Skip to the main content

Voor de spelers. Voor de sport.

Inloggen

Kennisbank

Het stuur is uitgereikt aan:

Klik op de kolomtitels om anders te sorteren.

Datum Naam Clubnr Club
2018-10-14 Piet van Geest 22009 De Gaech
2018-09-15 Paul Wesselius 12001 B.C. Groningen / District Groningen
2018-09-06 Arno Sijben 23012 B.C. Leudalkwartier / District Noord en Midden Limburg
2018-05-16 Evert Wind 13 District Drenthe
2018-04-20 Joop Weijburg 2006 B.C. Nieuwegein
2018-04-03 Jac van Dongen 28046 A.B.C. West Brabant
2018-02-10 Daniëlle Allard 9 District Leiden e.o.
2017-12-19 Ronald Zilversmit 27010 B.C. Het Twentse Ros
2017-11-18 Marc Verhoeven 27 District Twente
2017-09-24 Frans van der Hilst 5036 B.C. Schollevaar / District Rotterdam e.o.
2017-09-12 Jouko Renqvist 9015 Leiderdorpse B.C. / District Leiden e.o.
2017-09-09 Clara Vis-Dijkman 5015 B.K. Ons Genoegen
2017-05-17 Dick Rövekamp  13 District Drenthe
2017-04-29 Paul Goessens 11018 Vrijthof-Maasvogels / District Zuid Limburg
2017-01-08 Ludo Adams  28 District West-Brabant
2016-12-13 Gea Westra-Blauwiekel 11007 B.C. Sittard / District Zuid-Limburg
2016-09-20 Henk Slagmolen 13  District Drenthe
2016-09-15 Peter Naarding 4037 B.C. Andijk
2016-03-03 Rianne Schuizeman District Rotterdam e.o. / B.K. Ons Genoegen
2015-11-13 Jan van Gorp  13 District Drenthe
2015-10-24 Leo Stehmann District Maasland & Meierij / W.B.C. de Meierij
2015-10-03 Annelies Heuker of Hoek B.C. Doorwerth
2015-09-03 Marianna Hiel-Verstoep District Leiden e.o. / B.C. Sassen Troef
2015-03-16 Carien Lammerts District Groningen / B.C. De Stadjers
2015-02-19 Peter Leenards KLM Bridgeclub
2015-01-31 Ton Huntjens District Leiden e.o.
2015-01-04 Carel Frerichs District West-Brabant
2014-12-18 Frans Joosten District Zuid Limburg / B.C. de Baandert
2014-10-31 Jan Vos District Zuid-Oost Brabant
2014-09-23 Han Muller District Twente / B.C. Niet Kwetsbaar
2014-09-03 Randy Geway District Den Haag e.o. / B.C. Overtricks
2014-07-12 Marianne Suurmeijer-Wessel District IJsselstreek
2014-07-11 Anneke Schrader District Rotterdam e.o.
2014-06-01 Yolanda Schaefer Bridgedistrict Amsterdam / B.C. De Groene Brug  
2014-06-01 Bart Westra Bridgedistrict Amsterdam
2014-02-18 Gerard Schutte Bridgevereniging Velsen
2014-02-17 Jacques Beentjes B.C. Servaes / District Zuid-Limburg
2014-01-02 Peter Hubers Westlandse B.C.
2013-12-15 Toon Oude Wolbers B.C. Bronsbeek
2013-12-02 Koos Grootscholten B.C. No Smoke
2013-10-27 Jos Pouwels B.C. Goirle
2013-10-03 Toon Zom B.C. De Hartenslag
2013-09-28 Henk van der Hoeven B.V. Gezelligheid Troef Wassenaar
2013-09-19 Olaf Tjaden B.C. De Kennemers
2013-06-05 Dirk Keersemaker B.C. P.O.L.D.E.R. / District Gooi- en Ommeland
2013-01-20 Leontien Hoogweg-Spek District Den Haag e.o.
