Skip to the main content

Voor de spelers. Voor de sport.

Inloggen

Kennisbank

Kei

De Kei is ingesteld om club(bestuurs)leden van de BridgeBond, die zich binnen hun vereniging buitengewoon hebben ingespannen, dan wel anderszins van grote betekenis voor hun vereniging zijn (geweest) te eren.

De onderscheiding wordt aangevraagd door de vereniging of het district. De commissie Kei/Stuur besluit over de toekenning.

Klik hier om te zien aan wie de Kei werd toegekend.

Datum Naam Club Clubnr.
2018-12-19 Mea Lindner Bridgevereniging S.L.E.M. 24002
2018-12-18 Lia Smit De Ban 1043
2018-12-18 Ineke van der Rest B.C. de Heigraaf 10004
2018-12-17 Paul Konings Buitenveldertse B.C. 1044
2018-12-15 Ben Mokkink B.C. Hoogland 24022
2018-12-15 Henk Pool B.C. Hoogland 24022
2018-12-05 Paula Veenman N.R.B. de Gouwe Switch 5049
2018-12-01 Wim Pleging Osdorp 1060
2018-11-21 Luciën Asselman B.C. Walcheren 14034
2018-11-12 Richard van Schaik B.C. Bunnik 2041
2018-11-03 Mark Smits B.C. de Lachende Vis 8047
2018-11-03 Toon Joosten B.C. de Lachende Vis 8047
2018-11-03 Rika van der Groef-Noordermeer A.B.C. Dronten 10026
2018-11-03 Yuquinda van den Broek-Riem Jong Ouderkerk Vooruit 1066
2018-11-03 Carla Molthoff Jong Ouderkerk Vooruit 1066
2018-11-01 Ellen Jutte B.K. Den Helder 4004
2018-10-29 Thea ter Heide-Vrolijk B.C. de Schelft 9028
2018-10-28 Hans Moerman Bridge Margraten 11005
2018-10-06 Gerda Broekman-Swerus B.C. Ter Merwe 16017
2018-10-06 Nelly Michon B.C. Ermelo 10021
2018-09-25 Teun Boer B.C. Rijnland 9013
2018-09-13 Els van der Woerdt-van de Laak B.B.V. Scharukla 30026
2018-09-13 Jan Plante B.C. de Honneurs 13039
2018-09-12 Trudy Kappelhof B.C. Lutjebroek 4040
2018-09-06 Nel Groenewoud B.C. Axel 14002
2018-09-06 Eddy Mock B.C. Aemestelle 1008
2018-09-06 Herman Verheijen B.C. Venray 23006
2018-09-06 Theo Frumau B.C. de Open Hof 7059
2018-09-04 Rob de Lange B.C. de Heigraaf 10004
2018-09-02 Gerard Aarts B.C. Magna Charta 8026
2018-08-29 Jan Knijnenburg B.C. Montfoort 2051
2018-08-23 Albert Boon N.R.C. Meerbridge 6050
2018-08-23 Hans Roelofs N.R.C. Meerbridge 6050
2018-07-03 Klaas Keuter B.C. Roden 12022
2018-06-14 Piet de Kok District Zeeland 14
2018-05-31 Nolly Vugts-van de Meerendonk Schijndelse B.C. 8009
2018-05-29 Gerda van Ophem B.C. 16-4-96 2063
2018-05-29 Jan Jeurninck Bridgekring Uden 8010
2018-05-28 Jack Schotanus Bridgeclub Noord 12044
2018-05-27 Kees de Lange B.C. Roken Pas 4071
2018-05-27 Gert Tuin B.C. Roken Pas 4071
2018-05-22 Carla van der Loos B.C. Den Dungen 8021
2018-05-17 Mien Ernst-Segers B.C. Vier Windstreken 28056
2018-05-16 Jan den Ouden B.C. Bergambacht 5042
2018-05-03 Frans Steinvoort Bridgeclub Dieren 7026
2018-05-03 Thea de Leeuw-Roolaart B.C. Jump '85 7070
2018-04-26 Henk Alphenaar B.C. Linnaeus 6034
2018-04-26 Gijs van Gageldonk B.C. Linnaeus 6034
2018-04-24 Rob Bos Bridgeclub Assen 1935 13001
2018-04-23 Sip Lunter B.C. Stiens 17038
2018-04-23 Titus van Wijngaarden B.C. Stiens 17038
2018-04-16 Karl Bleijenberg B.C. IJsselstein 2023
2018-04-10 Jan Jansen Bridge Sociëteit Borne 27501
2018-04-09 Peter Broks B.C. Double Dummy 28039
2018-04-09 Gerard Wenting Bridgeclub Montferland 7079
2018-04-07 Kees-Jan Leeuw B.C. Descartes 10047
2018-04-05 Rob Bosman Veenendaalse B.V. 2071
2018-03-29 Rob Berkhout Osdorp 1060
2018-03-15 Mart Derks N.R.B.C. Kom..Kom Maer 3010
2018-02-17 Wim van Lanen B.B.C. Enclave 29006
2018-01-27 Adrie van Gemert B.C. de Klotbeek 8043
2018-01-21 Bram Hoogesteger Aardenburgse Bridge Club De Kaaipoort 14035
2018-01-20 Lynn Streuper B.C. Wildervank 1957 12040
2018-01-20 Henk Schrijvershof B.C. Maarssenbroek 2033
2018-01-03 Annette Kuypers B.C. 'T Huys 30059
2018-01-02 Hans Witz B.C. Deventer 10008
2017-12-22 Riet de Kwant B.C. Entre Nous 10005
2017-12-21 Cor Evers B.C. Baarnse 24003
2017-12-21 Hermine Puts-Barten B.C. Never Down Leudal 23036
2017-12-20 Aad van den Berg B.C. Chaam 28068
2017-12-19 Johan Fijn B.C. de Heigraaf 10004
2017-12-18 Robert Stroet B.C. de Jump 6037
2017-12-18 Henk de Ruiter B.C. Bridge 4-Ever 7068
2017-12-14 Anton Meyboom B.C. Vaassen 10505
2017-12-14 Hans Stoker B.C. Vaassen 10505
2017-12-13 Henk Smedinga B.C. Zutphen 10018
2017-12-09 Zwannie de Groot-Teekens B.C. Nieuwer Amstel 1031
2017-12-09 Dick Quik B.C. Nieuwer Amstel 1031
2017-12-05 Nynke Verzijlbergh-Bakker B.C. Emmeloord 17017
2017-11-16 Gert Joosten B.C. Invite 29003
2017-11-15 Gerard van den Berk District Kennemerland 6
2017-11-14 Wolter-Jan Mulder B.C. Almere 24023
2017-11-12 Jan Hendriksen District IJsselstreek 10
2017-11-04 Reina van Til-Zorge B.V. Zuidwijk 5055
2017-10-31 Henk Zuiderweg Meppeler Bridge Club 13004
2017-10-30 Cees van der Meijden B.C. Scylla 9035
2017-10-19 Martin Lammerts B.C. Vries 13024
2017-10-14 Hans Rumping District Kennemerland 6
2017-10-14 Gerard van Ouwendorp B.C. Vries 13024
2017-10-09 Jack Rottier Julianadorper B.C. 4034
2017-10-07 Siem de Boer B.C. Ready 17003
2017-10-07 Peter Smulders B.C. Filarski 12018
2017-09-30 Bertus Wijmans B.C. Binnenmaas 5024
2017-09-28 Hidde Fekkes B.C. Tuinen en Akkers 22011
