Skip to the main content

Voor de spelers. Voor de sport.

Inloggen

Kennisbank

2019 per 19 augustus

aantal MP Titel Insigne (hanger voor dames - speldje voor heren)
500 Clubmeester (CM) klaveren in zilverkleur
2000 Districtsmeester (DM) klaveren in goudkleur
5000 Regionaalmeester (RM) ruiten in goudkleur
10000 Kandidaat Bondsmeester (KM) harten in brons
15000 Bondsmeester (BM) harten in zilver
30000 Nationaal Meester (NM) schoppen in zilver
60000 Nationaal Meester met kroon (NM*) schoppen in zilver met zirkoon
100000 Nationaal Meester met twee kronen (NM**) schoppen in zilver met saffier
150000 Nationaal Meester met drie kronen (NM***) schoppen in zilver met briljant

Bridgedistrict Amsterdam

CLUBMEESTER:
D.T. Bax, M. Berg, C.F. Bouwhuis, J. Brandsma, I. de By‑Alberts, M. Freriks, J. Hendrikse, E. van der Hilst, K. van den Hoeven, M. Hovy, P. Kee, P.W. Krot, J.T.M. van Laerhoven, A.P. Lantink‑de Jong, A. Lens‑Reurings, M.M. Maas, W. van Meer, W. Moerhuis, S. Moor, B.J. Mulder, J.F. Mulder‑Kox, P.R.M. de Munk, M. van Nieuwkerk, O.J. Reesen, B. de Ridder, W.A. Roschar, L.J. Schot, Y.D.M. Straeter‑de Vries, E.M. Tolsma‑Warmerdam, H. Trilsbeek‑Maanicus, H. Troostwijk, C. Verbaan, A. de Vries, E. van Westendorp, Y. de Wolff, R. Zonneveld


DISTRICTSMEESTER:
M.C. Belderink, J.Th. den Blanken, C.E. Bohnenn‑Venneman, M. de Braal, M. van Dam‑Zwaaf, P.S. Driessen, M.A.G.T. Everts, C.M. Grootveldt, K.W. Hamelink, J.H. Hogenes, W. Kenter, N. Koning, J. van der Lelie, R. Lucas, F. Metzlar, E. Molema, A. Ridder, A. Seligmann, W.M. Stokman, E.H.P.A. Tollar‑Blommestein, A.J. Turien, M.J. Valkenberg, J.G.C.E. van de Voort


REGIONAALMEESTER:
A.J. Blind, P.J. van Boven, T. Dorsman, P. van der Gaast, R. Groenteman‑Rosenthal, M. de Kool, W.J. Kraakman, M.A. Linschooten‑May, J.Th. Nieuwendijk, F. Rosenbach, A.J.G. Swart, H. Swart‑Mulder, A.F. Uleman, A. Waakop Reijers, S.B. Zwart


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
H.W.J.R. Peters, A.J. Porsius, J. Ribbert‑Mamane, E.J. de Ruiter, J.W. van Spijker, J.M. Taal, C. Vedder


BONDSMEESTER:
J. van Ammers‑Kelderman, R.T.M. van Haastrecht, A.H. Habbema, A.G. Lesmeister, E.W. Poel, J. Snoek


NATIONAAL MEESTER:
M. Groenenboom, A. Mulder, E. Warendorf

Utrecht

CLUBMEESTER:
A.M.S. van Aarnhem, G.H. Bakkers, J. van Barneveld‑Ockels, R. Besselse, W.J. Bijl, J.W. Borremans, G.J. Bovenschen, A.M.H. Broekkamp, A. van Bruggen, D.V.T. de Bruin, K.W.B. Dijk, P. Donker, M.H.C. Ernst, L. Gomersbach, E.J.H.M. Goossens‑van Gilse, M.H. de Greef, J.L.A.M. Halkes, G.J.M. Hansen, M.A. Hartlief, M.C. Helman, C.M.G. van den Heuvel, O. van ’t Hof, P.J.M. van Hoppe, M. Igaz‑Koolhaas, D. IJtsma, W.Z. Jansen, A.H. Kooiker, A.J.A. Koster, C.G. Koster‑v.d.Glind, J.W. Kuiper, F.J.M. Kuipers, E. Leene, B.S. Lejeune, G. van Maanen‑Rijsemus, T. Maas‑van Beek, H.G.S. Mastwijk, I. Mondriaan, A.S.P. Oppedijk, J.R. Osse‑Dierx, E. Plantinga‑de Wit, J. Rijnbout, J.R.P. van Rossum, P.L. Rutgers, M.B. Scheerder‑Korver, A.J.P. Schrijvers, L.A. Selalidis, D. Spelbos, H.J. Spierings, C.C.M. Steenbergen, A. Stekelenburg, G.J. Timmerman, W.J. Tolboom, G.C.M. Vendrig, A.G. Verbeek, C.M. Verkerk, J.L. Verlaan, A.J. Vroegindeweij, M.C. Wetselaar, L. de Wijs, S. de Wijs, M.C. van Zijl


DISTRICTSMEESTER:
C.M.J. de Bakker, E.M. de Bruijn‑Berens, S.A. Couperus, J.J. Dijkstra, R. Donker, M.R. Faber, W.L.C. de Feijter, A.Th. Gadella‑Koenhein, H.W. van Gend, A. van Gerven, B.W.A. Goes, A.B.H. Gollenbeek, G. van Gorp, I.A.M.W. Hattenbach‑Wielders, G.B. van Hemert, L.L.M. Jonker, P. Jonker, J.A. Klein‑Hauer, P.J.T. de Nijs, P.J.E.M. Oostrom, S.H.E.M. Pieters‑Verwoolde, M.H.M. Pluymakers, R. Rotteveel, A.T. Schakenraad, J. Schuuring, C.G. Severijn, H.G.R. Slagmolen, R.P.M. Smolders, M.B.A. Termars‑Romijn, B. Teunissen, S.H.J. Tuithof, M. Vet, J. van der Vlist, J. van der Voort‑Stol, A.J. van de Waerdt, G. van de Waerdt, P.P.J. Welling‑Broersma, M.C. van Wijk, M.E.H. de Wit, M. Zuurbier‑Gieling


REGIONAALMEESTER:
H.L. Bogerd, T.J.M. Duijts, P.M.M. Erne, A. Franzen, M.J. Geenen, R. Goor, F.A.M. van der Hoeven, B.P. Jetses, A.J.B. v.d. Laar, A.J. van Mourik, A.M. Nusse‑Ontskul, M. van Ommen, A.M. Pagels, R.G.M. Roelofsma, J.A.M. van Schaik, M.W. Schakel, W. Sporrel, E. Steeneken, E.W.T. Verburg‑Vergeer, D.A. van der Wolf, T. van Zon


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
Ph.J. Burggraaf, J.G. Delwel, C.F.A. van Doorn‑Prins, H. Goedkoop, M.L.T. van Heist, A.C. Hoetmer, C.W.N. Hulspas, G.W. Middelkoop, H. Olij, R.D. Onrust, G.P. van Oudheusden, A.T. Rijsmus, A.F. Stroop, F. Vervat, J.E. van der Zwet


BONDSMEESTER:
K.J. de Bruin, M. van Damme, E.A. den Hartog, J.M. Kroon, E. Manten, P. Noordraven, A.J. Pastoors, M.L. Schippers‑Ohm, P.W.M. Segers, E. de Vin


NATIONAAL MEESTER:
K. van den Berg, M. van Breevoort, G.H. Korthof, F.G.F.P. Mulder

Den Haag e.o.

