEESTER:
E. Aalders, J. Aarts, Th. Bakker, Y.G.C. Bakker‑de Lezenne Coulander, H. Beima, M.J. Bergsma, F. de Boer, B. Bosma, L. van Breeden, D. ten  Brinke‑Prinsen, M. Brouwer, A. Comello, E. Dantuma, U. Dantuma, G. Dijkstra‑Veenhuis, K. Douma‑Terpstra, G. Draaisma, J. Eringa, A.G. Evers, I. Everts, C.A.M. Fortuin, A.S. Goede, M.K. Goede‑Norder, F. Hartmans, J. Hibma, M.E. Hoekstra‑Veerkamp, C. Hokwerda, E.H.L. Hondorp‑Herbschleb, R. Hooghiemstra, T.J. Hospes‑Wartena, A. van Houten, P. Hummel, F. Jongma, N. Jorritsma, J. van Kampen, S. van Kampen, Z. Kasemier, J. Keizer, N. Kingma, J. Knol, J.H. Knopperts, N.H. van Koeveringe‑Boonstra, R. Koopman, B. Kootstra‑Donker, B. Koper, A. Langhout, F. Liemburg, D. Lievaart, J. Lunter‑Visser, T. van der Meer, R.T. van der Meer‑Bakker, G. Mulder, A.C.M. Munsterman, E. Naaktgeboren, A. v.d. Noort, H. Oosterbaan‑Rijpma, M. Otter, L.J. Pluimgraaff, F.A. Post, J.G.M. Punt, J. Regts, J.A. Regts, N.A. Reifenberg, G. Rijpkema, C.J.A. Schilder, E. Speelman, H. Speelman, T. van Steen, W. Steen, W. Stegenga, A. Tamsma, K.M. van Unen, A. van der Veen, F. van der Veen‑Mulder, C. Veenema, T. Vereecken, G. Veurman, R. Visser, G. de Vries, J. de Vries, I. Willemsen, C. van der Wolf


DISTRICTSMEESTER:
P.J. Barkmeyer, A.J. Berends, J. Bergsma, B. Bijlsma, O. Brandsma, A. van der Burg, H.J. Dekker‑van Hintum, W.C.M. Enzmann‑Schouwenaars, T.A. Fokkema‑Kuiken, R. Fopma‑Kleefstra, A.A.M.J. Hendrix, R.J. Hoogenhout, V. Jorritsma, C.M. Kronemeijer, J. Lobstein, J.R. Lolkema, T. van der Meer‑Hoekstra, A. Meppelink‑Nijland, C.C. Razenberg, K. Reitsma, B. Spijksma, L. Spits‑Douma, W. de Valk, R. van Veen, T. van Veen, S.G. de Vries, S.M. Wolfswinkel‑Kuiken, T.P.M. v.d. Zee, B. v.d. Zee‑Vermaning, N.J. Zeldenthuis, J. Zijlstra, O. Zijlstra


REGIONAALMEESTER:
A.J. Blomer, L. Boonstra‑Hulleman, I.E. Csonka, D.N. Faas, S. Folkerts‑Tjalsma, G.A. van Hilten, D. Lageweg‑Hoekema, S.A. Maters, H.E. Mensonides‑Groot Hulze, J.C. Moraal‑ten Veen, B. Mustert, J. Poog‑de Jong, H. Reijnen, M.L. van Rijs, J.M. Snijders‑Mijdema


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
G. Folkerts‑de Boer, M.S.H. Hoekstra‑Veldman, J. de Pee, G.A. van der Sluis


BONDSMEESTER:
M. Aalfs‑Hartog, J. de Caluwe‑Hiemstra, D.M. Hoogterp

 