2013-01-07 Ron Jedema B.C. IMP
2012-11-19 Hans Vroon B.C. Nieuwegein
2012-11-03 Hanny Kamps-Mentink B.C. Servaes
2012-10-31 Joop van der Meer B.C. W.o.C.
2012-10-06 Marcel Mol District West Brabant
2012-09-20 Dineke den Ouden-Wieten B.C. Wognum
2012-09-19 Marijke Renes B.C. de List
2012-09-11 Leo de Jong Bleiswijkse B.C.
2012-09-09 Hans Becker B.C. de Looier
2012-09-06 Jan Dolf Abraham B.C. Wardy
2012-09-03 Servie Bongaerts Nicotinee
2012-09-03 Do van der Hulst B.C. Sans Atout
2012-08-28 Jan de Vries B.C. Pegasus-Amstelland
2012-08-28 Fred de Wit B.C. de Linge
2012-08-28 Theo van Hage B.C. De Wasbeek
2012-08-27 Claudia Nijmeijer-Brosens Bornse B.C.
2012-05-12 Betty Hellebrekers-Brouwers B.C. Susteren
2012-05-12 Martin Phaff B.C. de Rijp
2012-05-12 Dirk-Jan Nat B.C. de Rijp
2012-05-05 Jeanny Weggeman-Wonink Bridge Sociëteit Almelo
2012-04-28 Henk van Rosmalen B.C. Ussen
2012-04-26 Wim de Groot N.R.B.V. Beter Zicht
2012-04-26 Harry van Wijnen B.V. a la Carte
2012-04-23 Charles Spelier B.C. Borsele
2012-04-22 Hans Salemink District IJsselstreek
2012-04-14 Rinus v.d. Zel B.C. Sans Atout
2012-04-12 Kees Langenberg B.C. Hooge en Lage Zwaluwe
2012-04-03 Jaap Schipper B.C. de Breg
2012-03-31 Gert Koopman B.C. Buren
2012-03-31 Jaques van Loon B.C. Wouw
2012-03-26 Joke ten Voorde-de Roos B.C. '80
2012-02-26 Gerard Kooring Bussumse B.C.
2012-02-21 Bert van der Horst Bussumse B.C.
2012-02-18 Ruud Sweering B.V. Gevangenpoort
2012-01-21 Ria Bruns B.C. de Heigraaf
2012-01-07 Theo Dokman District Dordrecht
2011-12-21 Nitty van Dijk-Top B.C. '85
2011-12-17 Denny Smink-van Middelkoop B.C. Leusden
2011-12-10 Marry Ploos van Amstel-Hermsen B3R
2011-11-26 Jack Rijnties B.C. Switch
2011-11-21 Ad van Houdt B.C. Sans Dispute
2011-11-13 Paul van Toornburg B.C. Sans Atout Heiloo
2011-10-12 Hanneke Mulder-Boelhouwer B.C. W.o.C.
2011-10-10 Arnold van Dockum B.C. Roner Sans
2011-10-03 Jaap Elenbaas B.C. Klaver Vier
2011-10-01 Emmy Matthijssen-Verbruggen N.B.C.
2011-09-09 Bert Koster District Gooi- en Ommeland
2011-09-03 Teun Bijl B.C. Ups & Downs
2011-08-31 Agnes Moret-Tjon B.C. '85
2011-08-27 Gido Snellen B.C. Honneurs
2011-08-24 Serry Donkers B.C. 't Web
2011-07-23 Ron van Dam B.C. Papendrecht
2011-05-30 Riet Vekemans-van der Meijs Vughtse B.C.