CLUBMEESTER:
M.P.F. Bertrandias, J. van Beurden, P.M.M. Driessen, P. Giezeman, R.M. Goddard, C.N.M. Goes‑v.d. Valk, M. de Graaf, H. de Groot, M. den Heijer, J. de Jong, H.P.M. van Kempen, W.H.L. van der Kleij, N. Klooster, A.B. de Kort‑van der Kamp, W. Kouwenhoven, N. Lennards, E.S. de Muinck Keizer, A.R. Punt, C.G.M. van Rijn, M.W. Rijsbergen, R. Vogelenzang, R.B.M. de Wit, A.C. van der Zwan


DISTRICTSMEESTER:
P. Behr, S. Bosnjakovic, J. Brouwer, A. ten  Cate, M. Haanraadts, H. Heres, E. Holleman, S.D. Lachchi, M. Moulijn, C.L. Odenthal, F.J. Poll, E.M. Poppe, G. Regnault, B.C.M. van der Sluis, J.P. Verplanke, S. Vierhout, K. Visser, P. Wijninga


REGIONAALMEESTER:
H.Th. Beelaerts van Blokland, T. Bentvelzen, M. Corts, P.L. Cremer, T. de Gorter, G. de Graaf‑Jamrosy, J. Klok, P.R. van Leeuwen, Chr.M.P. van Noort, A.M. Snijders‑Lansing, P. Vandenbroeck


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
M.H.P. Billekens‑Basten, V.J. Drost, L.H. Johnson‑van Anrooy, D. van der Kwaak, M.C.J. van der Lubbe‑Hartogs, S.M.C. Oostburg, E.E.A.M. Sloof‑Bussemaker


BONDSMEESTER:
J.G.A. Brandt, G.P. Veldink, A.M. Visser‑van den Berg, F. de Vos


NATIONAAL MEESTER:
E.M.M.C. van de Haar‑van Paaschen, S. Kroes

Noord-Holland

CLUBMEESTER:
D. Agterberg, M.T. Appelman, M.H.M. Beukers‑van der Wielen, J. Biesenbeek‑Poelgeest, C. Blokker‑Koppes, C.G.M. Borst, Y.G.W. den Dopper‑Kramp, M. Droge, G. Grooteman‑Meissen, L. Haanappel, C.C.H.M. Hansen, S.P. Hansen, A.M. Hilhorst, A. Horvathova, I. Houthuyzen, J.C. Jacobs, C.R.M. de Jong, W.G.A. Kempers, A. Koeman, C.C. van Kooperen‑Kuijpers, J.J. Koopmans‑Wagenaar, G.M.C. Kuilboer‑Tesselaar, T. van der Laan‑de Jong, F.R. Langhorst, A.J. van Leeuwen, A. van Loo, E.G.M. Meskers, P. Obieglo‑Putman, L. van Paassen, H.V. van der Peet, M.A.E. Poelsma‑de Lange, J.A. Riezebos, H.F. de Rijk, T.A.S. van Schagen, R.W. Scharf, G.P.M. Scholten, F. Slot, M.E.M. Stolk‑den Doop, H.M. van Straaten, M. Struik‑Tensen, M. Visser, T.H.C.P. Vlaar, F. van Wijk, A.L. Zickhardt, H. Zonneveld, J.G. Zwart‑Wildschut


DISTRICTSMEESTER:
A.G. Admiraal‑Kuys, C.H.W. Andriessen, J.M. Bakker, J. Bergman, N. Berkhout, I.S. de Bijl‑Baerselman, A. van Dijk, N.E.G. Disseldorp, A. Doesburg, H.A.H.J. Dolfin, J. Donker‑Heinis, J.S. Eijgenstein, M. Ellerbroek, G. Grooteman, M.J.A. Ham, T. Hannema, J.J. Hondius, M. Hos, H. Jonk, R.C. van het Kaar, P. Kentrop, A.J.T.M. van Kilsdonk, B.A. van Klaveren, N.W. Koomen, A.C.T.M. van Koppen, R. Kruiswijk, C.H. Leesberg‑van Oppen, A.M. van der Linden, G. Maats‑Rijkers, A. Onrust, M. van Os, M. Quaars, A.M. van Reeuwijk‑van der Eerde, F. de Ruiter, C.A.E.M. Sins, J.J. Sneek, J.G.J. Veerman, M.D.E. Vlaar‑Smal, M.A.W.L. Vriend‑Biezen, M.A.C. op de Weegh‑Ligthart, R.L. van Weene


REGIONAALMEESTER:
M.T.J. Balkema‑van Es, M.M. Beerens‑Heynis, A.C.M. Brouwer‑Ruiter, H.S. van Buijtenen‑Mulckhuijse, E. Clowting, E.G. Fons‑de Koning, P.F.M. van Gool, E.A.M. Groot, L. Hansen, L. den Hartoog, N. Heeremans, A.H. Hendriks, H.E.A. Kager, A.M. Kerkhoff, C.F. Monas‑Helmken, C.J. Muijsson, C.L. van de Peppel, E.G.M. Schreuder, J. Voysey, K. de Vries, H. Wenning, A. Zentveld‑Tromp


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
M. Geervliet, C.N. Klitsie, J.B. de Vries


BONDSMEESTER:
C.M. Botman


NATIONAAL MEESTER:
G.G.J. Schipper, B.F. Valkenberg

Rotterdam e.o.