2017-09-28 Huberdien Kuijpers-Stappers B.C. Bakelse Brug 30039
2017-09-28 Jeanne Kampen-Dams B.C. Bakelse Brug 30039
2017-09-27 Rein de Meyere B.C. Crash 9040
2017-09-23 Jaap Vos De Bridge Gooiers 24025
2017-09-19 Lies Gooszen B.C. De Vriendenkring 24001
2017-09-16 Sjoerd de Vries Rookvrije B.C. Drachten 17042
2017-09-13 Mientje Cijvat B.C. Zoutelande 14013
2017-09-13 Hans Oomkes B.C. Zoutelande 14013
2017-09-07 Nellie Birkhoff-Donia B.C. '80 2043
2017-09-07 Dick Moerman Bridgekring 1935 5021
2017-09-05 Frank van Alphen B.C. Helden 23010
2017-09-04 Wim Nouwen B.C. Haagse Beemden 28055
2017-09-04 Tineke Houbraken B.C. 't Roode Hert 4020
2017-08-31 Burgje Vermaat-Blom B.C. Oude Rijn 9032
2017-08-29 Mieke Ruijgrok B.V. Zuidwijk 5055
2017-08-29 Riky Hendriks-van Dommelen B.C. Cuijk '71 23003
2017-08-29 Ad Mutsaarts B.C. Cuijk '71 23003
2017-08-29 Ria Hes RKABC 4006
2017-08-28 Piet Baas B3R 2029
2017-08-20 Ria Megens-Damen Rookvrije B.C. Koliebri 30061
2017-08-20 Martien Megens Rookvrije B.C. Koliebri 30061
2017-08-19 Piet Koks B.C. de Langstraat 29028
2017-05-24 Guido Neuféglise NRBC '93 8063
2017-05-22 Marcelle Slijboom-Breen B.C. het Witte Huis 2017
2017-05-22 Ton van der Voort B.C. Haarlem N.B.B. 6008
2017-05-18 Wim Vermeer B.C. Feyenoord/Stokvis 5063
2017-05-18 Diny Vermeer B.C. Feyenoord/Stokvis 5063
2017-05-11 Adrie Slagter B.C. de Gong 28005
2017-05-01 Ed Meijer B.C. Veendam 12015
2017-04-20 Rianne van Wanrooy-de Ridder Bridgekring '68 14027
2017-04-19 Riet van Stuivenberg-Munnichs B.C. Boxtel 8018
2017-04-11 Bets Josiassen S.B.C. de Huttenkamp 15034
2017-04-06 Henk van der Brugge Pijnackerse B.C. 22002
2017-04-06 Klaas Munneke Pijnackerse B.C 22002
2017-04-05 Huub Porankiewicz B.C. 't Leiehoes 11502
2017-04-02 Henny Laarhoven District Kennemerland / Senioren Bridge Sociëteit 6
2017-04-01 Mona Richter B.C. Ommoord-Pas Fumer 5023
2017-04-01 Jaap Poot B.C. Breukelen 2008
2017-03-24 Rits Korff Bridge Centrum Bergen 4031
2017-03-21 Hennie van der Lee N.R.B.C. Capelle 5043
2017-03-16 Els Plokker-de Kok B.C. Redubeth 3021
2017-02-18 Gerard Bekkers B.C. Liempde 8044
2017-02-14 Ad de Bruijn District Dordrecht / St. DSC Papendrecht 16
2017-02-13 Reni Visser B.C. de Meerbridgers 9024
2017-02-06 Rob van der Wegen B.C. Klaverslag 24038
2017-01-02 Rikie Kruitbos-Koers B.C. Midden Drenthe 13003
2016-12-22 Ronald Versteeg De Bennekomse B.C. 7027
2016-12-20 Babs Bergkamp Emmer Bridge Vereniging 13007
2016-12-20 Jan Makenbach B.C. De Schildersbuurt 4059
2016-12-20 Thea van Woezik G.B.W. '86 15501
2016-12-19 Hein Janssen B.C. Molenhoek 15018
2016-12-17 Ria van Tilburg-Luiten B.C. Leusden 24007
2016-12-16 Luc Tack B.C. Entre Nous 10005
2016-12-16 Math Pinxt B.C. Entre Nous 10005
2016-12-10 Elberth Ettema B.C. Stania 17028
2016-11-17 Harry Hakvoort B.S. Sans Fumer 27026
2016-11-17 Dinno van Breugel B.C. Hestia 2018
2016-11-16 Yvonne Hoost-de Haas B.C. Biesbosch 1016
2016-11-15 Annemies van Dijk-Swanenberg B.C. het Sempke 29005
2016-11-10 Magda van der Ben B.C.L. '58 24030
2016-11-04 Wilbert van Breukelen B.C. Klaver Vier 10001
2016-11-04 Ria Visser-de Vos B.C. Klaver Vier 10001
2016-10-29 Bauke Schoustra District Noord en Midden Limburg 23
2016-10-25 Piet Heinsbergen Breezandse B.C. 4505
2016-10-22 Marian de Groot B.C. Waddinxveen 5017
2016-10-22 Gertruud Frijters-de Jongh B.C. de Lei  28032
2016-10-17 Antoon van de Donk B.C. Mag Dat 30032
2016-10-15 Roos Daemen-van Oosterum B.C. Culbertson 30010
2016-10-15 Jan Tijsen B.C. Culbertson 30010
2016-10-15 Roos van Grinsven-Schellekens B.C. Sint Michielsgestel 8016
2016-10-15 Arie Dekkers B.C. Sint Michielsgestel 8016
2016-10-11 Corrie Looijestijn Boskoopse B.C. 9012
2016-10-08 Alie van der Linden-Schreuder B.C. De Groene Brug 1073
2016-10-08 Riek van Gorsel B.C. Oudegein 2021
2016-10-08 Auko Haan B.C. Doublet '81 12005
2016-10-08 Hetty Adolfs Nijkerkse B.C. 24006
2016-10-05 Elly Krieger-van Heijningen B.V. Bloemendaal 6027
2016-10-04 Jeanne van den Bijgaart-Maas B.C. Zutphen 10018
2016-10-04 Piet van Santen N.B.C. 3030
2016-10-01 Mia Aalfs-Hartog Bergumer B.C. 17020
2016-10-01 Laurent Goossens B.C. Internos 29016
2016-09-30 Ton Thoma B.C. Nieuwkoop 9019
2016-09-22 Martin Buijs B.C. Wognum 4070
2016-09-22 Fred Smit B.C. Wognum 4070
2016-09-20 Paul Eggermont B.C. Slempempers 9007
2016-09-20 Karel Nieuwenhuis B.C. Slempempers 9007
2016-09-13 Corry van Rijswijk-Oomen B.V. Gilze 29031
2016-09-13 Alex Emmen B.V. Gilze 29031
2016-09-12 Jan Salomons B.C. Roner Sans 13027
2016-09-07 Gonnie van der Veer-Vermolen Hattemer Bridge Sport 10038
2016-09-06 Jan Houtenbos B.C. Never Down 4052
2016-09-06 Henk van Zagten B.C. Gendt 15024
2016-09-03 Frans Veeke B.C. Ups & Downs
2016-08-30 Ina Kok B.C. Rijnwoude
2016-08-30 Kees Kok B.C. Rijnwoude
2016-08-27 Henk Kreike B.C. Ahrend
2016-08-20 George de Vijlder B.C. Lamswaarde
2016-06-20 Piet Stoop B.C. de Commanderij
2016-06-20 Jan van den Heuvel B.C. de Commanderij
2016-06-08 Marcel Ehrlich B.C. Voorschoten
2016-05-31 Cees Mols Alert B.C.