2011-05-21 Frank Verhagen Bridgedistrict Amsterdam
2011-05-14 Wim Sam Bridgedistrict Noord-Holland
2011-05-10 Ria Schreuder-van Egeraat N.R.B.C. Harten Troef
2011-04-26 Hannie Crijns-van Alewijk B.C. Minerva
2011-04-23 Willem Westein B.C. Numansdorp
2011-04-23 Dave Abramoff B.C. Numansdorp
2011-04-16 Rob Bierens B.C. Philharmonie
2011-04-09 Han Ruijgrok District Leiden e.o.
2011-03-09 Theo Bakker B.C. de Deel
2011-02-07 Riet Nooren Zevenbergse B.C.
2010-12-01 Jean Kerckhoffs B.C. 't Roadhoes
2010-11-15 Cor Vrenssen N.R.B.V. Phoenix
2010-11-15 Lies Leenders N.R.B.V. Phoenix
2010-11-15 Jo Strijbosch B.C. Grubbenvorst
2010-11-13 Marja Cottaar District Utrecht
2010-11-11 Henk Moeliker B.C. Axel
2010-10-09 Wil Verheij Zwolse B.V.
2010-10-06 Roel Meijering B.V. Bloemendaal
2010-10-03 Gideon van der Veer B.V. Gay Forcing
2010-10-03 Lisette Mulders B.V. Gay Forcing
2010-10-02 Huib Poolman B.C. de Goede Luyden
2010-09-27 Jacob de Boer B.C. Workum
2010-09-27 Aimé Coone B.C. Scaldis
2010-09-25 Nes Laurense B.C. Schoon Slem
2010-09-25 Mies Quik B.C. Schoon Slem
2010-09-22 Margreet Tushuizen-Poelstra Oostzaanse B.C.
2010-09-22 Wob van der Werp B.C. Woenselse Heide
2010-09-12 Jan Maarssen B.C. Nieuwstadt 2000
2010-09-08 Otto van Zelm van Eldik B.C. '85
2010-09-07 Jopie Onder de Linden B.C. Langeland
2010-09-03 Ko Stigter B.C. Niet Rokers Drechtsteden
2010-09-02 Rina Gorter-Emmens Gezelligheid Troef
2010-08-31 Piet Franke B.C. Pubriso
2010-08-31 Ad Klaassen Bornse B.C.
2010-08-31 Johan Evers B.C. Oost Brabant
2010-06-10 Corrie Dijcks-Spelier B.C. Fair Play
2010-05-29 Kees van den Broek Bridgesociëteit Almelo
2010-05-26 George van Dam Bridge Combinatie Concordia '86
2010-05-20 Piet van der Zwan Hillegomse B.C.
2010-05-10 Gerard Engelen B.C. Teteringen
2010-05-08 Michel van Litsenburg District Noord-Holland
2010-05-08 Grebe Maas B.C. B.I.V.O.
2010-05-01 Henk Rijerkerk B.V. Alert
2010-04-26 Bart De Hingh B.C. Malden
2010-04-24 Miep Wijnen-van Veenendaal N.R.B.C. Harten Troef
2010-04-01 Truus Verhoeven-de Groot B.C. de Ridders
2010-03-18 Kitty Brouwer B.C. 1940
2010-03-06 Kees Kenter B.C. Dongen
2009-12-22 Sjaan Withagen B.V. Bergen op Zoom
2009-12-20 Ben Haans B.C. Nieuwegein
2009-12-17 Frida Maagdenberg-Geense B.C. Willemstad
2009-11-21 Joke Lammers-van der Krabben B.C. Melick
2009-11-14 Jan Smit Bridgedistrict Noord-Holland
2009-10-31 Rob Westland B.C. Soest
2009-10-20 Ria Kok-Krijnen B.C. B.B.S.