Delft

CLUBMEESTER:
H. Aalbers, M. Aalbers, B. Addink, J.A.M. Admiraal‑van Muijen, M.J. d’ Anjou, F.J.A. Badoux, L.A.M. Badoux‑Grootscholten, F.M.M. Bazelmans, T. Beijersbergen, P. Bok, E.A.M. van der Boon, J.C.A. Bouwman, J.C. van der Burg‑van Vliet, B.I.I. Burger, M.A.H. Burger‑v.d.Ven, H.B. Catsburg, P. Dirkzwager, H.A.N. Dopper, E. Druppel, T.A. Duijzer, D. Gerbrands, M.H.Th. van der Goes, J.M.J. de Groot, E. Heerschap, J.A.T. Hendriks, H.T. Joosten, I.G. Kappe, M.C. Kloosterman, M. Louer, H.C. van Maaren, A. Meijer, H.P. Meijer, M. Meijer‑Koppen, M.A.J. Mergler, J.E.G. Nieuwkamer, H.J.P. van Opstal, T.G.M. Oudmaijer, J. Overgaauw, A.M.E. Pet, D.C. van der Ploeg, C.J. Roelofswaard, H.J. Rurup, J.L. van der Sar, E.E. Scheffers‑Corts, W.H. Slettenhaar, W.H. van Solingen‑van den Berg, W.H. van Son, H.L.M. Starink, M.T.M. Tabak, M.D.H.M. Thoben, M.A. Vijverberg, H.P. Weenink, C.H.M. Zwinkels, M.C.M. Zwinkels


DISTRICTSMEESTER:
C. de Bakker, A.M. ter Braak‑Hengst, L.F.J.R. Bracco Gartner, P.C.M. Groenewegen‑van Wingerden, M.J.M. Grootscholten, G.A. de Haas, G.A.M. de Haas van Koppen, C. Haring, H. van Heyningen, P.M.E. van Kester, C. Kreeft, W.J. Meeuwse, H.A.C.M. van Nieuwkerk, J. van Nieuwkerk, A.Th. Nolden‑van der Velde, P.M. Odijk, A. Roest‑Fraanje, M.W. Scheffers, M. Simons, R. Staallekker, M.G. Sterk, C.M.C. Tabben‑van Wingerden, A.H. Verlaan, A.P.M. Vijverberg, A.M.W.M. Vijverberg‑Koene, C.G.J. Wubben, F.J.M. van Zijl‑Jansen


REGIONAALMEESTER:
A.H. van den Berg‑Groenewegen, J.A. Blijleven‑van Dorp, H.L.M.M. van den Bulk‑Lampe, J.J. Feenstra, C.A. Fuykschot, M. Gorter, M.J.C. Grootscholten‑van der Maarel, H.A.A.M. L’ Herminez, A. Jochems‑Dragt, C.W.L. van Koppen, J.J. Korpershoek, M.D.J. Kouwenberg, Th.A.E. Maas‑de Leeuw, M. Matteman, R. Mensink, P.C.J. Noltenius‑van Elsbroek, T.J.J. Nunnink, D. Quist, Y.F. de Roodt, R.Th.A. Ruijs, A.G. van Santen, W. van der Slot, W.C.M. Vogels


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
J.H. van Die, M.A.C. van Doorn‑van Rosmalen, H. van Dort, A. van Eck, W. van Elst‑de Groot, J.R. de Groot‑Borsboom, E. den Haan, B.J. Koekkoek‑Koelman, J.A.H.J. Kuijs, K. Mostert‑van Hees, M. Rook, A.C.A. Rosendaal, A.G. Simons, S.A. Spaans, A. Verdoes


BONDSMEESTER:
W. Dispa, I.G. van Driel‑Hofker, R. van Elst, C. van ’t Hul, Z. Kovacevic, F. Visser, J.C.M. Wendel‑Crone, J.W. van Wijnen


NATIONAAL MEESTER:
M.J.A.W.Th. van Asseldonk, H.J. Werkman


NATIONAAL MEESTER MET KROON:
J.W. Engelsman

Noord en Midden Limburg

CLUBMEESTER:
A.J.P.A. de Cock, M.W.J.A. Coenen, L.P.M. van Daelen‑Jansma, A.H. Daniëls, J. Donners, L.M. Flores, G.M. Hermans, G.M.C. Hermans, J.J.A. Hoeijmakers, M. Hofman, E. Hollanders, H.M.A. Horbach‑Coopmans, H. Janssen, P. Janssen, T.A.W. Janssen‑Cuppen, W. Joosten, P.J.L.C.W. Kennis, H.H. Koolen, D.M. Koppens, H. Langeweg, B. Langeweg‑Klaassen, C.H.M. Luijten, C.A. van Moorsel, J.M.P. van de Pasch, M.G.A. Peters, V.A.M. Raaijmakers, M. Reintjes, L.G.M.J. van Rengs‑Vissers, L.G.M. Rutten, M. Schönhage, G.W.B.J. Smits, M.M. Soberje‑Driessen, H. Sterken, J.M. Stroeken, E. Stultiens‑Hunnekens, P.W.L. Theelen, E.H.M. Theunissen, J.A.M. Thiessen, T. van de Tillaart, T. Vloet, A.J.H. Walraven


