Skip to the main content

Voor de spelers. Voor de sport.

Inloggen

Kennisbank

Per 3 december 2018

aantal MP Titel Insigne (hanger voor dames - speldje voor heren)
500 Clubmeester (CM) klaveren in zilverkleur
2000 Districtsmeester (DM) klaveren in goudkleur
5000 Regionaalmeester (RM) ruiten in goudkleur
10000 Kandidaat Bondsmeester (KM) harten in brons
15000 Bondsmeester (BM) harten in zilver
30000 Nationaal Meester (NM) schoppen in zilver
60000 Nationaal Meester met kroon (NM*) schoppen in zilver met zirkoon
100000 Nationaal Meester met twee kronen (NM**) schoppen in zilver met saffier
150000 Nationaal Meester met drie kronen (NM***) schoppen in zilver met briljant

Bridgedistrict Amsterdam

Clubmeester: 
M.A. de Boervan Bodegraven, L. Bosman, T. Brander, S.M.F. van Breda, K.K. Brockhoff, J.S.M. BuskermolenBank, J.B. DanielsTroost, C.S. Danielson, C. van Deenen, E.L. Dorrepaal, W.F. Eekelschot, B.C.J. Floris, A. Friederichs, A.J. Greven, B.J. de Groot, W.J. Hoeksma, A.G. Huizinga, M. de Jongh, P.T. Kersten, P. Koopmans, T. Koppen, Y.A.C.H. Kortooms, G. Kroonvan den Aardweg, A.G.M. de Kruijf, G.J.M.J. Lindeman, G. Lodder, H.H.M. Meester, C.L.M. Meuwese, F. Neve, T.D.M.E. Nijsten, G.J. Oostenrijk, J.C. Oostenrijk, O.A. Oudendijk, J.C. Palthe, R.M. Pfeiffer, A. Polak, I.C.M. van Schippervan Dalen, M.A.P.M. Spaapen, I.Y. van Stek, P. Tamminga, C. Troost, N. Ulken, A.T.M. Verlaan, S. Visser, J.P. Woortman

Districtsmeester: 
J. Berkvens, M.B. BroekhofGroot, T. Dijkstra, C.M.I. DoyleBeerendonk, G.J.H. Franchimont, C. de Graaf, F. de Grave, A. Hahn, J.J.H. Hermelink, J.D. IJpeij, L.W.H. Leendertse, C.L. Lems, A.A. van MaarenDoorenbosch, Y. Meijerink, E.M.G. Mutsaerts, A. Okker, N. Otto, A.M. Popielawska, A.P. van Poppel, M. Ramer, M.G. Roosde Moes, N. Ruiter, M.R.G. SchagenKuhn, R.E.A. Scholte, J. Schraven, D. Spanjaart, J.M. Sterk, L.M. Vagevuur, F. van Vliet, M.A. Voorster Haar, G. de VriesTromp, K. Wijnmaalen, M.H.R. de Winter, H. van der Zee, A. Zwagers

Regionaalmeester: 
H.J. Duursma, M.C.G. Hartmann, P.A.C. Limbach, Th.J.H. van der PostBisterbosch, C. van Rooijen, G.M. Ruijgrok, R.C. SlijkoordZuydveld, H.M. Tang, H. Truyens, R.G.P. van der Wansem

Kandidaat Bondsmeester: 
M. Besançon, J. Eljon, D. van der Meulen, J.H. Zelle

Bondsmeester: 
A.J. van der Hoeven, A. van der LindenSchreuder, B. Westra, Ph.J. Wichers