CLUBMEESTER:
I. van Adrichem, L.H. van Altenburg‑van Driel, D. Barten, L. van der Bijl, C.M.W. Bouter, I. van Buuren, J. van Buuren, A. van Dijk, A.J. van Dongen, E. Exalto, J.B. van der Heijden, J. Hexspoor, M.J.M. van Horssen‑Schweers, P.M. van der Knaap‑Oosterwijk, R. van der Kraaij, H.P. Mentjox, G.W. van Oijen, T.W.V. Pijper‑Nieuwzwaag, B.T.V.M. Pompe, M.C.F. de Ruiter‑van der Lugt, J. Dos Santos, L. Sekeris, M.L. Sonius, M.P.A. Stienen, N. Stinis, G. Veldkamp, G. Vermeiden, M. Visscher‑Netten, P.Th.M. Vorst, A. Zweverink


DISTRICTSMEESTER:
E. Arens, J.L.M. Auw Yang‑Willems, J.P.M. Batist, J.M. van den Berg, T. van Bruggen, W.G. Feelders, J.F.J. Fit, B.Ph.G. de Groot, P.A.H. de Groot, B. Harte‑Bolderdijk, H.Th.J. Heemskerk, A. van Hees, A.M. Heijman, A.C. Huijsmans, I. de Jong, J.C.E.A. de Jong, C.C. Lefering, N. Maan‑Coppens, P. Maasdam, G.E. van der Meer, P.M. Melio, J. Moor‑Vrijenhoek, F.J. Pigmans, J. Priester, F.A.J. Roeten, H.C.M. Roeten‑van Zevenhuijzen, A.C.M. Schroder‑Bakx, N. Visser, M.H.H. Vreugdenhil, J. Zondag


REGIONAALMEESTER:
P. Behm‑den Heyer, A.C. Binken, M. Broere, F. van den Doel, H.I. Gazan, M.F. Koedam, M.E. Laarhuis, P.W.A. Lugtenburg, J. van Meteren‑Egas, G.J. Mets‑Molenaar, C.H. van Mourik‑Kammeraat, P. Pippel‑Moolhuijsen, S.C.M. Rieken‑v.d. Bogaerdt, J.B. Scholten‑Beumer, A. Smits, M.P. Thijssen, D.M. Tuk, J.E. van der Vegte


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
J. van Arendonk, M. Boudewijn, K. van Hartingsveld, F. van der Hilst, M.E. van der Horst‑Spronk


BONDSMEESTER:
C.J.M. den Boer, R.E. Calbo, F. v.d. Hoek, I.Th. van Hulsentop‑Bol, A.A.J. Kok, M.J.A. van der Meer


NATIONAAL MEESTER:
W.M.M. van Leeuwen

Kennemerland

CLUBMEESTER:
J.P.K. de Bie, M.L. Bolle, M.J.M. Christiaans, B. van Diemen, R.R. de Haan, R. Hansink, I. Hazevoet, T. van der Hoorn, M. Jagt, J.C. Kakebeeke, R. Kreike, B.J. Luymes, R. de Meel, B.H. Morsink, C. Mulckhuyse, L.J.A. Peetoom, J.W.A.G. Pieron, H. Plate, E.P. van Rookhuizen, K. Roscam Abbing, G.F.T. van de Sande‑Steenhouwer, J.P. van der Veen, K. Vink, I. de Vries, R. van Werven


DISTRICTSMEESTER:
C.M. Beers, I. Blom van Assendelft‑ten Hoeve, R. Bosma, J.K.P. Bruinstroop, J. Buren, A.M.W.A. van Dijk, J. Eckhard, J. Grootkerk, S.M. Miller, J. Muizelaar, P.J. van Nieuwenhuizen, H. Schaap, M.A.J.I. Schulte‑Wijnen, M. Smit, Y. Sweering, T. Vermeere, C.M.H. Wallekers


REGIONAALMEESTER:
T. van der Hoek, E.A. de Roos‑Bijlsma


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
P.B. Koorn, S. van de Paverd‑Ramsoekh, N.A.M. Verheul, A. van der Werff


BONDSMEESTER:
S. Bronstring, F.J. Ferrari


NATIONAAL MEESTER:
J.G. Moltzer

Midden en Oost Gelderland

CLUBMEESTER:
E.H. Adams, L.M. Baede‑Krop, P.R. Baumann, H. Beekman, Ch.W. Beke, K. van den Berg‑Lenting, G. Bol, W.L. Buiting, W. Dellemann‑Rietveld, O.R. Diepeveen, A. Dik, H. Duel, H. Eggink, K. Ernste, A. Florissen, I.W. Friso‑Weijers, C. Gerritse, J.F.C. Geurts, A.M. de Gier, H.A. Greben, A. de Groen, J.G. Hautvast, J.E.J. Hilderink, J. Hoek, H. Hofman, J. de Jong, H.W. Kempen, G.M.A. Klein Gebbink, A. Kort, M.C.M. Lebbink, M.F.O. Moerdijk, B.J. Molenkamp, A. Möller, N. Morsink, A.A. Muller‑Mittler, E.A.W.M. Nagtegaal‑Groot Scholten, Y. Nijhof, A. Noomen, J. Pol, M. van Pommeren, T. Pos, C.A.M. Rietbergen‑Huijbregts, C. Rouwen, A.J.M. de Ruiter, H. Schutte, T. Sloot, F.J.P. Steen, S.W. Straatman, S.P. Valentijn, D. Vermeulen, H.C.J.M. Vink, T.P. van Vliet, C. Werz, H.J. van de Wolfshaar, J.F.C. van Workum


DISTRICTSMEESTER:
G. Allmendinger, E.G. van Barneveld, J.W. Breuker, M.M.F. van Bussel, I.M. van Die, I. Does‑Vreeke, W. Enneman‑de Waard, E.D.W. Gerritsen, G.P. Hengeveld, E.W.M. Horst‑Holtkamp, A.M.J. Janssen, G. Kieneker‑Wentink, A.B.M. Kok, C.B.J. Kok, C.I.E. Krechting‑Stuivenberg, M.M.F. Leijn, A.W. Nees, H. Onstein, G. van Oudenallen, G. Rasing‑Vestering, W.J. Scheepers, M. van Schoonhoven, J.G. Stegeman, B.H. Suerink‑Pasman, P.J. Verheij‑Zoutendijk, P.E. Visser, H. Wassink‑ter Maat, W. Welgraven‑de Neef, M.A. van Wijk


REGIONAALMEESTER:
R.F. Boekhorst, G.M. Broenland‑van Baal, M. Engel, W. Förch, L.M.E. van Hassel, P.A. Hendriks‑Jacobs, R. Hollander, A. van Leeuwen, J.G. Radstake, A. Rensen‑Groteboer, C.P. Roozendaal, W.T. Snelder, W. Wagenmaker, A.E.P. Witjes


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
H.W. ten  Ham, M.J.Th. Hermans‑Bisterbosch, P.A. Huige, J. Lenz, A.J.J. de Swaaf, W.A.H. van Zwam


BONDSMEESTER:
A.M.M. van den Berg, H.L. van Groningen, G.J.H. Peters


NATIONAAL MEESTER:
A.W. Leenders, P.C.A. de Vries

Maasland & Meierij

CLUBMEESTER:
H.M. Beers‑Spierings, W.N.J. van Boekel, A. van der Doelen, R. van der Doelen, H.L.M. Droog, J.C.J. van Eeten‑van Tuyl, A. van Erp‑van de Loo, D. Gelderman‑van den Berg, L. ten  Haaf, W.Y.W. Hexspoor, W.D.A. de Laat, T.M. van Leusden‑Schuurmans, P.J. van der Linden, N. Manders, W.M.E. Nelissen‑van Heukelom, M. van den Oetelaar, R.E.M. van Oosten, F.P. Peeters, L.H.J. Pullens, E.M. van Rooij, J.C.M. de Rooij‑Cooijmans, J. van Schijndel, M.A.M. Schouten, C. Slegers, G. van Stokkum, H. van den Tillaart, J.L.M. Timmermans, J. Tops, A.M.E. van Uden, S.M. Uusi‑Penttilä, M. Verhoeven, A.H.M. Vogel, A.A.F.M. Vorstenbosch‑van Grinsven, T. Wezelenburg, P.J.M. de Wildt, A. van Zeeland