DISTRICTSMEESTER:
C.M.A. Ankersmit, A.J.C. Bijker‑Krekels, G. Buis, J.M.C. van Driel, M.H.M. Driessen, X.F. Friesen, A.M. Geurts, J.W.F.A. den Hoedt, M.C.H. van den Hoogen, P.G.M. Janssen, M.J. Kamps, Th.M. Lamers‑Dircks, P.M. Lenssen‑Deursen, M. Limpens, C.J. Meijer, C. de Mooij, M. Peters, L.L.M. Pingen‑Arts, H.M. Rienties, G. Rijkers, H.J.M. Rijkers, W.C.G. Smits, M.P.H.C. Tax, L. Tonn, G. Varwijk, H.A.M. Vereijken‑Bankers, P. Verlaan, P.J. Verstappen, A.J.J.C. Visser‑Vollebergh, A.J.M. Walraven, M. Wijen‑Verstappen


REGIONAALMEESTER:
J.W. de Best, G.P.M. Bouten, M. van Diepenbeek‑Dekkers, C.M.T. Frerker, J.I. van Goinga‑Dijkstra, P.M.M. Luijten, J.E.J.M. de Maat‑Dielis, W.J. Peters, P.R.J.M. Rutten, H.M.W. van Vonderen, M.C.A. Vossen


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
M.T. van der Beele‑van der Kroon, W. Cambré, G.F.H.H. Cluitmans‑Obers, J.M.J.E. Julicher


BONDSMEESTER:
J.A.G. Brinkmans

Gooi- en Ommeland

CLUBMEESTER:
J. de Boer, A.M. Borsboom, G. uit de Bosch, N.J. de Bruin, A. Brunnmayer, J. Davelaar, C.C. Drieenhuizen‑Hellingwerf, M. Duijvesteijn, P.M.U. Fukkink‑van der Maas, L. Galesloot‑Snijders, J.Z.E. van der Ham‑Koekoek, R. Heemstra, A.H. Helmich, J.L. Hol, A.M. van der Horst, L. van der Horst, H.H.E. Janssen, M. Janssen, Y. Janssen, W.A. Kanits, E. Kippersluis‑Vos, N.A. Klippel, A.J. Klok, Y.A.M. Kok‑de Leeuw, A. Krimpenfort, R. Krosschell, R. de Kruif, E. Leemhuis, A. van Male, E.M. Moons, A. Nugteren, E.W. van Ommeren, J.J. Oosterkamp, L. van Peer, J.J.M. Postema, M.N. van Rijn, J. Roorda, M.T.S.W. van der Schoot, Y. Schothorst, J.C. Schuttelaar‑Zeelenberg, I. Schuur, P. Schweitzer, J. Slappendel, J. Smit, L. Smit‑van den Brink, R.C. Stotijn, L. Straat, M. Veldhuysen, C.G.P. van Velzen, J. Verhoef, J. Verhoef, M. Verkleij‑Westenburg, E. van Voorthuijsen, A.W. Vos, M. de Vries, J. Walinga, R.J. Wessel, R.M. Westra


DISTRICTSMEESTER:
S. Basjes, M.B.A. Bergman‑Jansen, T. van den Bremer, T. Buné, M.F. Elschot‑van der Veer, H. Hartog, M. Heijmans, A. Hovingh, M.W. Hovingh, M.H.T. Huurdeman‑Mallens, R. de Jong, M.E.C. Koot‑Zoet, A.J.M. Lecluse, M.J.M.F. Lokker, P.A.M. Matthijssen, C. Mertens‑Lampe, B. Oosterveld, C.C.M. In der Rieden, R.H.J. Sipkes, A. Smeulders, A. Smink, J.G.H.C. van Tuyll, H.C. Vahstal‑Derksen, W. van der Veer


REGIONAALMEESTER:
H.P.W. van der Aart, A.A.M. Boelaars, G.B.H. Bogaert‑Heijdra, I. van Caspel‑Avoocaat, S. Dijkstra, L.R. van Dongen, C.W.M. van Eijden‑Schimmel, M.M.W. Elshoud‑Beijersbergen, F.H. Grande‑Frische, J.J.A. Harderwijk, P. Hotchkin, C. van den Ing, W.H.L. Koet, J.M.M. Maassen‑Brackel, J.W.Th.M. van Pinxteren, F.M. van Riet‑Smeink, P.A.W. Schapendonk, L.A. Smal, P.M.M. van Wincoop‑Paulussen, K.J. de Wolf, A. van Zadelhoff, J. van Zanten