2016-05-31 Leny Mols-van Gestel Alert B.C.
2016-05-30 Minke Pootjes-Odinga Bridge Zonder Nicotine
2016-05-28 Bert Nijdam B.C. Bilthoven
2016-05-28 Jean Geurts B.C. Geleen
2016-05-27 Ton Eras B.C. P.A.S. / District Rotterdam e.o.
2016-05-23 Wilt Kraai B.C. het Witte Huis
2016-05-17 Ria Zitman B.C. de Brug
2016-05-14 Ria Elstgeest-van Lierop B.C. de Contenten
2016-05-04 Frans Hofman NRBC '93
2016-04-28 Lucie van den Boorn-Hameleers B.C. d'Artagnan
2016-04-24 Gerard Peters B.C. IJsselstein
2016-04-24 Henk Meijerink B.C. IJsselstein
2016-04-23 Jac Thissen A.B.C. Wageningen
2016-04-23 Sebregt Rijken A.B.C. Wageningen
2016-04-09 Wil van Gils B.C. Interpolis
2016-04-06 Sjaak Mondeel B.C. Kapelle Biezelinge
2016-03-21 Henk Veulings B.C. Malden
2016-03-05 Matty Verhage B.V. Hartenvrouw
2016-02-25 Mieke Bosmans-van Santen Bergense B.C.
2016-02-22 Jan Lausen B.C. Nieuwstadt 2000
2016-02-20 Sonja Tempels-Walchenbach B.C. Revanche
2016-02-14 Hilde van Oosten N.R.B.C. Kom.. Kom Maer
2016-02-06 Joop van Steenderen Acol Bridge Vereniging
2016-02-06 Karel Vermeulen Acol Bridge Vereniging
2016-02-02 Berna de Kok-Vissers Zevenbergse B.C.
2016-01-25 Annemarie van Meurs Bridge Veghel '77
2016-01-24 Piet van Geel De Struijsvogels
2016-01-20 Rina Stevelmans No-Smoking
2016-01-16 Mieke de Waele-Neefs Osse B.C.
2016-01-16 Wilfried de Waele Osse B.C.
2016-01-04 Lex Schoenmakers Bridge Margraten
2015-12-23 Pierre Schreurs B.C. Susteren
2015-12-22 Jaap Huls B.C. Rijnland
2015-12-21 Monique Voorvelt-Koekelkoren B.C. de Burght
2015-12-21 Diny Lebbink-Bremer De Wehlse Snit
2015-12-20 Lucie Aarssen-Lok B.C. 1940
2015-12-18 Hans Weber B.C. Victoria
2015-12-17 Jouke Postma B.C. Drive Inn
2015-11-14 Erik Hoekstra B.K. Den Helder
2015-10-25 Wim Harmsen B.C. Soesterberg
2015-10-19 Roelof de Vrij B.C. Cross Ruff
2015-10-18 Gijsbert Westra B.C. Sittard
2015-10-17 Dick Schopman B.C. Lisse
2015-10-17 Herman Frank B.C. Lisse
2015-10-15 Theo Colsen B.C. Moergestel
2015-10-15 Martin Sinot B.C. het Centrum
2015-10-10 Coby Caspers-van Dijk B.C. het Juiste Bod
2015-10-04 Gretha Willig Berger B.C.
2015-10-04 Dirk Braat B.C. Berkel-Enschot
2015-10-04 Francis Braat-Schute B.C. Berkel-Enschot
2015-10-03 Gerda Poolman-van Wezel B.C. De Goede Luyden
2015-09-27 Janny van der Vloet-Huiskes B.C. Dungen
2015-09-23 Krijn van Dijke B.C. 't Ambacht
2015-09-21 Hent van Delft B.C. Melick
2015-09-15 Jannie Wagenaar-Klamer B.C. Borger
2015-09-15 Rieky Zinger-Ovinge B.C. Borger
2015-09-14 Berth Brouwer B.C. Sans Atout Krommenie
2015-09-10 Frans van den Broek Bridge zonder Nicotine
2015-09-10 Gemmy van Liessum B.C. Dummy
2015-09-07 Jan Pompen B.C. Chance à tous
2015-09-07 Truus van der Meer Bridge '86 Leimuiden
2015-09-05 Marianne Soederhuizen-Penning B.C. Boxtel
2015-09-05 Ton Walbeek B.C. Boxtel
2015-09-03 Joop Atsma B.C. Leek
2015-09-01 Ineke van der Moolen-Schaafsma B.C. Pubriso
2015-09-01 Nic van der Moolen B.C. Pubriso
2015-09-01 Bep Hilhorst Alert B.C.
2015-08-30 Wilma Bastiaanssen B.C. de Honneur
2015-08-30 Martin Bastiaanssen B.C. de Honneur
2015-08-27 Aleke Pontier-van Dongen B.C. One Down
2015-08-22 Gerben Veltman B.C. Scharuk
2015-07-25 Erika Noord Bridgedistrict Amsterdam
2015-07-24 Guus Obbens Bridgeklub '84
2015-06-02 Hans Taal B.V. Pegasus-Amstelland
2015-05-28 Leo Verhoeckx BRIDGE 82
2015-05-20 Karel Scholtissen BIVOO
2015-05-18 Mia van Lierop-de Gruijter B.C. het Witte Huis
2015-05-09 Kees Janssens N.R.B.C. Harten Troef
2015-04-28 Niek Beentjes B.C. Akersloot
2015-04-25 Wil Kloek-Pronk B.I.V.O.