2009-10-12 Charles Dusseau A.B.C. '78
2009-09-11 Gertjan Heemskerk B.C. Numansdorp
2009-09-01 Carla Labordus B.C. Roden
2009-09-01 Minnie van Dockum-van Thull B.C. Roden
2009-08-22 Coen van der Molen B.C. Monnickendam & Katwoude
2009-08-22 Hetty Luijpen-van der Peet B.C. Monnickendam & Katwoude
2009-06-06 Wieb Brouwer District IJsselstreek
2009-05-20 Tonny Dumoulin-Koolen B.C. de Langstraat
2009-05-17 Ans Brandjes B.C. Roken Pas
2009-05-02 Henk van Vreumingen B.C. de Lei
2009-04-18 Els van Dongen A.B.C. West Brabant
2009-04-07 Arné Heijmans B.C. Prometheus
2009-03-02 Mieke Spaanjaars B.C. de Oude Linde
2009-02-26 Co Mos-Lourens B.C. Geldermalsen
2009-02-25 Giselle van Rijk-Boegem B.C. Culbertson
2009-01-22 Marcel de Waal B.B.V. Scharukla
2009-01-20 Marius van der Flier B.C. Oosterhout
2008-12-23 Rini Smit-Elbers B.C. Coppelstock
2008-12-23 Willem Verhoef B.C. Coriovallum
2008-12-22 Anneke Pieters-Spoelstra B.C. V.O.P.
2008-12-13 Piet Verhoeven B.C. de Bok
2008-11-22 Chris Lambregts District Vlaardingen e.o.
2008-10-27 Hendrik van Gunst B.C. Steenwijk
2008-10-25 Trees Nederpelt B.C. No Smoke
2008-10-24 Willem Smit Bridgedistrict Amsterdam
2008-10-23 Henk van der Wouden B.K. Ons Genoegen
2008-10-04 Huub Derksen B.C. Teteringen
2008-09-30 Dorien Bink-v.d. Wilk Bleiswijkse B.C.
2008-09-20 Ad van den Brink B.C. Doesburg
2008-09-04 Sieger de Vries B.C. Buitenpost
2008-09-01 Koos Roos B.C. de Devel
2008-08-28 Tine Olifiers-Boons B.C. de Goede Uitkomst
2008-05-25 Cees Varkevisser District Leiden e.o.
2008-05-17 Jac van Oosterhout District West-Brabant
2008-05-13 Jan Cronenberg A.M.C.
2008-04-28 Rob Stravers B.C. Brios
2008-04-24 Jan Petter B.C. de Lindebridgers
2008-01-29 Arie de Bruin Delftse B.C.
2007-12-20 Jan Lintsen B.C. Wijchen
2007-12-11 Joop Odenkirchen sr. R.P.C.
2007-12-09 Nico van Pelt Bridgedistrict Amsterdam
2007-11-16 Niene Lardinois District Zuidoost Brabant
2007-10-03 Cees van Loon B.C. de Langstraat
2007-09-17 Jacq Derix B.C. de Molenbron
2007-09-10 Jan van den Heuvel B.C. Oisterwijk
2007-09-08 Ad Vekemans Vughtse B.C.
2007-09-07 Jan Boehmer Bridgecentrum Bergen
2007-09-06 Ton Janning B.C. de Kennemers
2007-09-04 Irene Coopmans B.C. Rijnsburg
2007-09-02 Sjef Frijns B.C. de Kroon
2007-08-27 Frans Steenhorst AZ B.C.
2007-05-11 René van Helmond District Gooi- en Ommeland
2007-04-04 Wouter en Ineke Boon B.C. Nuland
2007-03-26 Henk van der Steen B.C. Vlijmen
2007-02-19 Elly Bol-Smith B.C. Kraaijenstein
2007-02-19 Corrie Flederus A.B.C. Rokers Renonce
2007-01-13 Anton Buijs B.C. Didam
2006-12-21 Riep Hollander B.C. Larsheim
2006-12-16 Leonie van Beelen B.C. Geen Krimp
2006-11-18 Theo Zomers H.B.C. ’81
2006-10-14 Piet van Aerle District Friesland
2006-10-08 Elly Koek B.C. Oisterwijk
2006-10-03 Anneke Pijnenburg B.C. Primeur
2006-09-30 Wieske Verschuren-Rutten B.C. Loon op Zand
2006-09-05 Lucie Nijmeijer B.C. R.P.C.