Nationaal Meester: 
J.W.A.M. van Oppen

Utrecht

Clubmeester:
J. Alkema, A. van Barneveld‑Steenbergen, P. Begheijn‑Vink, D. van den Blink, I. Broek, N.M.M. Buijs, M.A.W. van Dongen, W.H. van Dronkelaar, G.M.J. van Echtelt‑Vlooswijk, A.J.M. van Egmond‑Ham, L. Faber, B. Felix‑Kastelijn, J.W. Grijpma, E.I. Grijseels, E.H. Groot, M.P. Heemskerk‑Lof, P.A.M. Hermes, J.H.W. de Hondt, R.L. Hutzezon, J.J.W. Kamp, P.M. Kiens‑van den Pol, R. van der Klip, G. de Korte, P.V. Kraan‑Versteeg, M.A. Kroon, F.C. Kroonenberg, P.J. van der Kuilen‑Arentsen, H.J. Kuipers, G.A.M. van Leeuwen, T.J. van Leeuwen, L. van Leeuwen‑Verberk, R. Leijen, H.J. Leijendekkers, H.P.J. Leuven, J.T.E.M. van Lieshout, A. Littooij, W. Littooij, D.A.M. van der Malen, H.A.M. van der Mark, E. Massaut, F.O. Meijer, N.A. Monderman‑van Dam, E.S. Muijs, H.J. Oberman, M. Oomen, J.G. van Oort‑Vroon, J.C.M. van Oostrom, M.T. Pattje‑Cup, J.M. Pauw‑Faber, E. Plomp, L. Quick, M.J.S. van Ramele‑de Ridder, C. Röben, M. Roskes, T. Rothuizen, J. de Ruiter, A. Schapenk, F.J. van der Schot, E.M. Spruijt‑Ahlers, J. Staal, H. Strack van Schijndel, R. Versloot, J. Veth, A.G.J. Visser, S. de Vries, A.J. van Vught, M. van Vught‑Boehlee, E. Werkhoven, R. Westerhof, M. de Wit, J.L. Ydel, W. Zonneveld, M.G. Zuurhout

Districtsmeester:
H. Broer, G. Broertjes, P.M. Bunnik‑As, C.W. van Buuren‑Meijer, N. van Doorn, M.G.M. Doosje‑Jansen, A.J.M. Frohn‑Hamers, J.G. van der Genugten, H.C.M. Glimmerveen, S. Goor, N. Groot, E.H.Th. van Hedel‑Kloren, T. van Holland, E.M. Hoppenbrouwers, M.H. Houwert‑de Jong, J.W.T. Husson, H. de Jong‑Siebelder, F. Jutte, J.C. van Kats, M.W.M. van Kats‑de Bie, D. Kayser, A.C. de Klerk, N. de Kogel, J.W.A.M. Kroon, J.F.M. Lissone, P.P.M. van Mansfeld, G. van der Meer‑van Stralen, G. Mesu‑Verkerk, D.E. Mol‑Oster, R. Mourits, G. Neijenhuis, G.P. Ooms, A.M.E. van Oostrum‑Hoefs, F.K. Pepers, M.J.W. Poll‑Mighels, R. Pouw, R.P. Regout, N. van Rij, W.G. de Rijke, G.Th. van Schaik, J. van de Scheur‑Hin, P.W.J.A. Snoek, R.M.J. Sprangers, E.J. Stoppelenburg‑Haaksma, W.J. Strien, P.P.G.M. de Vries‑Franchimon, P. Walpen, C.A.J. van Wijngaarden‑Noordermeer, S.J.E. de Zwart

Regionaalmeester:
C. Alflen, C.J. van Bergenhenegouwen, A. Brinkers, H.G.W. van Donkelaar, M.J. Duurkoop, B.J.M. van den Engel, C. Gadella‑Schuddeboom, C.G.M. de Haas, M.W.J. van der Ham‑Schouten, O.M.J. van Hijfte, M.J.M. van den Kieboom, W.A. Koning, M. Koot, P. Molensky, V. Molensky‑Hagelen, E.H. Müller, T.G. Nieuwhoff‑Borgstein, J.M.F. Oltmans, G.J. Punt, W.J.J. van Rijnsoever, W.J. Ritman, A. Schipperijn, C.A.M. van Straaten‑Vocking

Kandidaat Bondsmeester:
N.F. Hart, A.J. van der Heijden‑Hooiveld, J.C.P.M. van Kan, E.M. Langbroek‑Jansen, A. Rosmuller, T. Sahuleka, P.W. Souwerbren‑Stoel, A.E.P.F. Veenendaal, R.A. Veltman, H.L.P.M. Versantvoort, E.F.R. van Zanden

Bondsmeester:
G.P.M.Th. Daniëls, M.W.M. Hendriks‑van Dorst, C.A. Kerkhof, D.P. Middelkoop, J. van Schaik, B. Stegehuis, C.J. Wisman

Nationaal Meester:
M. Janssen

Den Haag e.o.