DISTRICTSMEESTER:
F.C.L. de Brouwer, H.P. Hendriks, P.W. Hurkmans, J.H.M.W. Kwaytaal‑van Hassel, W.A. Latijnhouwers, H.A.M. Manders, M.W.J. Manders, J.A.M. Megens, J.G.M. van Oirschot, R. van de Pavert, A.P.J.L. Peters, A. Satter, H.A.W. Smits‑v.d.Heyden, H.A. Stehmann‑van de Koppel, T. van der Tas, M.M.J.L. van der Vliet, P.A.M. van Vugt‑van der Wielen


REGIONAALMEESTER:
T. van Acht, T. van Acht, J.M.G. Ambaum‑van den Boom, A. van Buren, I. Geijs, G.B. van Grinsven, A.J. van Kuijk, G.P. Neggers, H.A.F. van der Steen, H.J.M. Steenbakkers, M.J.M. Veldhuizen‑van Mourik, H. Walraven


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
W.J.A. Duijsters, E.J.J. Jührend, D. Vis, P.M.M. Zijlmans


BONDSMEESTER:
M.Th. Koenders‑van Uum

Leiden e.o.

CLUBMEESTER:
M. Benjaminse, C. van der Bent, G. Bijlsma, W. Blom, F.J.M. Boeren, H.J.W.M. Broekhof, J.M. Bronneman, H.P.M. Clemens, A.F.J.M. Dekker, G.J. van Diggele, H.L.M. Dullaert, L.P. Gerber, W.T. de Greef, I.M. Guinau‑Freericks, M.W.J. Haafkens‑Zwarts, C.J.G.R. van der Harst, L.J.M. van der Hoefnagels, F.A.M. Hoogenboom, H.M. Lagerberg, M.J. van Leeuwen, G.H.M. Leijten, M.J. van der Made, R.M. van der Meer, J. Miedema, A.W.F. Möhlmann, K. Nieuwelink, M. Nieuwenhuizen, T. Paardekooper, G.C.M. Pieterse, A. de Rooij, T.A.M. Roosen, B.J.M. Schalkwijk, E.A. Schneiders, M. van Steijn, A. Timmer, A. Timmer, E. Udo, A. Visser, T.G.M. Wassenaar‑Ruigrok, B.J.T. van Wensveen, J.A. van der Westen, L. Zuidam, G. Zuidam‑v.d. Lede


DISTRICTSMEESTER:
H. van den Akker, J. Bakker, G.A.M. Bakker‑Ham, G.H. Barneveld, J. Bouwmeester, J. Dorresteijn, R.D. van Duijvenbode, M.C. van Frankfoort, P. Goddijn, J.M.Th. Groenewegen‑Kaptein, C. Gutter, R. Habes, R. Jutte‑Proper, A.E.C. van Kessel, K. Koster, N. Kwakernaak, H.C.M. van der Lans‑v.d. Zwan, F.M. van der Lee, G.J.M. Maassen‑van Hevelingen, F. Marijt, M.H. Molenaar, R. Molenaar‑Bökkerink, N.M.T. Oosterman, C. Paardekooper, E.T.C. Rodewijk, H.J.M. Rosdorff, Ch. Al Samarrai, J.D. Smit, A.H.J. Steenvoorden, L.S. Storm, C.C.M. Tacko, E.P.M. Uljee, F.S.A. Uljee, K. van der Valk, W.J.M. Verlaan, P.H.W. Vreeburg‑van der Burg, C.M.G. van Wieringen, J. Willems, G. van Wincoop


REGIONAALMEESTER:
H. Duivenvoorden, R.J. Hielckert, S.J. Kluppel‑Schouten, E.J. Spierenburg‑Homan, W.M. Vlasveld, E. Vromen, R. Weltak, J.P. Wijnbeek


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
Ch.G.J. van den Eijnden, T. de Kok, H.C. Verhage‑den Hollander


BONDSMEESTER:
J. van Beelen, A.M. van Leeuwen, C.A.J. van Spronsen, I.M. Vos‑Moormann


NATIONAAL MEESTER:
T. Boer, T.G. Sprinkhuizen, J.W. van Veen

IJsselstreek

CLUBMEESTER:
M.N.E. Beijer‑Lenselink, M. Berendsen, J.U. Brouwer, H.J.G. Damoiseaux, J. Damoiseaux, A. van Dijk, J.P. Ellis, C. Godthelp, W. Godthelp, M. Hanewinkel, T.M.J. Hankart‑Graafsma, A.L. den Herder‑Dekkers, K. Heuvelink, S. de Jong, G. Koenhein, E. Krol, H. Kromkamp , H. Kruithof, H.F. Matthijsen, F.C. van der Meché, N. Mes, K. Niks, E.M. Osse, M. Sikkema‑de Vries, H.J. Smit, J. Stolte, A. Stuivenberg, I.C.C. Thate‑ter Poorten, J. Verdonk, E. Wegstapel, H.J. Wemekamp, M.H. van Wouw


DISTRICTSMEESTER:
C. Calis, W.H.J. Damman, M. Erwig, F.J. Goedman, B. Hogendoorn, J. Hoksbergen, M.C. Jansen‑Spanhak, A. van der Laan, H.J.M. Ogink, J.H. Seijgers, H.M.M. van Steen, D. Stoker, W. Wennemars, A.J.E. van Zaalen, A.L. Zeeman


REGIONAALMEESTER:
G.J. van den Berg‑Kraak, L.W.T. Ganzevles, C.W.J. van Holsteijn, J. Koster, H.H. van Riel, J. van der Sluis, P.J. Zweers


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
A. Flohil, A.J. de Haan, D.J. van de Kerkhof, P. van der Veen, M.C. Wilmink‑Stokking


BONDSMEESTER:
O. van Huffelen, H.M. Teunissen


NATIONAAL MEESTER:
N.H. Beeser‑Visser, H.E.F. Blankvoort

Zuid Limburg

CLUBMEESTER:
J. Ackermans, J. Bleux, C. Boersma, M.F. van Buren, S. van der Coelen, M.H.J. Dautzenberg, U.M.E. van Engelshoven, I. Fontaness, P. Franssen, R.A. van Geenen, M.H.J. Hermans, S. Hermans, R. Hoedjes, W.H. Huijnen‑Stijntjes, W.L.A. Kok, C.A.F. Konings, M.J.M. van Lammeren, W.H. Lipperts, M.M. van Pelt, R.F.H. de Richemont, H. de Ruiter, T.G.M. Rutten, G.J.M. Schols‑Kallen, M.A.A. Specker, P.Z. Timmers, M. op het Veld, H.G.M. Verkoelen, R.M.M.W. Verkoelen‑Bouhuijs, J.H.G.M. van Wietingen