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
G. Braak, C.A.J. van Gastelen, J.M. Hogenbirk‑Landwaart, W.M. van Iterson, V.R. van der Net, G.J.M. Pronk, G. Rädecker, Th.C.A. Ramack‑Verhoek, R. Spierieus, O.E. Verhoeve, M. Westerdijk


BONDSMEESTER:
P. Felix, T.H.W.J. Pieters, I.H. Pronk, J. Stronks


NATIONAAL MEESTER:
R. Boixaderas Masso, J.J. Sibbing, A.S.M. Stoeckart

Twente

CLUBMEESTER:
G.B.C. van Agthoven, A.N. van Amerom, R. Bakker, D.J.M. Beeker, G.B. Franke, A.W.M. Giesen, T. Harmeling‑Rooney, A. Hendriks, J.H.G. ter Huurne, J. van Ingen, C.J.M. Jansen, E.C.M. Karperien, T. Kloppenborg, K.I. Koppelman‑van der Hulst, A. Lohuis, J. Looms, J.H.G.M. Mulder, G.E. Nabers, H.J. Otten, J.G. Otten‑Schutte, W.A.M. Ouwersloot, P.H.M. Peelen, L.P.A. Peelen‑Steenbakkers, D.J. Pruim, J.G. Rupert, H. Spijkerman, R. Steenstra‑Verhaeren, B.G. Wienk, G.D. Wolbink


DISTRICTSMEESTER:
G.M.C. ter Brake‑Stormer, A.H. Broerse, M. Daane‑Calkhoven, E.M.H. van Dijk‑Beerens, H.G. ten  Duis, G.A.M. Groothuis, W. Hartgerink, B. Helming, A.M. ten  Heuvel, J. Huiskes, B. Kerkhof, J.T.M. Lemaire‑Nouwens, M.T.J. Mensink, T.M. Meulman‑Leeuw, G. Mulder, E.C. van Oene, G.S. van ’t Rood‑Rooker, M. Rosink, M.A. Schutte, R. Sol, L. Sombekke, F.B.G. Spaltman, M. van Waardhuizen‑Vellekoop, C.M.H. Walhof‑Wessels, H. Wolthers‑Hemerik


REGIONAALMEESTER:
T.J.M. Blom, J.G. Gotink‑Hendriksen, J. Oonk


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
F. Beuker‑Egberts, M.I.E.J. Möller, J.K. Staal


BONDSMEESTER:
H.J. Lelieveldt


NATIONAAL MEESTER MET TWEE KRONEN:
J. van der Neut

 

West Brabant

CLUBMEESTER:
J.P.M. Albers, A. Barmen ’t Loo, J. Barmen ’t Loo, A.A.J.M. van Bijnen, J.A. Bos, P.E. Broos, H. de Bruijn, C.R.M. Damen‑Brouwers, A.A. van Diffelen, J.D.M. Dockx, C.M. de Gast, C. van Gils, B. Groeneveld, J. Haaksma, M.G. Haenen, K. Hage, H.P.M. Hellemons‑Stieger, M. l’ Hoest, A.M.H. Jansen‑Boosten, H. de Koning, C.P. de Kraker, J.J. Laros, M.W.H. van der Linden‑Veneman, M.J.M. van Loenhout, E.E.M.I. Moerdijk‑Rops, M.A.M.T. van den Mosselaar, A.J.C.M. van den Ouwelant, H. Peeters, B.J.A. Pennings, A.P.F.M. van Putte, A.A.C.C. Rademakers, J.J.J. den Ridder, L.M.N. Rosbak‑Goossens, L. Ruedisueli, M.J. Schouls, A. van Spreeken, A.M.W.E. Thomas, J.C.G. Toonen, P.R. Tuijtelaars, C.E.M. Verbaten, A.M. Verdult, C.H.M.T. Verkooijen, M.C.A. Vis‑Bleijenga, T. Weebers, F. Weterings‑Oppe, L. Wils‑Aanraad