Clubmeester:
E. Altman, M.E.H.C. Beenakker, H.P. Boesberg, B.J. Caldenhove, M.A.J.M. Endhoven‑Verbeek, S.A. Ganga, M.S. Gobel, A. Guediche, B.J.M. Hal, J.H. Hoeksema, S.M. van Hooft, W.J. Klasen, A. van der Kooy, G. Kruyswijk, B.T.M. Kruyswijk‑Samwel, J.J. Lindner, E. Moerland, M. van der Pol‑Leenman, E. Schrover, J.P.L. Schulte, W. Slob, S. Speets, G.M.M. van Steekelenburg, E.H. van Vliet, M. Wiegers, T. de Wit

Districtsmeester:
L.A.M. van Brussel, C.C. de Gooijer, A.T. Hoogland‑van Eekelen, J.L.A. Hübscher, D. Kazaniecki, C.M.T. Krul, H. Lavery, A. Rijkeboer, C. van Straten‑Bargeman, J.H. Thoen‑de Knegt

Regionaalmeester:
P. Bolhuis, H.A.M. van Eekelen, J.G. de Haas‑Leeuwestijn, J. Hendrikse, W. Huis, J.P.M. Jansen, C.A.M. Janssen, L.C. Kuijpers‑Schoep, I. Onnes‑van Waasdijk, E. ter Smitte, M.R. Verweij‑Jansen, J.H. Voogel, S.E.W.L. Wiesman, H.W. de Wolf

Kandidaat Bondsmeester:
J.C.A. Duyvesteijn, A.D.G. Endeveld, J. Janssen, H.A.M. Ledeboer‑Mos, G.C. van Leeuwen‑Visser, W. Maassen van den Brink

Bondsmeester:
O. van Egmond, A. Glass, L.T.N.M. Mulder, W.C.G.J. Nederpelt, R.L. van der Ploeg, L.M. Ploeger, R. Shah

Nationaal Meester:
L.J. de Boer, G.L. van Hoogstraten

Noord-Holland

Clubmeester:
C.P.M. Albers‑Grinwis, A. van Altena, M. Appelman, G. Arendse, A.M. Bakker, P.L.C.M. Bakker, J. Bandstra, E. Bart, A.W. de Boer, J.F. Botman, T.J.M. Bouma‑Klitsie, W. Brakele, T. Bruin, M. Dijkstra, J.J. van Eck, M. de Git‑Teerhuis, A.C. Goudsblom‑Peereboom, R. van der Gracht, W. Griffith, G. Groen, C.M. de Haan, J.H.L. de Haan, R.R.J. van Haarlem, J.C. Hagedoorn, M.J. Hopman, M.J. Hus‑de Jong, G.F.J. Janssen, C. Kamp, T. Kes, A.E. Kuperus, I. Leegwater, R. Leenstra‑Ripkema, A. Ligtenberg, C.G.M. Mes‑Valkering, A. Mol‑Meissen, S.V. Nan, J. van Neure, E.C. Neuvel, G. Nijhuis, W.G.J.H. Oegema, Y.L.M. van der Palen, W.M.A. Piet, J.E. van de Pol, W. van de Pol‑Kranenborg, Th. Ramkema, P. Ratten, I. van Ree, L. Ruts, E.M. Scheurwater, R.F. Schmitz, D. Schrieken, C.M. Schrieken‑Vos, R. Schut, G. Sietses‑van Leeuwen, K. van Slooten, E.F.P.M. Solleveld, N. Swart, E. Thomas, A. Tijm, E.M. Timbus, W. van Veen, D.C.M. Veldboer, A.W.M. Vendrik, A.E. Vijn, R. Visser‑Kaagman, J. van der Vliet, E.N.T.P.M. van Vugt, N. Zeeman, C.P. Zunnebeld, J.H. Zunnebeld