DISTRICTSMEESTER:
H.H.C.W. van Aalst, P. Ferwerda, A.C.G.M. Franck‑van Dinther, S.A.M. van den Heuvel, A.E.C. Hilkens‑Zandbelt, E.M.H. Homan‑Caubergh, N. Houben, M.J.A. Jeurissen‑van Wezel, L.H. Kerckhoffs, Y.M.J. Linthorst‑Ramaekers, Ph. Maarschalkerweerd, M. Meertens‑Goossens, J.J. Mey, C.J. Monfils‑van Velzen, K. Slijkhuis, W. Vallinga


REGIONAALMEESTER:
N.J.A. Bergmans, T.R.L.M. Dassen, G. Ferwerda‑Peters, M.J.G. Heuts‑Verwijlen, P.H.J. Kessels, R. van Meijgaarden, E. Mevis, J. Pierik‑Janssen, J.M.L. Schiffeleers, B.J.R. Scholtens, G.W.P.M. Slangen, T.E. Thijssen‑Gootjes, P.H. Trompetter


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
M.J.H. Buijsen, J.M. Buijsen‑Florax, R. van Es, M.C.D.A.E. Huybrechts, L.C.J. van Leeuwen, N.V. Souren‑Jerochina


BONDSMEESTER:
J.H. Cuijpers, M. Geurts‑van Lieshout, P.M.H. Senden, G.J.M. Spijkers, J.F. Timmer, A.M.C. Ubaghs‑Adema

Groningen

CLUBMEESTER:
J. Baard‑Kemkers, W. van der Bij, L. Bolt‑Kuitert, A.B. Brakema, R.H. Brakema‑Westerhof, O. Broekman, R. Derks, E. Dubois‑Slump, J. de Haan, B.J.M. Hanewinkel, G.A. Hofsteenge, G. Homan, J. Hut, T. Janssen, L. de Jong, D.L. Klompsma, J.J. Kloosterman, H. Knevelbaard, H.G. Kooi‑Venema, D.K.H. Kruimer, G. van der Lei, H. Luining, M.J.E. Niessen, H. Post, L.C.L. Rodenburg, W. Schwertmann, T. Ströecker‑Bijvoet, C. Tuin, M.M. Tulckens, J.Th. Ubbink, B.H. Weersma


DISTRICTSMEESTER:
A.M. Bijlstra‑Wiegman, A.G. Heinecke, M. Kappen, J.H.J. Kuiper‑de Haan, H. Post, H. Sander, G.H.J. Soppe, Y. Visser


REGIONAALMEESTER:
T. Atema, E. Barsema, L.M. Bolscher, E.B. Bruggink, N.J. de Haan, D. Kloosterman, M.J. Leising, I.J. Schippers, R.J. Skála


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
K. Leyendijk, C. Leyendijk‑Stelling, R. Rietveld, G. Wieldraaijer


BONDSMEESTER:
P. van Dijk, L. Jongens

Drenthe

CLUBMEESTER:
T. Andries‑Buiter, J.S. Andringa, H. Arends, E.H.J. Benthem‑Koster, W.A. van Beusekom‑Hendriks, A. Griffioen‑Albers, M.H.J.C. v.d. Gugten, D.A. de Haas‑de Ruiter, W. Hutten, L. Jager‑Visser, J. Keijzer‑Gudde, A.C.M. van Kessel, A.M. Koppen‑Spaans, R. Luning‑Jalvingh, C.J. Mantel, H.J.G. Mulder, E.M. Petstra, R.H. Rankenberg, J. Renema, A. Seinen, J. Smid‑Kamps, P.P.IJ. van der Veen, J.G. van der Velde, J. Verheij, H. Vlierman‑Bouwmeester, J.W. de Vries, M.Y. van de Weerd‑Goebertus


DISTRICTSMEESTER:
J. Bos‑Bos, M.E.A.W. Bos‑Snelder, T. Dijksterhuis‑Riksten, W.H. van Hoorn, A. Kaastra, P.G. Konings‑Berkhout, A.H. van Luijk, J.H. Osinga, J. Raven, T.N. Rijpkema, M.H. Snijder, I. Tuit‑Hubbelmeijer, P.R. Vrijlandt, M.G. Wassen‑Mik, J. Wieringa


REGIONAALMEESTER:
A. ten  Hof, W. Spoelder


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
J. van de Beld, G.H. Bosman, L.H.B. Speulman‑Julsing

Zeeland

CLUBMEESTER:
E.M.M. Asselman, P. Bouwman, G.M.E.A. Cammaert, S.J. Crucq, J.R.J. De Wachter, M.C.B. Donze‑van Remoortere, C.A.M. Fes‑Smeets, P.A. de Feyter, J. Frielink, K.L. Genbrugge, P.L. van de Griek‑Vernhout, Th.A. van der Heijden, M. van Kleef‑Donceel, J. van Koeveringe, D.S. Lie‑Oostdijck, F.F.M. de Meijer, P.J.J. de Milliano, J.M. van Nieuwenhuijzen‑Slee, J.P. Polfliet, J.M. Poorter, M.N. Valk, A. Vermeersch, G. Verwaal, J. Visser, T.M. Visser‑van Winden, J.M. Wagenvoort, P. van der Weele


DISTRICTSMEESTER:
C.J. Beije, H.H. Bos, K. Bosman, O. Buijse, M.J.F. van Grootel, M. Hoff‑Jansen, R.J.L. Jacobs, J.C. Jansen, J.C. Karstens, J.J.M. Lagendijk‑van Damme, A.C. van Lammeren, M.E. Langendoen‑Vermeulen, M.S. Middelhoek‑Smits, J.I. Pleijte, M. Pleijte‑Brakman, C. van Sintmaartensdijk, C. Wijnberger


REGIONAALMEESTER:
H.C.E. Dirks‑Bouman, R.G.M. Doens, A. Doff‑de Jong, E. Hoekman‑Wink, J.J. Hoogstrate, C.J. Janse‑Evers, A.W.M. Knop, J.M.H.M. Kramer, M. Mattens, N.W. Pankow, H.W. de Reiger‑Duijnhouwer, J.H. de Vos, B.M. Wesdorp, M.A. Wijnberger


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
L.A. Asselman, J.C. de Kok‑Wabeke, L.E. Van Schoor‑van Gaever, M. Steijaert‑de Kramer, P.A. van Tilburg, J. Visscher, P.J.C. Wolfert‑de Windt


BONDSMEESTER:
A.P. Doggen, J. Hietbrink, R. de Meijer, M.W. Reinhoudt, H.J. Struijk