DISTRICTSMEESTER:
A.P.M. Avontuur, Y.C.M. van Benthem, C. Bernhart, A.H.D. de Bie‑v.d. Brand, P.E. Coster, A. van der Dijs, A.B.P.M. de Graauw, J.W. de Graauw, E. van Hasselt, A. Heijblom, A.A.C.M. Huijsmans, M.A.E. de Kanter‑Ploem, J. Karstens, J.M. de Keijzer, F.E.J.M. Kroese, J. de Laat, J.L.M. Laurijsen, F.P.J. van Loon, M.J. van de Merbel, A.A.M. Michielsen, P.B. Nelemans, C.M. van den Oever‑Vergouwen, A.J.M. Raesen, E.J. van Rijn‑van Winden, M.J.C.E. Roestenberg, M.G. Rommens, B. van Rooijen, J. Ruis, H.J.M.M. Rullens, W.P. Spierings, J.W.H. Stout, J.C. Visser‑van Dijk, J.E.H. Voss, J.P. Weijdt


REGIONAALMEESTER:
L.G.M. Dekkers‑de Vries, A.E. van Etten‑Hamers, J.H.E. Fransen‑Bosz, I.A.M. van Gorkum, D.M.A. Meijer‑Vermolen, M.D. Mies, G.A.M. Pieren, M. van Prooijen, D.C.J. Rijnberg‑Mies, C.A. Schouwenaars, O.E.E.M. Sips‑Suijs, J.H. Theeuwes‑Verschuren, J.A. Timmers, P.A.M. Trommelen, A.J. Verharen, P.M. Vermeulen, W.J.B.M. Versteeg‑Welten


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
J.G. Groen, C. Janssen, B.C.M. van der Kaaij, A.V. Kok, R. Punt, J.W. Sneeuw, L.C. Veeke‑van Tilburg


BONDSMEESTER:
J.J.M. van Engelen‑Martens, A.M.J.M. van Hulten, L.J.M. Jansen, J.P. van Nistelrooij, H.J.P.N. Oomens, P.J.M. Smans, A.M.J. Timmers‑Coremans, J.L. Vos‑Korstanje


NATIONAAL MEESTER:
J.M. van Dongen, R. Kessenich

Midden Brabant

CLUBMEESTER:
A.F.M. Adriaansen, G.R.H. van Asten, J.C. van Asten‑van der Sanden, H. van der Avoort, C.J.M. van Baest, F.C.P. van Beek, J. van Beek, A.H.G. Beekes, M.A.B. Bensing, R. van den Bleek‑Cornelissen, I.A.A.M. Bos‑van Gageldonk, A.P. Casparie, A.M.M. Eskens, J.E. Groen, K. Groen, A. van Groenendaal‑Spierings, W. Hill, M.A.L.A. Kuijpers, P.C.C.M. Lips‑Jochems, L. Lobach, F.J.L. Moignard, J.C. Oosterhaven, F.M.A. Roosen, I.B.F.M. Schults‑Wilms, A.M.J.H. Tijhuis, A. van Tilborg, A. Timmermans, J.A.M. de Vet, J.P. Vorsteveld, W.M.J.G. van Waes, E.B.M. van de Wiel


DISTRICTSMEESTER:
J.C.L.M. Aarts‑Jansen, A.M.J. van Aelst, C. van den Buijs‑de Bakker, L. Cruijssen, A. Evers, J.M.L.J. Gall, A.M.P. van Gemert, O.G.J.M. van Gestel, A. van der Heijden, C.J.L. Hermans‑van Haaren, C.A.M. van Hoesel‑Aerts, L. Hoogendoorn, L. de Kort‑Verstappen, J.L.C. Krol, L. van Kuyk, J.T.G. Leuverink, A.J.M. van Oosterbosch, F.N.M. Pessers, M.H. van Rooij, J.M. van Rooij‑Bruijsters, J.C.M. Roozen, M.G. Rops , I. Schildermans, H.A.M. Simons, W.H.M. Smolders‑Schapendonk, Th. Smulders, A.M.P.L. Smulders‑van Beers, P.M. Tuytelaars, A.C.J.M. Verhoeven, H. Verhoeven


REGIONAALMEESTER:
B.M.H.P. Baggermans, W.C.M. de Bonth, L.R.H. Claessens, R. Colsen, E.W. van Dun, S.R. Fernandes, M.J. van Heugten, M.J. de Jong, M.A.J. Langermans, H.J.P.M. Lommen, J.H.M. Maas, S.G. Meeuwissen‑Swinkels, G.P. Smit, M. Tebrunsvelt‑van Beijsterveldt, G.H.C. Tooten, A.F.M. Vloemans‑van Esch, A.M.B.F. Vugts, C. Ywema