Districtsmeester:
I.G.J. Antoons‑Scheurs, A. Bakker‑Kruijer, M.A.M. Bakkum‑Vrouwe, M.E. Bijvoet, H. Boer, J.F. de Boer, R. Boon, P. Donker, M.J.M. Eeltink, J. van Exter, H. Graafsma, C.A.M. Grooteman‑Laan, M.C.M. Hertogh, C.L. Jager, J.E.M. Kappelhof, L.M. Kok‑Bakker, H.H. de Kok‑Bosman, M.J. Koopman, W. van de Kraats, H.Th.B. Kroone, M.A. Kuijper, M. van Laar, J.M. Ligthart, C. van Maaswinkel, A. van der Mei, G.A.A.M. Meijerink, E.L.M. Meijners‑Verlaat, J. van der Meulen‑Silver, J.M.C. van Miltenburg, N.A.M. Molenaar, G. de Mooy, A. Plas‑de Vries, G. van Roekel, A.P. de Ruiter, A.H.M. Smit, C.S.G. Solleveld, J. Strooper, M.A.E. Strootman, L. Tesselaar, C. Veldhuis, G. Verhoeven, P. Visser, J.G. Zwirs‑Koppes

Regionaalmeester:
N. Beentjes, M.A. Beukema, P.A.A.M. Bos‑Hessels, E.A. Castricum, T. Everaars, G. de Franco, H.F.A. Hagenouw, P.R. Halsema, W.S. Heerdt, A. de Jong‑Lont, H. Kleuver, W.M. Meijne, M.A.T. Siecker‑Groot, A.J. van Veen, P.M. Vloeimans, H. Zwier

Kandidaat Bondsmeester:
H. Beijer‑van Beek, A.A.M. Berkhout‑Pronk, S. Deen, K. Essing‑de Keijser, J.W.M. Heeremans, P.J. Meulenkamp, D. Vis, D. van der Weide

Bondsmeester:
M. Lubbers, L. Postma

Nationaal Meester:
Th.H. Rakké

Rotterdam e.o.

Clubmeester:
J. Abbink, G.H. Alferink‑Vermeer, J. Barendregt‑Blaak, B.P. Becks, A.M. Becks‑Mazzoli, S. Berden‑Hillen, S.G.C. Bolle, R. Bout, A.J. Breukel, J. Breur, A.B. Breur‑van Drunen, F.T.M. Buijs, H.G. van Dijk, M.H.F. van Egmond, L. van der Graaf, J.H. de Groot, M.M. de Groot‑in ‘t Veld, J.W. de Haan, B.P.G. Haanappel, C. Hendriks, J.H.M. Hendriksen, S.N. Hoeksma, C.M. van der Hoeven, A.L.A. Kuijpers‑Zoon, T. Leicht, E.C. Leijgraaf, M.A.J.L. de Ligt, M.S. Lindhout‑Pot, H.E. Mellaard, A.M.J. Mensink, B.L.C. Oudijk, W. Ouwerkerk, J.H.N. Penning de Vries, R. Pieters, J. Post, A.A. Quik, H.A. de Reede, B.J. Rijsemus, H.G. de Roodt, H.M.A. Schuttelaar‑Frenk, A.L. Swart, I.A.J. van Tilborg, D. Ungureanu, W.G. Vermaas, G.P. Versnel, N.I. Vervloet‑van Elburg, J. van der Weiden, M. de Wit, A.A. de Witte‑van der Linden, A.A.M. Zoon‑Kuijpers