2006-09-05 Marianne Roelofs-Stolk B.C. Breukelen
2006-09-05 Piet Klap B.C. Rijnsburg
2006-05-13 Inge Stevens-van den Heuvel B.C. Vijf Bruggen
2006-04-08 Frans Evers B.C. Numansdorp
2006-04-04 Harry Hendriks B.C. Coriovallum
2005-12-10 Wiel Koopmans B.C. Helden
2005-11-17 Cobie Reijdon-Lodders Bridgekring ’68
2005-11-14 Jan Hulsen B.C. Grubbenvorst
2005-10-20 Jan Rozenburg B.C. Veur ’82
2005-10-17 Harry van Hoof B.C. Berkel-Enschot
2005-10-13 Cees Beerens B.C. de Schakel
2005-10-13 Arie Kruijt B.K. Ons Genoegen
2005-10-09 Antoinette Boers-van het Reve B.C. Fughte
2005-10-04 Gerard Lesmeister B.C. Amstelland
2005-09-29 Jaap van den Berg Zwolse B.V
2005-09-29 Wout Oudshoorn B.C. Rozenburg
2005-09-29 Jan Kamies Kamper B.C.
2005-09-12 Ida Fennema B.C. No Smoke
2005-09-05 Nel Dammers-Nederveen B.C. de Devel
2005-09-05 Aad van de Klundert B.C. Oudorp
2005-06-30 Colin Brown B.C. Buitenhof
2005-05-31 Toos Ruesink-van Eijk B.K. Uden
2005-04-28 Teis van Hulten B.C. Contract
2005-04-18 Peter van Beek B.C. 8
2005-03-12 Francien Bredius-de Raad B.C. Sans Rancune
2005-03-03 Bertus Barneveld B.C. Delfzijl
2005-01-22 Greetje Verweij Bridgesoos ’85
2004-12-21 Jan van der Moolen B.C. de Schildersbuurt
2004-12-18 Leen van der Eijk B.C. Linnaeus
2004-11-27 Peter Rado District IJsselstreek
2004-10-18 Marij van Oijen-de Vries B.C. de Commanderij
2004-10-18 Rien van Oijen B.C. de Commanderij
2004-10-03 Gerard Bollweg B.C. Limmen
2004-10-02 Miems Tent B.C. Molenhoek
2004-10-02 Jos Kuijpers B.C. Melick
2004-10-02 Bert de Nennie B.C. Ridderveld
2004-09-06 Cees de Zeeuw Bridge ’86
2004-06-13 Wout Broeders B.C. Meijel
2004-06-05 Hans Vaessen Brits Bridge
2004-05-14 Jan Oldenburger Voormalig district Noord Holland Noord
2004-05-14 Marian Beemster Voormalig district Zaanstreek/Waterland
2004-05-14 Jaap Reimerink Voormalig district Zaanstreek/Waterland
2004-04-24 Piet Admiraal Sans Fumer I
2004-04-17 Iet Dik B.C. de IJsselstreek
2004-04-05 Wim van Duijl B.C. Grubbenvorst
2004-01-17 Loek Swinkels B.C. De Poort van Binderen
2003-12-18 Karl Lauinger B.C. Haagse Beemden
2003-11-15 Theo Bonink B.C. Sassem Troef
2003-11-04 Gerard van der Hulst B.C. Vronesteijn
2003-10-28 Gerard van Driel B.V. Zuidwijk
2003-10-18 Wolter Stratingh B.C. Ermelo
2003-10-14 Henk Schalkwijk B.C. Revanche
2003-10-13 Rina van Galen-de Groot B.C. Zuid-Beveland
2003-10-11 Ferry Dietz B.C. Gezelligheid Troef
2003-09-13 Gerard Creemers Bridge Bond Nijmegen
2003-09-02 Truus Wilts-Noordam Bergumer B.C.