2015-04-25 Ton Admiraal B.C. S.A.N.S. Medemblik
2015-04-20 Ton Brandenburg B.C. Reimerswaal
2015-04-18 Frank van Leeuwen B.C. Atlantis
2015-04-13 Theo van Breevoort Veenendaalse Bridgevereniging
2015-03-30 Frans Duvigneau B.C. Ruiten Troef
2015-03-28 Hans Derrix B.C. Jump '85
2015-03-28 Ankie van Randeraat District Midden en Oost Gelderland / B.C. Jump '85
2015-03-10 Garda Blok-van Vliet B.C. Monnickendam & Katwoude
2015-03-03 Antoon de Vrught B.C. Gaanderen
2015-01-31 Piet van Koppen Bridgesoos '85
2015-01-24 Peter Loos B.C. Hoogeveen
2014-12-22 Johan de Jong B.C. Het Bòtterbuske
2014-12-17 Piet Hermkens Bridgekring 84
2014-12-17 Anton van Meggelen B.C. 't Web
2014-12-16 Arnold Eijkens B.C. Loon op Zand
2014-12-16 Bertus Abeling B.C. 't Kompas
2014-12-04 Wim Teunissen B.C. Venray
2014-11-22 Elly van der Meer B.C. Sans Atout
2014-11-15 Roland van Ommen B.C. Berkel Rodenrijs
2014-10-27 Irene Langerak-Viergever De Poolse Pas
2014-10-25 Karin Adam-Winkel District Dordrecht
2014-10-11 Anja Peters B.C. Gr. Deyleroord
2014-10-11 Herman Sprock B.C. Gr. Deyleroord
2014-10-09 Fons van Eenige B.C. De Sprinter
2014-10-04 Kris Jacobs B.C. Never Down
2014-10-02 Theo Visser B.C. Rookvrij Prinsenbeek
2014-10-02 Fon Renne B.C. Rookvrij Prinsenbeek
2014-09-27 Heiny Reugebrink Anner B.C.
2014-09-27 Henk van den Hoven Bridgekring '84
2014-09-27 Rini Verhagen B.C. De Vriendschap
2014-09-25 Simon de Fey B.V. Gezelligheid Troef
2014-09-23 Winnie Laemen B.C. de Robber
2014-09-20 Wijnand Smit B.C. Emmeloord
2014-09-16 Jo Steenbakkers B.C. Gemonde
2014-09-02 Carla Hielckert-de Ruiter N.R.B.C. Capelle
2014-09-02 John Hielckert N.R.B.C. Capelle
2014-09-02 Speyk de Raad B.C. Langeland
2014-09-01 Bert Hendrix Osse B.C.
2014-08-30 Hans Schilder B.C. Heijermans
2014-08-26 Pia Wiersma B.C. Roden
2014-07-12 Frans van Duppen B.C. Waddinxveen
2014-06-09 Wilhelmien Janssen-Jaspers B.C. Meijel
2014-05-24 Arie Matena B.C. DBC/Thuredreght
2014-05-13 Jan van der Heijden B.C. Maarn
2014-05-12 Stef Nijholt B.C. Het Hogeland
2014-04-15 Annie Braat A.B.C. West Brabant
2014-04-15 Piet Braat A.B.C. West Brabant
2014-04-07 Henk Schoonderwoerd B.C. Princenhage
2014-04-05 Philip Thomassen B.C. Algera Bridge
2014-03-29 Jo van Beek-Koster B.C. Groot Slem
2014-02-20 Marijke Hijzen-Maandag Zaltbommelse B.C.
2014-02-11 Peter Ladan Delftse B.C.
2014-02-10 Bert van de Donk Bridge Inn
2014-01-30 Jan Haazelager B.C. Nieuwendam
2014-01-30 Pieter Peeters B.C. Nieuwendam
2014-01-30 Onno van Rossum B.C. Nieuwendam
2014-01-28 Cees Glorius Berlicumse B.C.
2014-01-18 Ruud van Beusekom Emmer Bridge Vereniging
2014-01-13 Jo Geurts B.C. Miljoenenlijntje
2014-01-02 Hans Groenewegen Westlandse B.C.
2013-12-19 Hanny Kruisman-Verheijen B.C. Alkmaar-Noord
2013-12-18 Jan van der Molen B.C. Limmen
2013-12-16 Annie Haeve B.C. De Klotbeek
2013-12-16 Wim van den Dungen B.C. De Klotbeek
2013-12-15 Rigtje Roelofs-Zandstra Rosendaelse B.C.
2013-12-15 Igor Nettl Rosendaelse B.C.
2013-12-10 Jan de Wit Nijkerkse B.C.
2013-11-24 Annie Ubaghs-Adema B.C. No-Smoking
2013-11-23 Hetty Centen A.B.C. Doetinchem
2013-11-16 Hetty Kramer-van Spanning B.C. Hoogland
2013-11-16 Hans van Velzen B.C. Sassem Troef
2013-11-14 Jacob de Jong B.C. Ameland
2013-11-10 Tineke Scheepmaker B.C. Vronesteyn
2013-11-09 Paul Heslenfeld B.C. V.O.G.
2013-11-09 Paul van den Eertwegh B.C. V.O.G.
2013-11-09 Sim Benard B.C. Het Hollebloc
2013-10-29 Jan Nefkens Meppeler B.C.
2013-10-19 Anne-Mieke Jacobs-Martens R.B.C. Up and Down
2013-10-19 Joris van der Zwaard B.C. Onder Ons Aalsmeer
2013-10-19 Trees de Jong B.C. Onder Ons Aalsmeer
2013-10-19 Sonja Reeders-van der Vecht KLM Bridgeclub
2013-10-12 Herman Rensen B.C. Angerlo
2013-10-12 Hanneke Daniëls-Damen B.C. Hoog-Laag
2013-10-12 Antoon Kuhlmann B.C. Hoog-Laag
2013-10-12 Nico Dorrestein B.C. Zwaanshoek
2013-10-05 Flip Paauwe B.C. Zuid-Beveland
2013-09-28 Miel Petie B.C. Four Aces
2013-09-28 René van Well B.V. Gezelligheid Troef Wassenaar
2013-09-24 Raymond Lankhuyzen B.C. Leidschenhage
2013-09-19 Titia Santema-Voerman Rookvrije B.C. Open Kaart
2013-09-14 Henk van Dijk B.V. Spaarndam
2013-09-10 Gerard den Haan B.C. Linschoten
2013-09-09 Jantien Boeve B.C. Sans Atout
2013-09-07 Frans Groen B.C. Kontrakt Zoetermeer
2013-09-05 Wim de Leeuw B.C. Jump '85
2013-09-05 Karel Kreffer B.C. Wardy
2013-09-03 Tilly Flachs Heesche B.C. '81
2013-09-02 Leo Verburg B.C. Woerden
2013-09-01 Franklin de Liever Van Bekkum Bridgevereniging
2013-09-01 Irma Hilhorst-Dijkman Van Bekkum Bridgevereniging
2013-08-29 Ab Scholten B.C. Prinsejagt
2013-08-26 Klaas van der Ven B.C. De IJsselstreek
2013-05-14 Coby Wichers-Bos B.C. Gieten
2013-05-13 Ton Schraven B.C. Vlijmen
2013-05-13 Gré Kat-Dil B.C. Assendelft
2013-05-11 Sophie van Blokland B.C. Sans Fumer
2013-04-29 Gera van Loenen-Crezée Bridgesociëteit Het Grensgeval
2013-04-27 Henk de Vos B.C. Kamerik-Kockengen
2013-04-25 Albert Uneken B.C. Dieverbridge
2013-04-25 Nico Jongerius B.C. de Vuurbaak
2013-04-13 Rob Theuns B.C. Mijnslemland
2013-04-08 Tjeu Tinnemans B.C. Nederweert
2013-04-04 Bert Ouwerkerk B.C. S.A.N.S.