Districtsmeester:
L. Almekinders, C.I. Bakker, P.A. de Beer‑Kindt, G. van den Berg, J. van den Berg, J.H.S. van den Bosch, R. Crone‑Boele, B. Dorland, A. Duvalois‑Blanken, B. de Groot, R. Hoek‑v.d.Griend, A. Hokke, M. Holleman, E.J. Huurman, P.J. van der Jeugd, N.A. Kersbergen‑Groenewoud, Th.E.T. van Klink‑Coors, C.J. Kool, M. Kwak‑Verveer, W.A.M. Luiten, J.J.M. Michielsen, M.G.J. de Nobel‑van Geloven, C.H. Oostenbrink‑Merks, J.W. Post‑Wols, F. den Rooijen, Y.A. de Ruyter‑van Puyvelde, A.R.C. Selderbeek, M.J.J. Simons‑van Berkel, I.J.A. Smits, J.A.M. Tempelaars‑Wijsbroek, M. Venmans, R. Visser‑Bahrt, C.S. Weenink‑Sanders, A.C. van Wickeren, C.J. Wiersma‑de Waal, N. van Wijngaarden‑Bernard, A.L. van der Windt

Regionaalmeester:
S. Aulman, P.J.L. Breedveld, C.A. de Bruin, J. Daniels, A.J.P. van Gennip‑Goyarts, M. Grootendorst‑v Amerongen, S.N. Kras, G.A. Oosthoek, T. van der Perk, N. Rezaie, B. van Rookhuijzen, A. Smit, E.M. Terburg, N. van Termeij, Y.M. Versteeg

Kandidaat Bondsmeester:
J.C.P. Breesnee, F.J. Guppertz, H. Passchier, T.J. Pieterse, D. van der Pol, N. Vallianatos‑Molendijk, A.F. van der Werf

Bondsmeester:
A.W. Eras, H. Kapteijn, M.J. van der Louw‑Remmerswaal

Nationaal Meester met kroon:
C.D. van Eijck

Kennemerland

Clubmeester:
J.A.G. Bakker, H. van Ballegooijen, G. van Beers‑Oostendorp, M.A.L. de Beurs, A.M.C. van Beurten‑Rosekrans, D.J. Blikkendaal, N. Boeree, R. Bohte, O.W. Borgeld, L. Braber‑v.d.Haak, I. Brandt‑Valentijn, G. Brinkman, M.W.A. Bunnik‑Bots, J.J. Buren, E.J.C. Claesen, A. van Dam‑Schouten, H. van Dijk, I.M. van Dugteren, E.W.M. Everstijn, J. Felix, B.Y. van der Goes, J.L. de Graaf, P. Grooff, G. Hendriks, M.L.H. Hendriksen‑Wilthagen, M.J.A. van Hoof‑Wolf, L. Hoogendoorn, G.M. Hulsebosch‑Taconis, T. Jansen, L.J. Kemp‑Crevels, C.W.J. van Kessel, A.M. Kieft‑Imming, W.E. Koek, R. Korenwinder, N.J.C. Kramer, H.P. Kreike, J.A. Kuijer‑Bure, J.J. Lambers, J.C. van Lieshout, H.L. van Looij‑van Moorten, C.J.M. Meekel, P. van Meerwijk, M.I.S. Meijer, J.C.F. Mol‑van Iersel, C.P. Möllers, A.M. Mulder‑Korsten, R.M. Nicolaï, A.J.H. Overwater, M.M. Overwater‑van Staveren, M.W. Petrovic‑Jurriaans, P. de Regt, J.C. Riemens, A. van Rijn, C.M. van Rijn‑Louwerse, H.J. de Ruijter, F.J. Smit, A.F. Steggink, L.J. Visser, A. Visser‑Bernardt, C.J.M.A. Vlasveld, M.G.J.E. Vos‑Vester, B.C. Warle‑Stolk, E.M.H. van Weers, M.G. Zampetti‑van Turnhout

Districtsmeester:
M.L. Beijen, Y. van den Berg, H. Distelbrink, F. Dombrée, E.J. Fischer, N. Geusebroek, J.M.J. Groen, W.A. Groeneveld, M.M.G. van der Hoorn, J.F. van Huet, J.A.E. Katteler, J.H.A. Klaster‑Wouda, D. van der Kraats, P.H.V.M. Lampe, M.B.I. Ligtenberg‑Heemskerk, A.J. Minderop‑de Haan, M.C. van de Pas, C.M. Pouwels‑van Vliet, J.J.M. Roelofs, I.M. Roosendaal, C.D. Sikkens‑Woelinga, M. Sterel, A.B.H.M. van Thiel, I.J.C. Treur, E. Visser‑van Woudenberg, H.M. Vreeswijk