NATIONAAL MEESTER:
S.A.M. Krappen, A.M. van Steenberge

Bridgedistrict Nijmegen

CLUBMEESTER:
D.F.J.M. Arts‑van Kesteren, H.H.J.M. Bockmeulen, R.J.M. Boekhoorn‑Biessels, F.G. Bourgonje, E.J.M. Broekman‑Hopman, H.E. den Daas‑Arts, T.J.M. Demont, J.S. Druif, J.J. Hagen, M.B.P.J.P. Hermens‑Rutjes, F. Hofmans, S.W. Iding‑Stoffels, T.A.P. Kilian‑Hosman, L.W.M. de Kock, C.W.J. van Kooi, R. Lamers, B. van Leeuwen, W.G.J. de Lorijn‑Peters, G.M. Meesters, C.Th. van Mook‑Roelofs, J.B. de Nijs, G. van Oijen, P.C.C. van Oorsouw , J. van Orsouw, T. Quispel, J.F. Schiks, B.M.A. Stroucken, J. Tieleman, R. Wijers


DISTRICTSMEESTER:
A. van der Aa, J. Berendsen, E.H.W. Harbers, L. Janssen, E.J.P. Janssen‑Hoos, G. Klein‑Kranenberg, G.J. Klievink, J.P. Larsen‑van Oss, G.M.H. Lukkassen, S.C. Muskens, M.H. Rossen Roelofs, H.L.L.M. Zijlmans


REGIONAALMEESTER:
S.M. Gerritsen, R.M. Goosen, P.J.J. van Rensch, W.A.J.M. Roijers‑Burgers, C.B.H.E. Rossen


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
A.R.E. Kuit


BONDSMEESTER:
E. de Groot, P.C. de Heer, M. Merkx, L.A.G. Vasterink

Dordrecht

CLUBMEESTER:
H. de Boer, C.G.M. Bogaard, J. van Gent, H.A.E. de Glopper, C. den Hertog, P. van Heukelom, W.H. Klos, C.M. Remeeus, A.J.P. Schulze, A. Smit, C. Verver, J. Vogelesang‑Uittenbroek, H.C.G. van Zwol


DISTRICTSMEESTER:
J.A.J.B. Aalbers‑Pluimes, M. Aanen, C. Bakker, T. Bakker‑de Vormer, H. Boes, P. van den Dungen, B.A. Heemskerk, J.H. Hootsen, J.H. Hopman, A. van Houten, T. Jansse, I. Salomons, E.M. Schildt‑Adrian, J.A. Schnetz, D. Vermeer, W.M. de Zwarte


REGIONAALMEESTER:
H. Ankenbrand, J.M. van der Giessen‑Grondhout, A.M. Maasbommel‑van Donk, T.J.M. Pieterse, L. Raadsen‑Heetman, E.J.F. Teepe‑van Cauter, R.B.C. Vermunt, J. Wensveen, S. Wensveen‑Deelen, H.J. van Wijk‑van Slingerland


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
G.H. Achterberg, J. van den Berg, B. IJtsma, P.O. Kingma, J.C.M. Kramer, A.J. Looman‑Pot, H. McCarthy, C.C. Pols


BONDSMEESTER:
N.W. Bakker, H. Groenenboom, J.D. in ’t Hout, M. Noordhoek


NATIONAAL MEESTER MET KROON:
J.J. van der Linden

Friesland

CLUBMEESTER:
N. Aalders‑Piersma, M.E. Bär, M. van der Berg‑Eiling, H. de Boer, R.B. Buren, C. Dijkstra, N. Draaisma, C.G. Duin‑Vanetten, F. Fiege, J. Fierstra, B. van der Goot, S. Hallema, M. Hofstra, W. Hofstra, G.S. Hornstra, E.E.J.M. Jippes, G. Kremer‑Kooy, A. Lok, H. van der Meij, C. Nicolai, S.W. Potter, M. Pruis, W.G. de Raad, I. Schoustra‑Schutter, E. Visser, M. Zijlstra, H. Zuijdendorp


DISTRICTSMEESTER:
T. Bakker, L.M.T. Bosma, M. Dam, E. Dijkstra‑Winselaar, M.J. Fransen, C.J.P. Hofma, H. van Huizen, C. Jongerden, T. Jorritsma, P. Ligtenberg, C.P.M. Schouten‑Jongeneelen, E. Vinkx‑Schippers, H. Visser‑Spiekstra, A. Wiersma


REGIONAALMEESTER:
I.T. Broens‑Visser, G.M.C. Dooper, H. de Jonge‑Brilleslijper, H. Nicolai, A. Poppema, L.N. Witteveen


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
W.R.E. Horst, R. Vleeschhouwer, R. Waterlander


BONDSMEESTER:
P.G.J. Jung

 

Delft

CLUBMEESTER:
P.C.M. Beekhuizen, J.P. Berkien, A. Bes, H.G. Bes, J. Bes, F. Blom, G. Bok, M.C. Brocheler, M. de Bruijn‑Labrie, A.Ph. Dijksman, E.A. Dijkstra, J.C. Dolman, J.W. Dopper‑Koppers, T.C.H.M. Draer, B. Ducaneaux, P. Ekelmans, B.J. van Els, D. van der Harst, M. van der Hor, L. Jutte, M.P.W. Kempers, K. Knottnerus, W.C. van der Kooij‑Bos, P.J. Lamers‑Lange, A. van Lier, F.W.G. van Lier, H.M. van Lieshout, E.A.M. Lingbeek, D.G. Mans, C. Martinus, J.J. Moll, R.G. Nederpel, H.M.M. Olsthoorn, K. Paerel, L. Preseun, A.J. van Reisen‑Nijenhuis, M. Rens, H.B. v.d. Roer, J. Rothwell, D. Schaeffer‑Boekestijn, A.M. Schrage, L. Schriel, M.L.A. Slettenhaar‑von Piekartz, H.C. van der Sluis, M. van Son‑Buskop, E.F.G.B. Tahaparij, J.A. Tahaparij, L.E.M. de Theye‑de Brouwer, J.H. Timmermans, K.H. Tjiam, W.J.M. van der Valk, A.M. Vijverberg, M.H.P. van Vliet, R.J. van Zanten, G.F. Zheng, I. Zwarekant, H. Zwinkels


DISTRICTSMEESTER:
C. van Beijeren, I.F.A. Bremekamp‑Mohr, M. Captijn‑Schuursma, D.L.M. van Dijk‑Zuijderwijk, W. van Domburgh‑Kuiper, P. van der Graaf, L.M.M. Hendriks, J.G. van Hezewijk, M.A. Hooymans‑van der Meer, F. Koster, L. Nowee‑van der Kruk, A.C. van Oosterhout, G.A.M. van de Put, J.E.C.M. Smits‑van de Ham, M. Stoops, J.C. van Vliet, E.A. Vugts, A.M. Waterreus, M. de Zwart


REGIONAALMEESTER:
J.M.M. van Adrichem, W.F. de Bakker, L.J. Boer, C.A.B. van Brakel, C. van der Ent, C.W.G. Geleedst‑de Koning, C.H. Hollander, E. Storm, M.L. Termoshuizen, J. van der Toorn‑Rog, P.J. Willemsen