2013-04-04 Ton van der Lienden B.C. Quatre Mains
2013-03-28 Emmy Knoester-Loykens B.C. Vlaardingen
2013-03-25 Jean Hageman B.C. de Burght
2013-03-23 Theo Groot Bruinderink Duivense B.C.
2013-03-23 Vic Heunen Duivense B.C.
2013-03-16 Jack Coppens Acol Trefpunt
2013-03-11 Jopie de Vries-Muis B.C. Gorkum
2013-03-04 Mieke van den Beuken Vughtse B.C.
2013-03-04 Leon Geelen Vughtse B.C.
2013-02-07 Frank Leenders Magna Charta
2013-01-10 Els van Enckevort B.C. Sans Rancune
2013-01-08 Frans Pruijn B.C. Haarlem Noord
2013-01-05 Wim Schouten B.C. Klavertje Elf
2012-12-20 Anton Buis B.C. Heino
2012-12-20 Dré Horbach B.C. Vaals
2012-12-19 Henk Duursma B.C. Nieuwer Amstel
2012-12-18 Ineke Carstens B.O.C. Kennemerland
2012-12-17 Tonny van der Linde B.C. Wilhelminapark
2012-12-17 Joop Leemberg B.C. Klaaswaal e.o.
2012-12-15 Cor Fransen B.C. Bridge '87
2012-11-17 Piet Oomens B.C. Dongen
2012-11-10 Gerard Kroezen B.C. S.A.N.S.
2012-11-07 Willy Sueters B.C. Teletroef
2012-11-01 Ria de Bie Dames B.C. Gouda e.o.
2012-10-27 Els Waalen-Holten B.C. de Overslag
2012-10-27 Cobi Maas-Akkersdijk B.C. de Overslag
2012-10-22 Aad van Bennekom B.C. Drechtsteden
2012-10-22 Els van Bennekom B.C. Drechtsteden
2012-10-17 Ton Witteman B.C. het Anker
2012-10-13 Anneke Kloosterboer-Nap B.C. Winschoten
2012-10-11 Guus Lijnkamp B.C. de Liemers
2012-10-11 Jan Klomps B.C. de Liemers
2012-10-08 Anja Groenewege-Kettenis B.C. Leidschenhage
2012-10-08 Corry Koot-Vreeburg B.C. Leidschenhage
2012-10-08 Nico Koot B.C. Leidschenhage
2012-10-06 Loes van Berkel B.C. Multi Bridge
2012-10-05 Dick Monster N.R.B.V. Kleiburg
2012-10-05 Jos Dirks District Zuid Oost Brabant
2012-09-27 Irene van den Broeke-van Beukering B.C. Rijnland
2012-09-27 Leo Authier B.C. Rijnland
2012-09-12 Trees van Milligen-Helder B.C. Otterlo
2012-09-11 Ad van 't Hoenderdal B.C. de Zeerob
2012-09-03 Ben de Groot B.C. Oudorp
2012-09-01 Erica Thijssen-de Graaf B.C. Alleman
2012-08-28 Chris van Velzen B.V. Berkel Rodenrijs
2012-08-28 Annie van Velzen B.V. Berkel Rodenrijs
2012-06-30 Cocky Sieders De Twee Azen
2012-05-15 Bram van der Burg B.C. Doublet
2012-04-23 Christian Giel Bornse B.C.
2012-04-05 Hannie Satijn-van Diemen A.B.V. Maassluis
2012-03-31 Hans Hoefman B.C. Wouw
2012-03-31 Riet Nijenhof-Teurlings B.C. Buren
2012-03-31 Frans van der Ploeg B.C. Sweet Lake Bridgers
2012-03-22 Corrie Kleyn Molekamp-van Beers B.C. Overdwars
2012-03-11 Wil de Jonge B.C. Oosterhout
2012-01-26 Ger Aschebrock Alert B.C.
2011-12-22 Rick Jacobs KLM B.C.
2011-12-22 Eddy Jurres Nieuwe Roosendaalse B.C.
2011-12-22 Willy Wokke B.C. Drive Inn
2011-12-16 Annemieke Roos B.C. Victoria
2011-12-15 Frans Vienerius Lunterse B.C.
2011-11-13 Jaap Kuyt B.C. Sans Atout Heiloo
2011-11-12 Cor Hendrix B.V. de Kwakel
2011-11-06 Niek Schipper district Drenthe
2011-10-30 Erik-Paul Tenwolde B.C. Didam
2011-10-15 Han Vermaat B.C. 't Wolhaakje
2011-10-12 Bob Terlouw B.C. W.o.C.
2011-10-08 Nel van Loo-van Altena Nijkerkse B.C.
2011-10-08 Elly Driehuis-Hoogendoorn B.C. Bodegraven
2011-10-03 Dick Visser B.C. Klaver Vier
2011-09-17 Rob Latooij B.C. Berkenwoude
2011-09-13 Don Seijkens B.C. Scharuk
2011-09-10 Tiny van der Heijden B.C. Welberg
2011-09-05 Anton van Erve B.C. Nicotinee
2011-09-03 Fien Besselink B.C. Gaanderen
2011-06-09 Hans Segers B.C. Fair Play
2011-05-29 Agaath Lijnkamp B.C. de Liemers
2011-05-21 Huib Visser Bridgedistrict Amsterdam
2011-04-17 Peter van Egmond NRBC Kom Kom Maer
2011-03-28 Joop Drost A.B.C. Rokers Renonce
2011-03-28 Wil Voorn A.B.C. Rokers Renonce
2011-03-26 Lot Dekker-Rouwenhorst B.C. Doorwerth
2011-02-14 Cobie Noordam-v.d. Broek B.C. de Meerbridgers
2011-02-14 Jan Noordam B.C. de Meerbridgers
2011-02-06 Rietje van den Bemd-Goris B.C. de Struijsvogels
2011-01-27 Jacqueline van Welzenis B.K. Ons Genoegen
2011-01-22 Piet Hopstaken B.C. Groen-Wit
2011-01-22 Gerda Hopstaken B.C. Groen-Wit
2010-12-20 Wim Hilhorst N.R.B.C. Schoon Slem
2010-12-16 Gerard v.d. Lubbe B.C. Overdwars
2010-12-13 Jan Nijmeijer Lunterse B.C.