Regionaalmeester:
P.J. Barends, J. Blom van Assendelft, H. Bos, A.R. Heemskerk, J.D.M. Herscheid, F.A. van der Hoek, J.J.C. Igel, A.A.C.M. Oomen, A. van Staveren, C.J. de Vries, E.C.M. van der Zant

Bondsmeester:
W.P.M. Koning

Midden en Oost Gelderland

Clubmeester:
T.G. Aalbers, J.M.B.P. Adolfsen, H.J. Agelink, A. Baks, C. Beke, P.J. Beke, J.A. van den Berg, W.J. van den Besselaar, S.R. Beuvery‑van Doorn, P.M. Blokhuis, D.J. Bode, B. Breukers, R.M.M.A. Brinkman, M.H. de Bruin, W. Bruul, Z. van der Burg, T.B.W.M. van Dam, M. Dekker‑Brinkhuis, A.M. Derks, F.M.E. Driever, G.J. Dufifie, J. Elgershuizen, E.W.M. Erkens, J.A. Evers, R.W.J. Fenneman, R. Foeken‑Keultjes, A. Geuijen, B.A. de Geus, M. de Geus‑Willemsen, C.J.A. Giesberts, H. Haijtema, G.J.M. ter Hedde, S. van der Heiden, M.H.J. Huijbers, M.A.J. Jacobs‑van Horssen, J.T.M. Jansen, T. Jansen, G.W.J. Jurriens, I.B. Kempink, V.M.F. Knepfle, W. Kokkeler, G.E. Langwerden, R.A. Lankreijer, J.J.A. Leijnse, G.J.A. Lockhorn, T.W.J.M. Loeters, W.J.J. Lukassen, J.G.Th. Markink‑Piek, M. Meddens, E.N.W. van der Meer, A.M.F. Moerdijk, A. Noordegraaf, M.R. Oomens‑Thönissen, I. Ouwerkerk, G. Pals, M. Philips‑van Kruijl, E.M. van der Pol, M. Raaijmakers‑Matser, J.C.H. Rademaker, D. Regeling, M. Rek, E. Ribbels, M.J. van ‘t Riet, J.H. Rijkenbarg, P.J. Schaap, E.W.M. Scheers‑Nijland, H. Schoppert, W.B.J. Segerink, R. van Silfhout, B.A.J. Slot, J. Stemerding, E.E. Swerink, W.G. Theessink, M.J.A.T. Theissen, B. Tielens‑Vannisselroy, J.M.G. Ubbink, J.M.C. Verheij, P.G. Verheij, A. Voermans, E. Weers, Y.J.Y. Wenting, R.H.J.M. Winkelhorst, T. ter Woerds‑Booltink

Districtsmeester:
A.A.M.C. van Aalten, W.T.M. van den Akker, B. Ammelung, N. Beimer, M.C.J. Bloemberg, A.J. te Boekhorst, M.K. te Boekhorst, E. Bos, M.A.G. Cleeren, B.D.M. Eltink, A.J. Essink, H. Garretsen, J.M. Giesen‑Keurntjes, C.J.M. de Haas, W.M.Th. Habes‑Voorhuis, J.J.W. de Keyzer, W.C.G. Krechting, G.M.M. Kuijpers, H.W.H. Lamers‑van Koert, P. Lettink, A.M. Murray, J.E.M. Pastoor, W.M.G. Pastoor‑Thijssen, M.C.N. Poelma, C. Riemers, A.W. Sanders, B. Smeenk, L. Smit, H. Stumpers‑Len, J.A.M. Tangelder, C.M. Tulen, H.J.M. van Vehmendahl‑Geraeds, L. Verbunt‑Ploegmakers, A.C. van de Vliert, E.R. van Werven, L.C.M. te Winkel