2003-09-02 Pem Kubbe B.C. Je Coupe
2003-08-28 Atty Wiertz B.C. Bronsbeek
2003-08-02 Job van Zomeren District IJsselstreek
2003-06-26 Bob Gelink B.C. Het Buitenhof
2003-06-10 Henk Zoutenbier B.K. Uden
2003-05-31 Wim Jacobi Bridge Federatie Regio Amsterdam
2003-05-28 Camiel de Schrijver B.C. Lamswaarde
2003-04-12 Bob Strebus B.C. Culbertson
2003-04-10 Wim Klapwijk B.C. Lekkerkerk
2003-03-22 Sander van Bleek B.C. Klavertje Elf
2003-03-13 Jan Rinner N.R.B.C. Kom..Kom Maer
2003-02-15 Ko Kocken B.C. Rijnmond
2003-01-18 Bertus Derksen B.C. Tubbergen
2002-12-18 Aart Slob B.C. Hoornaar
2002-12-16 Bert Gort G.S.V. Heemstede
2002-11-16 Arie van der Zwan B.C. Servaes
2002-11-16 Nel Punt-Schopman B.C. Hardegarijp
2002-10-01 de heer Van der Vliet B.C. Hoogland
2002-09-21 Seijo Kruizinga B.C. Nieuwegein
2002-09-16 Wiel Ritzerfeld B.C. De Molenbron
2002-09-04 Nies Goderie B.C. Dubbelvijf
2002-08-24 Cor Rijnders Hok
2002-06-10 Jack Koster Westervoortse B.C.
2002-05-28 Will Ruijs-Bekker B.C. Smoke Down
2002-05-26 Ella Huizinga-Koomen B.C. Never Down
2002-05-26 Elly Kedde-Geis District Nijmegen
2002-03-10 Thijs op het Roodt B.C. Reuver
2002-02-27 Bob Valkenberg Wormerveerse B.C.
2001-12-20 Gerbrig van Hertum B.C. Ridderveld
2001-12-17 Loek Keek Hok
2001-12-08 Jan Colen B.C. De Overslag
2001-12-07 Piet van der Last B.C. De Kei
2001-11-24 Wim van Muijden B.C. Prinsenbeek
2001-11-24 Willy Muytjens-v. Haaren H.B.C. '81
2001-11-11 Fred Roos R.K.A.B.C.
2001-11-11 Jan Zwerver Leiderdorpse B.C.
2001-11-03 Cor Oosterhout B.C. Sans Atout
2001-10-13 Gré Houniet Nijkerkse B.C.
2001-10-13 Bert Kors B.C. Akersloot
2001-09-30 Cock van der Wilk B.C. Eembridge
2001-09-10 Lammie Boonstra-Hulleman B.C. Steenwijk
2001-09-10 Wil Spierings B.C. Bakelse Brug
2001-09-07 Els v.d. Zon-Terpstra B.C. Het Roode Hert
2001-09-06 Ingrid van Gestel B.C. Quatre Mains
2001-09-06 Harrie Maseland B.C. Wijchen
2001-09-06 Geert Slatius B.C. Sans Fumer
2001-08-18 Ireen van der Wielen-Baecke B.C. Lamswaarde
2001-08-16 Jan Heijting B.C. Isala
2001-08-16 Barbara Bitter B.C. Isala
2001-06-16 Cees van der Burg Zevenbergse B.C.
2001-06-01 Jan de Beer District Gooi- en Ommeland
2001-05-30 Annelies Bos-Meijboom B.C. Wilhelminapark
2001-05-30 Ad Brandwijk B.C. Wilhelminapark
2001-05-29 Leo Bouma B.C. H.E.V.