2010-12-11 Ada Rosendaal-Groenewegen B.V. Sans Stress
2010-11-22 Truus Zijlstra-Lubbes B.C. Oudorp
2010-11-20 Kees van Gennip district Noord-Holland
2010-10-12 Ria van den Brink-van de Mast Duivense B.C.
2010-10-07 Ton Paanakker B.C. Safety Play
2010-10-04 Jan de Heus B.V. Strijeni
2010-09-28 Richard Ariaans Franeker B.C.
2010-09-14 Dick Degeling Enkhuizer B.C.
2010-09-08 Christa de Rooij-Feddema B.C. Otterlo
2010-09-07 Magda Does-v.d. Horst Zierikzeese B.C.
2010-08-30 Rie Dingemanse B.C. de Vlissingse Fles
2010-05-31 Nico Janssen B.C. Roken Pas
2010-05-22 Jan van de Ven 3 Sans-Atout
2010-05-08 Timo van der Laan district Noord-Holland
2010-05-06 Jan Killan Bridgekring '68
2010-04-21 Ankie Kolstee-v.d. Horst EHBV De Bond
2010-04-10 Nellie de Jong-van Teijlingen B.C. Leidschenhage
2010-04-10 Jacques de Jong B.C. Leidschenhage
2010-03-28 Cor Kroot B.C. Jump '85
2010-03-08 Bert Korterik B.C. Gorkum
2010-02-23 Riet Gulmans-Leijnse B.C. Reimerswaal
2010-02-13 Harry Janssen B.C. Victoria
2010-02-13 Marcel Welten B.C. Victoria
2010-01-16 Ad de Bever B.C. Kwetsbaar '70
2009-12-22 Lies van den Akker B.C. Common Sense
2009-12-17 Henny Breed B.C. Wardy
2009-12-10 Ineke Boelens-Sluman B.C. Leek
2009-11-16 Geurt Koetsier B.C. V.O.P.
2009-10-28 Rinus van Soest B.V. Lienden
2009-09-26 Piet Duijn B.C. M.O.T.
2009-09-08 Harry Tonnon B.C. Langeland
2009-09-07 Tjeu Verdellen B.C. Nicotinee
2009-09-06 Hans van Buul B.C. Lent
2009-09-02 Hans Berkers A.B.C. de Peel
2009-08-31 Max van Beek A.B.V. Maassluis
2009-06-06 Wil Miltenburg B.C. BOD'84
2009-06-06 Dimitri Tokmetzis B.C. BOD'84
2009-05-27 Poul Band Oostzaanse B.C.
2009-05-27 Wil Nusse B.C. V.O.G.
2009-05-26 Hans van Kollenburg B.C. de Vechtstreek
2009-05-20 Sinie Kugel B.C. Stadskanaal
2009-04-28 Tiny Groot-van de Klooster B.C. de Waard
2009-04-27 Jan van de Bos B.C. Brios
2009-04-09 Leen en Nel Dubbeld B.C. Binnenmaas
2009-03-27 Don Brocken B.C. de Zuidvogels
2009-02-18 Netty de Jong-Verdaasdonk N.R.B.C. Vier Ruiten
2009-01-31 Joop Kalsbeek B.C. Rhenen
2009-01-31 Dita Kelder B.C. Rhenen
2009-01-27 Annette Seelen B.C. de Niers
2009-01-02 Geert Groenewegen Westlandse B.C.
2008-12-23 Cor van der Heijden B.C. de Schildersbuurt
2008-11-08 Els Buijtendijk B.C. Oost Brabant
2008-09-20 Maurice Peereboom B.C. de Gaech
2008-09-13 Han Roos B.C. Ermelo
2008-09-11 Jan Fictoor B.C. de Schakel
2008-09-03 Marianne Sampiemon B.C. Overtricks
2008-09-02 Joke Waal-Kroon B.C. Nieuwer Amstel
2008-08-26 Floris Frank B.C. Akersloot
2008-06-03 Jeanne Zoutenbier-de Kort Bridge Kring Uden
2008-05-27 Arie Griffioen B.C. De Linge
2008-05-26 Nettie Bos-Terreehorst B.V. Bruggehooft
2008-04-28 Pieter Koenen B.C. Gorkum
2008-03-18 Nancy Drouen-Habraken B.C. De Heuvel
2008-03-15 Bert in ’t Veld B.C. Numansdorp
2008-01-05 Rina Griffioen district Dordrecht
2007-11-26 Joop Achterberg district Noord-Holland
2007-11-15 Piet van Dijk B.C. Veluwezoom
2007-11-10 Ietje Roelofsen B.C. Doorwerth
2007-11-10 Paula NIcolaas B.C. Doorwerth
2007-10-25 Aagje Kat-Hoogerdijk B.C.Aemestelle
2007-10-16 Paul van Kerkhoff B.C. Doublet
2007-10-04 Marij Gorris B.C. Nepomuk
2007-09-24 Jan Meijer van B.C. Adriaan Pauw
2007-09-09 Wally Kühne-Schaafsma N.R.B. Oosterbeek
2007-09-03 Leo Teijgeler B.C. Klaver Vier
2007-06-04 Henk van Dam Pijnackerse B.C.
2007-06-03 Thea de Jonge-Kivits district West Brabant
2007-05-29 Jan de Jong B.C. Klaver Vier
2007-05-15 Theo Rakké B.C. Bricas
2007-04-14 Hilbert Roozeboom B.C. Hardenberg
2007-03-10 Cor van Boheemen B.C. Veur ’82
2007-02-19 René van der Poel B.C. Deurne ’66
2006-12-14 Hanna van Weijen-Sijlaar B.C. de Meteoor
2006-11-18 Lisette van Gaeve B.C. Hulst
2006-11-18 Els op de Ven Horner B.C.
2006-11-07 Tinie van Eekelen B.C. Akersloot
2006-11-04 Theo Holtwijk B.C. Culbertson
2006-10-21 Riet Pel-van Eyk B.C. Axel
2006-10-04 Frans van den Heuvel B.C. Culemborg
2006-09-25 Wil v.d. Klooster-Bergman B.C. De Devel
2006-08-29 Jaap den Breejen B.C. Huissen
2006-04-27 Hanneke van Hamersveld B.C. Larsheim
2006-02-19 Hélène Alfrink-van der Kamp B.C. Spel en Vriendschap
2006-02-04 Rudi Brunen district Friesland
2006-01-16 Gerard Dingjan Nootdorpse B.C.