Regionaalmeester:
A.H.J. van Amsterdam, C.H.M. Beudel‑Menting, W.R. Dorst, M.Th.J.A. Elemans, L. Feingold, M. Hendriksen, A.V.M. Horst, A.M. de Jager, M. Koop, J.N. Lavalaye, R. Leemhorst‑van der Loop, E.S. Metz, T.M. Rovers‑Schlaman, A.G.A. Roza, A.M. Saedt‑van der Aat, F.F. Schenk‑v.d.Elsen, J. Sinnema, Ch. Snijders, J. van Toorn‑Harteman, M. Vosselman, W.A.J. van Wanrooy, L. Wolswijk

Kandidaat Bondsmeester:
E.C. Blom, A. van Doggenaar, F.W. Goudsmit, J.M. Kersten, J.J.M. Nederkoorn‑de Zwart, P.L.M. Peters, J.M. Reefman‑Eijsink, C.J. van der Ven

Bondsmeester:
T.J. van den Akker, J.J.A. Gromminger, W.J. Holstein, J.K.E. Mulder, S. de Smale

Nationaal Meester:
Th.W.M. Heijman‑Derksen, S.H.A. Rijken

Maasland & Meierij

Clubmeester:
J. van Achterberg, J.M. Berendsen, J.A. van Berkel, G.H.M. van Boeckel‑Oddens, D.M.J.H. van den Bogert, A.W.J. Braspenning, J.M.C. van Breemaat, C. van Breugel, L.M. van den Broek, J.M. van den Broek‑Schouten, P.H.M. van Deursen, H.J.M. van Deursen‑Hanegraaf, J.A. Dielissen, J.M. van Dijk, P.C.M. Dijstelbloem, M.J.J.M. Dobbelsteen, E.I.A.M. van Drunen, E.M.A. van Eijk, A. Evegaars, A. Fassbender, M.H.E. Gulen‑Mans, P.A.C. van Haendel, W. van Heemskerk, C.M. van de Heijden, A. van Heijningen, H. van den Heuvel, F.P.M. van Horssen, A.M.M. van der Horst, A.C.C.M. Houtepen, A. van Huijgevoort, H.H.J. Kalverboer‑van Dorp, A.C.M. van Kempen, A.C. Loonen, J.A.M. van der Pol, W.H.M. van Roosmalen, C.J.M. van Roy, I. van Schijndel, M.M. Schmidt, J.H. Schouten, H.E. Smit, E.M.D. van Sonsbeek‑Brinkhaus, J.H.J. van Stiphout, B. Stroomer, J.M. Timmers, C.A. van der Velden, J.H. van der Velden‑Wessel, W.M. Verhoeven, J.A.M. Vissers, J.A.M. van der Wielen, C. Wientjens, L.G. van Wijck, T.P.M. Wognum

Districtsmeester:
N.H. van den Bergh, L. Brouwers, M. Brusselers, J.A.M. Dobbelsteen, M. van Esch‑Schellekens, F.H.G.A. van Eyndthoven‑Verhoeckx, E. Franssen, D. van Geffen, S. van der Helm, A. van Helvoort, E.W.A. Hunink‑Hendricksen, J.W.A. Leerintveld‑Majoor, A.A. Leeuwis, A.W. Lemmens, R. Linders, A.P.A. Loonen, P.P.A.M. van der Miessen, J. Mulder, B. Nederkoorn, M. Rijkers, K. Stevens, A.L.A.F. van Thiel, J. Timmermans, M. Timmermans, G. Vermeltfoort

Regionaalmeester:
L. Derneden, A.J.A.M. van Duijnhoven, M.C.C.M. van Gessel‑Otto, M. Haeve, A.T. Lucius, A.G.M. Nienhuis‑Salemink, M. van Paridon, E.M.G. van de Ven, M. Voets

Kandidaat Bondsmeester:
A. Bos‑Arnold, L.H.M. den Dekker, W. van der Kraan‑Mes, M.A.M. van den Oetelaar‑van Alebeek, F. Schalkwijk, M.H.M.C. Vera‑Ubert

Bondsmeester:
G.J.M. Cuijpers, A.W.G. van Heumen, M.T.J.E. van der Laar, A.J. Looijen‑van Houselt, E. van Veen

Nationaal Meester:
M.S. Kleiss

Leiden e.o.