2001-05-19 Jan Ogier District West Brabant
2001-05-17 Rob Lindemans B.C. Zeddam
2001-05-16 Hielke de Boer B.C. Stadskanaal
2001-05-14 Janny Slagter-Molema B.C. Veendam
2001-04-21 Nico van der Bijl District Zaanstreek/Waterland
2001-04-05 Cas Smeehuijzen B.C. Renonce
2001-03-07 Cita de Kater B.C. Culemborg
2001-03-05 Joop Kesselaar B.C. Ready
2000-12-17 Wiel Swerts B.C. Bronsbeek
2000-12-15 Herman Herberts B.C. Klaver Vier
2000-12-08 Bas Groeneveld B.C. Princenhage
2000-11-27 Dirk Hofland B.C. Philharmonie
2000-10-31 Eric Bakker B.C. het Twentse Ros
2000-09-23 Hetty Prins-Strijkers B.C. Schalkwijk
2000-09-16 Geert van Aken B.C. de Groebelton
2000-09-16 Lin Eykhout B.C. de Groebelton
2000-09-16 Huub Houben B.C. Miljoenenlijntje
2000-09-12 Maja Swart-Hemmes B.C. Haren
2000-09-11 Jan Tielle B.C. Bakelse Brug
2000-09-05 Co van Klink B.C. Alkemade
2000-09-05 Jeannette v.d. Knaap-van Leeuwen Westlandse B.C.
2000-09-05 Ank Nederveen B.C. Emmeloord
2000-09-04 Ans Talboom Osse B.C.
2000-08-26 Corry Hartong B.C. Doublet
2000-05-27 Kees van Staveren B.C. Adriaan Pauw
2000-05-18 Ruud Fortgens B.C. Meer en Bosch
2000-05-13 Anton Rattink N.R.B.C. Harten Troef
2000-05-13 Aad Koopman Passageclub B.O.B.
2000-05-11 Arnold Morsman B.C. Dwingelo
2000-05-08 Fred de Goede B.C. Onder Ons
2000-04-19 Evert Berents District Twente
2000-03-23 Jannie Nagelsmith-Brouwer B.C. Delfzijl
2000-03-18 Boudewijn Breedveld B.C. Valkenisse
2000-02-25 Grard Kroon B.C. Stadskanaal
2000-01-29 Wim Tesselaar Bridgesoos '85
2000-01-15 echtpaar Jansma B.C. Kwetsbaar '70
2000-01-12 A. van Santen Bridge '86
1999-12-27 Toon Kortooms B.C. Grubbenvorst
1999-12-12 Henk Bakker Niet Rokers Bridge Vereniging
1999-12-11 Dick Koolhaas B.C.Linnaeus
1999-12-02 Theo Franssen B.C. Klaver Elf
1999-11-30 Theo van der Zande B.C. Nijmegen-Zuid
1999-11-27 M.W.G. van Horssen District Zuidoost Brabant
1999-11-22 G.J. Annink District Nijmegen
1999-11-07 Th.P.J. Straathof B.C. Limmen
1999-11-06 R.C.M.G. Diepen B.C. De Lei
1999-10-30 M.H.J. de Groen B.C. Doorwerth
1999-09-27 G. van Strien Leiderdorpse B.C.
1999-09-23 J. Lindt B.C. Scala
1999-09-15 mw. M. Valkenburg B.C. Crash
1999-09-14 J.L. Koese Alphense B.C.