2005-12-22 Leen Wijnolts B.C. Gisolf
2005-12-20 Nel Klein-Klootwijk B.V. Velsen
2005-12-19 Karin Wilmont-de Bont B.C. Vlijmen
2005-09-29 Harry Kooren B.C. Rozenburg
2005-09-06 Arnold van Wijk van Alphense B.C.
2005-09-03 Leen Provily B.C. Zoutelande
2005-06-09 Jacques van Hees B.C. Voorschoten
2005-06-04 Wouter Toxopeus B.C. 3 Sans Atout
2005-05-28 Jan Riemens B.C. Eemland
2005-05-26 Fer Odenkirchen B.V. ’s-Gravenaas
2005-05-14 Jan Verton NRBC Harten-Troef
2005-04-28 André van Hulten B.C. Contract
2005-04-19 Bernard Boermans B.C. Twente
2005-04-07 Ernst Muller B.C. Kom Kom Maer
2005-02-24 Rinus de Braal ABN AMRO Bridge Club
2005-02-20 Willem Koopmans district Friesland
2005-02-17 Bennie Assink B.C. Schuttersveld
2005-01-30 Kor Groen A.B.C. Middelburg
2005-01-06 Freek Koopmans B.C. Ready
2004-12-22 Liesbeth van Rijn B.C. de Molenconventie
2004-12-17 Thei Bex B.C. Geleen
2004-12-02 Lily de Beer B.C. Naarden
2004-11-03 Hetty Cupido B.C. Uitgeest
2004-10-28 Bert van Dijk A.B.C. Middelburg
2004-09-23 Piet van den Raad Bel Air Hillegom
2004-09-18 Bart Langelaar B.C. Oosterwolde
2004-09-18 Riet Wubben-van der Horst B.C. M.O.T.
2004-09-18 Ricky Markestein B.C. Steenbergen
2004-09-18 Noud van Giersbergen B.C. Trefpunt
2004-09-16 Ton van de Zande Bladelse Bridgevereniging Scharukla
2004-09-09 Cees Ermshaus B.C. Wijchen
2004-09-04 Frans Oostendorp B.C. Lent
2004-07-01 Chris Wondergem B.C. Valkenisse
2004-05-13 Ruud Koningen B.C. Tra Noi
2004-04-07 Lijnie Timmer B.C De Legmeer
2003-12-23 Cas Duivenvoorden B.V. Het Juiste Bod
2003-12-17 Bob Rijninks B.V. S.L.E.M
2003-11-15 Janus Roovers district Noord en Midden Limburg
2003-11-06 Ria Dansak-Smets B.C. Magna Charta
2003-10-16 Herman Hom B.C. Veur '82
2003-10-02 Willy Vervaart-van der Wolf B.C Prinsejagt
2003-09-28 Cor Zwets Bridgesocieteit Deurne
2003-09-20 Sjef Leufkens Stichting Kroegenbridge Maastricht
2003-09-13 Puck Gunthardt Reg. Bridge Club Up en Down
2003-09-05 Wim Vermeulen B.O.V.
2003-09-04 Maurice Termont B.C. Maas & Waal
2003-09-03 Ans Buijsman-Kamper B.C. Lutjebroek
2003-09-02 Truus Wilts-Noordam Bergumer Bridge Club
2003-04-24 Annet v.d. Horst-Meurs B.C.Naarden
2003-04-17 Selma Memelink-v.d. Berg B.C.Stippent
2003-01-27 Cor Rozemeijer B.C. Maarssenbroek
2003-01-02 Jan Lenaers B.C. Roosendaal
2002-12-01 Rinus van Weert B.C. Safety Play/B.C.One Down
2002-09-21 Theo Vermeulen B.C. Safety Play
2002-09-10 Agnes de Boer-Knol B.C. Stania
2002-09-10 Wil Langens-Knol B.C. B.O.D.
2002-06-15 Tilly Paap Berlicumse B.C.
2002-06-01 Hans van Maasakkers B.C. Weert
2002-05-13 Toos van Haren B.C. De Uitkomst
2002-03-17 Bill Intveld B.C Dongen
2001-10-27 D. Büsselman B.C. Schaarsbergen
2001-06-07 Ad van Grunsven-van Dongen Bridge Club Drunen
2001-05-19 Peter van der Giessen B.C. Vijf Bruggen
2001-04-19 Harry Pijl O.B.C.
2001-04-07 Peter Honcoop B.C. IJsselstein
2001-03-24 Joke Visser B.C. Spel en Vriendschap
2001-03-07 Nico Lamphen B.C. Culemborg
2000-11-04 Pim Menkveld B.C. het Twente Ros
2000-09-30 Henk Sleurink B.C. Bennebroek
2000-09-19 Frans Nieuwenhuizen B.C. Egmond
2000-09-16 Elsa Kamies-Vos Kamper BC
2000-06-06 Jan Huizinga B.C. T.A.M.
2000-05-16 Wim Groen BOC Kennemerland
2000-05-15 Geerlof van den Haak B.C. Drechtsteden
2000-04-08 Janny van der Meulen-de Grooth B.C. 1940
2000-02-28 Kitty Helder-Bouwkamp B.C. 1955
1999-10-14 Bart ten Feld B.C. Het Centrum
1999-09-15 Emiel Martens B.C. Ter Merwe
1999-09-14 Frans Zonneveld B.C. Entre Nous
1999-09-14 Piet Huiberts B.C. Egmond
1999-06-06 Rinus Dirken B.C Steenbergen anno 1934
1999-05-15 Lenie Siepel-Huizinga B.C De Brug
1999-05-05 dhr. F.M.J.M. Wagenaar district Zuid Limburg
1999-04-01 Marianne de Vrind Leiderdorpse B.C.
1998 J. Berwald B.C. VOG
1998 mw. A.J.T. Bettman-Harle B.C. Gorkum
1998 mw. J. Borghaerts-van Dijk Tilburgse Bridge Kring
1998 M. van Dalen B.C. VOG
1998 J. de Dood Landsmeerse B.C.
1998 dhr. en mw. Drenthe-Hummel B.C. Klaver Vier
1998 mw. S van Eck-Bohn B.C. Exodus
1998 D.C. Flipse B.C. 't Markiezaat
1998 J. Hoogeveen B.C. Stiens
1998 mw. C.M. Imming-Veeken B.C. Kompas
1998 dhr. en mw. Kooymans B.C. Den Dungen
1998 R. Matthijssen B.C. Nieuwe Brug Contract
1998 A. Nijholt B.C. de Toer
1998 mw. A.D. Schelling-van der Waal B.C. Strijen
1998 C. Seelen Rijense B.C.
1998 C.G. Smit B.V. Bruggehooft
1998 A.A. Smits B.C. de Baronie
1998 dhr. en mw. Verreck-Boekhorst NRBV Beter Zicht
1998 mw. A. Vogels B.C. Reuver
1998 L.N. van Voorst Rijense B.C.
1998 mw. J. de Vos-van Welsem B.C. Cue Bid
1998 mw. M.A. Vreeken B.C. Sassem Troef
1998 J. Weges B.C. Stadskanaal
1997 G. Bos B.C. Valkenswaard
1997 mw. M. Brouwer-van de Grift B.C. Het Witte Huis
1997 J.J.H. Dezaire Horner B.C.
1997 mw. G.A. Evers-Kremer Hovinga B.C. Winschoten
1997 J.J. Hoogenboom B.C. Sans Atout
1997 A. Hoogendam B.C. 't Ambacht
1997 mw. E. Jansen-v.d. Bosch Buitenveldertse B.C.