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
J.W. Brandsen, C.C.A. van der Goes, J.G.J. Kloos‑van Diemen, L.A.M. Koppert, E.C. Legerstee‑Meijs, F.J.M. van der Meer, G.E. de Rover, A. Satijn


BONDSMEESTER:
H.A.M. Bakker, J.W.M. van Diepen, B. van de Merwe‑Kool, M.W.G. Vonck‑Gulikers, M.R. Westerbeek


NATIONAAL MEESTER:
C.J.M. Lamain

Noord en Midden Limburg

CLUBMEESTER:
J.W.C.M. Aben, C.J.M. Arkesteyn, M. Boelhouwer, H.M. Buijssen, A.P. van Daelen, G. Friesen, A.H. Gezempa, J.P.H. Hermans‑Mooren, W.J.J.G. Hoebergen, T.J.J. Horbach, M. Hubert, F.W.J. Jacobs, G.H. Janssen, W.J.M. de Jong, P.E. van Kessel, J.M.J. Kok, M.P. Maas‑Verhoeven, J. Moonen, K.W. van Nieuwenhuijzen, G. Otten, C.M.Th. Plug, M. van der Putten‑van Meijel, E. van Run, H.P.M. Sartorius, J.G.A. Sartorius, H.A.M. Snijders, J.M.P. Stals, H.C.A. Steeghs‑Jeurninck, M.J.H. Straver, P. Thijssen, J. Verrijt, L. Willems


DISTRICTSMEESTER:
T.P.M. Beelen, M.P.C. Bierhoff, W.L. Buis, J.C.H. Corsten, R. Cremers, M.G. van Dijk, A. Elshout‑van den Ende, T.L.H. van den Essen, R. Gatzen‑Verbunt, H.L.M. Rijs, J.H.M. Scheepers, H.S.C. Scheepers‑Hillen, J. Schreuder, C.M. Steijn, F. Walenberg, M.C.L. Witlox


REGIONAALMEESTER:
J.J. Beurskens, M.J.C. van den Boom‑van Son, H. Hagens, M.E.H. van Hoef, W.M.C. de Koning, P.C.M. Linders‑Nooijen, W. Linssen, W.F.J.C.M. Loeffen, A.J.M. Nijpjes, W.G. Stevens


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
J. van der Harst, H.A.M. Joosten, E.J.M. van Zandbeek‑Bos


BONDSMEESTER:
A.L. Mutsaarts


NATIONAAL MEESTER MET TWEE KRONEN:
R.P.E.G. van Wel

Gooi- en Ommeland

CLUBMEESTER:
W. Beukenkamp‑Schuitevoerder, M. Bos, F.P.M. van den Bosch, R. Bosch, Y.M. van den Bosch, W.H.J. van den Broek, R. de Bruin, A.Th.J. Buffing, M.T. Conejo Carrillo, C.M. Dijkgraaf‑Ruedisueli, P.J.F. van Eck, C.C. Eijpe, H. Epe, G.E. van het Goor, A.M. van Groos, M.L. Haaxman, A.H. Handstede‑Maerten, P.H.M. Hillemans, A. Hoedemaker, G. van der Horst, W.C.M. Kampes, P.A.C.M. Koch, C. Kreikamp, E. van Krimpen, J.J.A. Kruijdenberg, J.F.M. Kruijdenberg‑v.d.Drift, D.C. van Lent, C.J.E. Lieftink‑Cooijmans, Th. Meij, F.E. van Merkestein, F.I. Nieuwesteeg, K.G.M. Olsson, T. Oosterom, M.L. Oosterom‑le Roij, I.B. Oudshoorn, C. Peters, M. Pigeaud, C.M. Quist, M. Retrae‑van Olffen, C.M.J. Rienstra, M.R. Ruissen‑Donker, J.W. Scholten, J.J.M. Schuttelaar, R. Spriensma, E.P.A.M. Steneker, G.W.K. Tinkhof, M. Wolters, Y. Yassa


DISTRICTSMEESTER:
F.A. Anemaet, P.L. van Beek, A.C.J.M. van den Berg‑Pompe, J.L.A. Bos, J.J. Buné, R. Evripidou, M.M.L. Floor‑Dekkers, G. Gerritsen, M.A. Hacquebard, M.C.G. van Hees‑Brinkkemper, J. Hettinga, W. Hilhorst, J. de Jager, A. Koomen, W. Lagerwaard, P.B.M. Lochtenberg, A.E. Meindertsma, C. Niewenhuisen, W. Plug, C.G.M. Rekveld, J.E. Rinkel‑van Dijk, C.G.I. Roosma‑Sloterwijk, L. Scholten, P.A.K. Schoof‑Knoop, I.D. Smink‑Wielandt, B. Sonderen, A.M. Steenbrink, E. Thole, G.J.A. van der Velden, W.A.E. de Wild, E. Wobben‑van Well, W.M. Zuidervaart‑Valkenburg


REGIONAALMEESTER:
A. Bernhard, J.B. Besselink, D. Broertjes, C.G. Derks‑Terstall, J.K.W. Herich, D.G. de Jager, E. de Lange, A.M. MacLeod‑Scheer, A.H. Mensink, A. van der Minne, H.P. Nielsen, R.H.M. van de Pavert, G.T. Roskam‑Houting, H.G.M. Smits‑Velthuis, J. Wals


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
E. Aarssen, M. Epskamp, P. Firet, J. de Geus, J.W.M. Jolie, A.C. de Jong, H. Pols, J.F. de Rooij, H.C.J. Scheffers, J.M.W. Wieland‑Grob


BONDSMEESTER:
C. Hogenbirk, W.H. van ’t Hoogerhuijs, E. de Jonge

Twente

CLUBMEESTER:
M.M. Beijk, J. ten  Buren, J. Chapman, J.G.J. Ensink, M. Gollenbeek, G. Hofenk, M. Kevelham, J.H. Lammertsma, M.P.A. van Leeuwen, C.J. Mekers, H.K.H. Monnikhof‑Enkrodt, J. Nijland, H.J. Rhebergen, B. Roest‑Landhuis, E.M. Stachowiak, J. Stapelbroek, H. Steen, G.H. Vester‑Schelling, A. Vetketel, C.A. van Vilsteren, C.T.M. van Vilsteren


DISTRICTSMEESTER:
W. Boersma, A. van Eijk‑Kelder, P.F.M. Kaldenbach, I. Klein Nagelvoort, E. Koeslag, H. Lamberts, C.A.M. Ouwerkerk, P.H.M. te Riele, J.M.A.T. Schipper, M. Scholten, M. van der Sluis‑Brandsma, T. Walhof


REGIONAALMEESTER:
E.M.W.M. Fikse, C.J. Gerfen, S.D. Kermans, H.A.M. Ribbers‑Smeenk, J. ten  Tusscher


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
A.I.M. ten  Broeke, A. Dijk, M.A.G. van Kordenoordt, A.J.K. Reiber, H.P. Spitholt, A. Wagter‑Bernet