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
A.H.A.W. de Brouwer, J.P. van Haren‑Oversteeg


BONDSMEESTER:
S. De Donder, J.W.P.J. van Nunen, J.H.J. Spaan


NATIONAAL MEESTER:
M. Kaptein, V. Kiljan, Y.T. van Riel

Zuid Oost Brabant

CLUBMEESTER:
A.C. van Alphen, C.M.C. Ambachtsheer, B.J. Baas‑Jagers, H. Bele, P. Bemelmans, M.C.H. Berkers, C.W. de Booij, A.G.M. Bos, T. v.d. Bosch, M.W. Bouwmans, A.M.T. van den Broek, A.B. Dams, A. Dorresteijn, J.P. van Eersel, M.C. Franken, J.I. van Gaal, H.P.J. Gillis, J.G.J. Govers, M.L. Hanegraaf, O. Harmsma, J.J.M. van Heijningen, C.D. Holster, J. Holtjer, J.A. van Ierssel, P.A.C.M. Joosten, T. Kantelbergs, P.G.M. Kloppers‑Lenssen, W.E.M. Knoops‑den Boer, J.P.M. Kusters, R. van Lisdonk, M.J.M. Maas, J. Meijer, C.J. van de Mortel, A.H.H. van Oosterhout, M.F.G.C. van Oosterhout‑Kepser, M. Paauw, A.J.P. Peters, G.P.J.M. Pijnenburg‑l’Herminez, C. van der Poel, C.F.M. van der Putten, H.L. Santegoeds‑Scheepers, J.M. Scheepers, A.M. Smulders, R. Steenbakkers, J.G. van Teeffelen, F.J.F. Tulner, M. van der Ven, M.M. van de Ven, T.J. van de Ven, M.F.J. Verhoeven, T. Verleg, H. Verstraten, H.M.A.P.J. Vlemmings‑van der Kruyssen, J.W. Vogels, F. Vonk, E.H.M. Vriens, M. van de Wal, O. Withaar‑Drenthen


DISTRICTSMEESTER:
P.G. van der Aa, A.B.M. Aldenzee, H.L. Aldenzee‑Kessels, J.H.A. Bartels, J. Cabooter, M.A.F. Dekkers, M.A. van Dingenen‑v.d.Ven, C.A.G. van Eekelen, E.W. van Eijk, H.F.L. Garretsen, F.M. Gerichhausen, J. Groothuis, M.M. de Haan, H.E.M. Hendrikx‑van Zeeland, A. van Hoeck, J.C.M. Ingenbleek, C.M.G. Leenen, D.F.W. Leerkamp, B. Lempens‑van Mierlo, J. van der Meer, C.P.A.M. Otten‑Coumans, L.C. Poodt‑Zijlstra, J.J.F.M. Starmans, C. Stigt, C.J. Stigt, W. Stoorvogel, G.H.C. van Stratum, E.J. Velthoven‑Brouwers, C.S.M. van de Ven‑Gommers, B. Verburg, W.H.H. Verhees


REGIONAALMEESTER:
B.L.M. van Bakel, J.F.G.W. Brouwers, E.J.F.H. Grabis, J.M.J. Janssen, H. van Maurik, P.C.M. Mollemans, B.F. Nas, M.T. van den Nieuwelaar, W.A. Pennings


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
E.D.P. Berends, M.H.M. Claessens, A.C. van der Hout‑Itz, N. Kadinsky, C.H.E. Scheijvens‑Claes, J.J. de Vlieger, J.T.O. van de Vorst


BONDSMEESTER:
W.D. Busink, P.J. van Tongerlo


NATIONAAL MEESTER:
J. Brouwer, M. Quant, B. Rosenberg, M.E.D.L. Schols


NATIONAAL MEESTER MET TWEE KRONEN:
P.E. Cardwell

Buitenland en StepBridge

CLUBMEESTER:
E.A. Bakker, M.A. Faine, J. van Silfhout


DISTRICTSMEESTER:
L.I. Andries, C.F. Bron, P.N.M. Goossens, D.J. van Vooren


REGIONAALMEESTER:
H.W. Steenwinkel


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
M.G.C. Banken, J.C. Jurriëns, T. van de Paverd


BONDSMEESTER:
J. van der Klei, A.J.A. Verhouden