1997 Q. de Jong B.C. Loon op Zand
1997 mw. F. Leon-Schaap B.C. Minerva
1997 F.W. van Loon B.C. Sans Atout
1997 N. Marienus B.C. Vronesteijn
1997 C.J. Oudshoff B.C. Bridgekring 1996
1997 mw. H. Reuhman B.C. 't Ambacht
1997 D.J. Rosenberg Beiler Bridge Kring
1997 M. Schipper Wikken en Wegen
1997 H.J. Schulp B.C. Voorschoten
1997 A. Spruitenburg Borner B.C.
1997 mw. M.M. Wassenberg L'Air Clair
1997 J. Willems Haarlem N.B.B.
1996 H.C. Allbers Osse B.C.
1996 mw. J. Boterbloem-van Bockhoven B.C. Haarlem-Noord
1996 mw. A. Coenen B.C. Oisterwijk
1996 mw. R. v.d. Elsen B.C. Aarle Rixtel
1996 A.H. van Gemert NRBC Nijmegen
1996 H. de Haan Bergumse B.C.
1996 mw. F.J.M. v.d. Hout-van Dam B.C. Kom Kommaer
1996 mw. M.W. Kruyt Bridge Kring Ons Genoegen
1996 R. Lucassen Brivea
1996 mw. E. Meiborg-Zweep B.C. Jumpers
1996 R.J. Noks B.C. Thuredreght
1996 R.J. Raaff Voorburgse B.C.
1996 C. Ruigendijk B.C. '70
1996 J.F.J.M. de Ruyter B.C. Eembridge
1996 mw. A.S. Stoeckart B.C. Groen Wit
1996 J. Stoter B.C. Ons Genoegen
1996 P.W. Valk B.C. Geleen
1996 L.F. Verresen B.C. De Waard
1996 mw. W.H. Visser-Belonje RKABC
1996 P.J. Zwanenberg B.C. V.I.O.S.
1995 J. Berkhof B.C. Soesterberg
1995 mw. H.W. v.d. Bichelaer-Inklaar B.C. Sans Fumer
1995 J.C. de Boer B.C. Coenstad
1995 C. Clevis ABC De Peel
1995 G.W. Geenen B.C. Top
1995 A.C. van Greunsven B.C. Bennebroek
1995 A. ten Haken B.C. Loenen
1995 W.A.G.M. Hermans B.C. Sittard
1995 J. Hettema B.C. Loenen
1995 T.B. Krijnen B.C. Het Rijk van Nijmegen
1995 mw. B. Kruijsse-Bouman B.C. B.Z.R.
1995 G.H.C.M. Kuylaars B.C. Klaver 4
1995 mw. P. Lam B.C. Leiderdorp
1995 J.P. Pals Weesper B.C.
1995 mw. I.V. Pals-van Blerk Weesper B.C.
1995 H. Roubos Sliedrechtse B.C.
1995 mw. A.J. Schut-Heidinga B.C. de Heigraaf
1995 W. Sprangers B.C. Dongen
1995 A. de Waard Bennekomse B.C.
1994 W. Bijleveld Zuilense B.C.
1994 A. van Doremalen B.C. Vlijmen
1994 C.C. Golverdingen B.C. Gorkum
1994 F.C. Italiaander B.C. Waalwijk
1994 mw. A. Jansen-Nobach B.C. Oosterwolde
1994 mw. M. Klamer B.C. Naarden
1994 F.N.P. Klaus Gooische B.C.
1994 J.Th. Lansink B.C. Leidschenhage
1994 H. Nijssen B.C. Nederweert
1994 J. Osinga B.C. Leudalkwartier
1994 J. Pierik B.C. Gaanderen
1994 mw. E.M. v.d. Schilden-Sluiter Gezelligheid Troef
1994 J. de Schutter B.C. Steenbergen
1994 Th. Sneek Bridgekring '84
1994 H.J.C. Stach B.C. de Pelikaan
1994 A. van Vogelpoel B.C. Nieuwegein
1994 J.H. v.d. Weyer B.C. Miljoenenlijntje
1993 mw. M. Auwerda-Schuman B.C. Geldrop
1993 H.A. Beutick AKKB Amstel
1993 W.T. Bik Leiderdorpse B.C.
1993 T.H. Brul Meppeler B.C.
1993 mw. C. Camman B.C. Scharukla
1993 A.F. Evers B.C. Dorestad
1993 D. Garrelts B.C. Wieringen
1993 mw. J.J. v. Houten-v.d. Kamp B.C. Lelystad
1993 mw. H.P. Houtkamp-Preenen B.C. Damiate
1993 G.I.J. Jansen Ketelaars B.C. '70
1993 H.P. v.d. Kerkhof B.C. Fughte
1993 J.W. Lotgering Delftse B.C.
1993 L.G. Luesink B.C. Isala
1993 C.L.G.F. Melsen A.B.C. West Brabant
1993 mw. A.C. Oldeman B.C. Groningen
1993 A.W. Plas B.C. Nepomuk
1993 H. van Schie B.C. Tra Noi
1993 B.M. Schreuder B.C. Berkel Enschot
1993 mw. A. Sterk-Visser B.C. Schollevaar
1993 L.N. Swart B.C. de Linge
1993 J. Tack B.C. Goirle
1993 J. Verschuur B.C. Leidschenhage
1993 mw. A.M.J. v.d. Wiel-Theys NRBC Alert
1993 mw. L.L. de Wit B.C. Slem
1993 T.G. v.d. Zande B.C. Nijmegen Zuid
1993 mw. J.P. Zijp-Keiser B.C. Star
1993 mw. G. Zoetemeijer-v.d. Burg B.C. Thuredreght
1993 H. Zoutenbier Bridgekring Uden
1992 A.F. Evers
1992 J. Verschuur
1992 mw. G. Zoetemeijer-v.d. Burg
1992 mw. J.P. Zijp-Keijser
1992 Veenendaalse Bridgevereniging

Handige downloads

Kei voorwaarden en aanvraagprocedure
Download
Aanvraagformulier Kei.docx
Download

Ander nieuws