BONDSMEESTER:
J.W. van Eck, H.B. Libbers


NATIONAAL MEESTER:
E.J. Krijgsman, R. Walgemoet

 

West Brabant

CLUBMEESTER:
F.W.M. Alberse, M.C.M. Balemans, P.J.M. van Beek, Th. van den Berg‑Wetter, J.E.M. Boeren, N. de Bruijn, B. Buijs, H.T.S. Chau, S. van Doorn‑de Vries, J.A.M. van Etten, H.M. Govers, C.P.M. Havermans‑van Haperen, L. Hoogendoorn, J.H. Kers, P.W.M. de Kleijn, L.J.M.H. van Leijsen‑ Snoeren, M.A.J. van der Linde‑Rijsdijk, M. van der Linden, J.M.J. van Lonkhuizen‑v.d. Sman, A.A.M. van de Loo, J.M. Maanders, C.J.M. Maas, A.M. Maris, A.H. van Nieuwenhuijzen, A. van Nijenhoff, F.C.M. van Oosterbosch, J.C. van Overveld, M.A.P. Ruedisueli‑van der Corput, M.C.J. Schaap, M.J.G. Staats‑van den Aarsen, H.W. Steens, R.J. Takens, G.A.C. Teurlinckx, G.H.M. Timmermans, C. Versteeg, G. Voermans


DISTRICTSMEESTER:
A.G. van den Berg, A.J. Dingemans, C.C. de Gruiter, J.R.A. Huijbregts, G.J.E. Ideler, E.A.A. Lievens‑Segeren, N.E.A.M. Mallens, M. Moonen‑v.d.Linde, J.J.M. Oomens, R. van Opdorp, J.A.H.M. van Rijen, C.F.M. Rommens, A.M. Schutjes‑Dongelmans, J.M. Speekenbrink, W.J.P.M. Timmermans, M. Vermeeren, C.J. Vermeulen‑Schuurbiers, J.A. Wijne‑van Dongen


REGIONAALMEESTER:
H.E. Braber‑Fraaij, T.F. van Dis, P.J. Drabbe, C.J.M. Geerts‑Schoenmakers, M.Th.C. Gooijers‑Martens, M.H.S. Haest‑van Rooij, L.K.C.M. Hasenbroekx, P.H.L. van Heteren‑Bakker, B. den Hollander, C.P.J. de Koning, A.H.M. van Langerak, F.C. Lemmens, E.J.M. Machielsen, T. Mekke, G.J. van Rijn‑Troost, C.J.M.M. van de Sande, H.H. van Straten, M.A. van Straten, M.W. Weaver, W. van de Weele


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
C. Branderhorst, B. de Jong, M.A. de Leeuw‑Hendriks, I.M.H. van Straaten‑v.d.Nieuwenhof, L. Verhoeckx, J.M. Wertenbroek


BONDSMEESTER:
A.M. Horsten, M. van Mook, C. Roeland, J.A.B.C. Wolf


NATIONAAL MEESTER:
C.M.W. van Gurp‑Post, R.F.M. Habets

Midden Brabant

CLUBMEESTER:
H.A.M. van Beek, M.A. Brekelmans, H.L. Bruurmijn, A.H.M. van Dongen, G.C.M. van Elderen, J.A.M. Heerkens, A. van Iersel, M.W.J. Kolen, G. Kooij, R. Krol‑Soeterboek, H. Leeuwenburgh, L. Leeuwenburgh, J.A. Merkx, A. Mutsaerts‑Kersten, R. Neijenhuis, H.A. Nolte‑Megens, A.J.M.E. de Poot, H.J.W. de Poot, A.A.J. van Riel, A.G.M. Smulders, A.M.E.F. van Turnhout, C.J.M. Vergeer, A. van de Wiel


DISTRICTSMEESTER:
E. Backx, C. van Bavel‑van der Rijt, A.F.W. van Bossum, W.J.N. van Gils, P.E.M. van Gils‑Schellekens, I.J.M. van Gorp‑Ooms, A.T.M. Hamers, P.C. Hofman, C.A. Hooghart, M. Reijrink, A.M. Smulders, P.H.C.M. Vermeegen, F. Wagenmakers, B. van Zelst


REGIONAALMEESTER:
S. Brands, S. Huppes, T.J.M. Timmermans


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
P.J.Z.L.M. van den Biggelaar, M.J.C. Frankenmolen, J.H.A. van den Heuvel, W.J.J. de Vreeze


BONDSMEESTER:
M.T.J. van de Pas

Zuid Oost Brabant

CLUBMEESTER:
H. Beelen, A. van Bommel, J.W.M. van Bragt, M.P.F. van Bragt, A.M. van den Broek, L.C.M. Colen, P.G.J. Crooijmans, J.H.M. Dekkers, M. van Deursen, J.J.J. van Drunen‑de Wit, A. van Eert, H.F.M. van Geffen, J.P. van Gerwen, S.B. van Gestel‑v.d.Wiel, J.C.A. Giesen, H.P.P. van Gog, R. de Greef, W. Hasselmann, H. Hendrix, A.A. Hofmans, H.C.M.J. Hofmans, I.G.B.M. van Hooff, R.A.J.J. Jansen, A.J.M. van Kessel, C.J. Klaassens, M.J.J. Kommers, H. Meijer, P.H.M. van de Nieuwenhof‑Berkers, P.H.P. Schepers, A. Selten, A.H.L. Smits, A.J.M.A. Somers, J.H.M. Somers‑van Berlo, G. Spoorenberg, L.M. Tebbens, W.P. Verhagen, A.M.M. Verheijden, W.M.M. Verheijen, J. van de Wal, J. de Win‑Bax, P.A. van de Wolfshaar


DISTRICTSMEESTER:
A.H. van den Berg, F.J.J. van den Berg, C. Coppelmans, J.C. Cranendonk, W. van Deijl, M.C. van Dijk‑Foole, Y.A.W.C. van Geel, P. Hoevenaars, L.S. Knol‑de Leur, C. de Laat, S.J.H. de Leeuw, J.G.M. van Leeuwen, M.M. Mikkers, T. van Neerven, W.M.J. Pennings‑Vullings, Y. Savenije, J.C. Sleegers, F. Spaan‑v.d. Berg, M. van de Velden, A.J. Verschoor, M. Wijnen, J.H.G.T.H. van der Zanden


REGIONAALMEESTER:
J.J.M. Cuppen, A.M.J. van Deursen‑van Lier, R. van der Lelij, A.P.H. Peters, P.J.T. van Ravenstein, W.M. Smits


KANDIDAAT BONDSMEESTER:
J.W.J. Brands, J.J.B. Ebben, J.A.M. François, A.M.T. Grasveld, Th.P.J. Henken‑van den Heuvel, M.J.C. Schaafsma‑Loogman, M. Smet‑Mangnus


NATIONAAL MEESTER:
G.P. Clasquin, M. Wengelaar

Overig

CLUBMEESTER:
C.J. de Cuyper, D. Jansen van Galen