1999-09-13 G.G.C.M. Kuijlaars B.C. Klaver Vier
1999-09-12 R.A. Frank B.C. Metro
1999-09-10 E. van der Gaast B.C. Langweer
1999-09-09 G.C. Kars B.C. 't Ambacht
1999-09-09 L. van Winden B.C. 't Ambacht
1999-09-09 A.M.J. Beerlage B.C. Rijssen
1999-09-07 mw. E.J. Krommenhoek-van Ravens B.C. Je Coupe
1999-09-07 J.C.Th. van Gorp B.C. Hooge en Lage Zwaluwe
1999-09-04 G. Jansma B.C. Heijermans
1999-08-31 J.W. Lesschen Bridge Sociëteit Dalfsen
1999-08-31 B. Schuil B.C. Thobrid
1999-08-31 mw. C. Flint B.C. Thobrid
1999-08-30 mw. M.W.S. Boonstra-Silvius B.C. Sneek
1999-06-22 J. Weyenberg B.C. Trajectum ad Mosam
1999-05-30 mw. P.L. Arissen B.C. Roken Pas
1999-05-29 S. de Paauw District IJsselstreek
1999-05-21 H.G. Leeftink District Gooi- en Ommeland
1999-05-20 mw. I.P.M. Roozen B.C. Interpolis
1999-05-15 mw. J. Swenker-van Ommen B.C. Doorn
1999-05-05 P.J. Beelen Stichting Bridgebevordering Deurne
1999-04-18 H. Schenker N.R.B.C. Breda 1979
1999-04-18 P.J.H. Cox B.C. Coriovallum
1999-03-25 P. Vos B.C. de Branding
1999-03-17 J. Spierenburg B.C. Culemborg
1999-02-06 mw. J.M.W. Schot N.R.B.V. Kleiburg
1999-02-06 D. van Laar Alkmaarsche B.C.
1999-01-23 J.H.M. van Buitenen B.C. Oosterhout
1999-01-23 J. Didden B.C. De Kroon
1999-01-16 dhr. en mw. Jagtenberg-Miedema B.V. Monsterscore
1999-01-12 J.T.M. Seijkens B.C. Aarle Rixtel
1998 mw. M. Barten-Waeyen B.C. Leuldalkwartier
1998 A. Bekker B.C. Ermelo
1998 mw. L.H. Blankvoort-Brouwer B.C. de Devel
1998 C.M.J. Blonk Bridge Kring '68
1998 J.J. Bosch B.C. Maasvogels
1998 J.J. Bosman N.A.B.C.
1998 H.C.W. de Bresser B.C. KLM
1998 mw. M.J.F. Drost-Sidler B.C. Alleman
1998 A.G. Duyn BIVOO
1998 H. Hendriks B.C. NIRO
1998 B. Hoogestein B.C. Bridge Zonder Rook
1998 A.G. Hooijmaijers B.C. Waalwijk
1998 dhr. en mw. Idzerda B.C. Do Ut Des
1998 J.H. Janssen B.C. Oost Brabant
1998 H. Janssen van de Voort B.C. Cuijk
1998 S. de Jong B.C. Sneek
1998 J. de Jong B.C. Centrum
1998 L. Kooiman B.C. Andijk
1998 mw. M.H. Kuiper-Ebink B.C. Steenwijk
1998 L. Landsman B.C. Thuredreght
1998 J.H.F.M. de Leijer B.C. Amadeiro
1998 P.P.C. Maas B.C. Oost Brabant
1998 J.A. Meijer B.C. Star
1998 T.A.J. Meijer B.C. Thobrid
1998 G.H. Otten B.C. Groningen
1998 M.J. Portegies B.C. Haren
1998 mw. B.M. Post-Backes B.C. Alleman
1998 mw. J.G.G. Rattink B.C. Drechtsteden
1998 C. Reijntjes Meppeler B.C.
1998 M.J. Rood Berlicumse B.C.
1998 J.W. Smit B.C. RKABC
1998 J.C.M. Veeger BIVOO
1998 mw. M.L. Visser-Groenewoud B.C. Ready
1998 C.J. van de Voort B.C. Magna Charta
1998 I. Wesseling B.C. Het Juiste Bod
1998 H.M. Ypenburg B.C. Hardenberg
1998 mw. S.A.M. Zwetsloot-v.d. Staak B.C. Barok

Ander nieuws