Clubmeester:
R.J. van Alphen de Veer, A. Barnhoorn, J.H.G. Barnhoorn, M.M. Bode‑van Dijk, C.C. Boer, G.J. Bontje, L. de Bruijn, E.A.M. Bruyns, S.M. Cnossen‑Kool, W.M. van Egmond, C.A.C. van Haastert, I.M. Hagen, R. van der Harst, A. van den Heuvel‑Zwaan, A.P.M. Hoogervorst, C. Jansen, M. Jansen, E. de Jong, Q.J. de Jong‑van Tol, C.M.A. Klaver, A. Kluinhaar, M. Koel, T.F.J. Koeleman, M. Korzilius‑Lausberg, M.L. Koster‑Stroobach, A.M. Kras, C.M. Kroes, C.J. van Leeuwen, P.M. Leliveld‑Buskermolen, J. Meegdes, P.G. Meegdes, A.M. Meeuwennoord, G.H.M. Nederhof‑Heemelaar, T. Pell, W.A.E.M. Pijl‑Opdam, V.F. van de Poll, A.C.W.M. Pollé, A. Pouw, E.A.A. de Raad, C.J. van Raalte, J.M. Roest, H. Ruardy, A.W.J. Ruardy‑Kuijf, M.J. Sanders, J. Schilder, H. van Schooten, J.F. Suijver, M.A. Venhuizen, I. van Vliet‑van de Vechte, M.C.M. Went, T. Werter, G.J. van der Zijl‑Appelman, P. Zwaan

Districtsmeester:
G.E. Abrahams, A.Th. Bakker‑Droogh, A.M. Bertens, A.H.T. te Boekhorst, P.J. Boks, C.J.E. Bonte‑Helder, J.G. Burgerjon, J. Davelaar, C. Dekker, M.P.J. Denteneer, J.A. van Driel‑van der Zwet, R.M. Eaton‑Usher, M.J.Th. van Elk, J. Grimbergen, A.M.H. Groen, J.C.M. van Haaster, C.M. van der Heiden‑Kortekaas, G. Imthorn, M. Kamsteeg‑van Alphen, A. van der Klooster‑Pos, M. van de Kruijs, K.J. Langejan, J.B. van Leeuwen, J.M. van Leeuwen, M. Lempers, C. van der Meer, L.H. Meyer, C. Molenaar‑Tijsterman, Y. Mylius, P. Nerka, S. van Oosten, J.J. Romijn, M.J.L. Schellekens, H.B. Schoemaker, M.F. Seckel, W. Snelders‑van Reijn, F. van der Steen, A.H. Stolwijk, A.M. Strikwerda‑Klap, W. Tol, T.J.A. Twaalfhoven, G.M. Verbeek, A. Verheijen‑Tijssen, N. Visser‑Kerseboom, A.J.A. Vreeburg, A. Wagenvoort, J. Waser‑de Bruin, J.H.A. Wesselman, G.P.H. Zuidgeest, E. Zuydwijk, J.C. Zwaan‑de Graaf

Regionaalmeester:
Th.B.I. van Arensbergen, A.J. Barrois, M.Q.C. Bon, J. Bos‑Bliek, H. Broers, A. Eijs, E.W.M. van Haasteren‑Wassenaar, D.J.N. Heemskerk, A. Kersbergen, H. Klomp, C.A.M. Leijten, V. van Leur, J. van Male, P.J.M. de Mooij, W.G.M. Nannings, F.A. Oudijk, K.G. Petersen‑Jonker, A. Plugge, G. Reijneker, A. van der Velde‑Koek, P.A. Voorthuijsen, K. Wagner, E. Warnaar‑Duparc, A.J. Wigchert

Kandidaat Bondsmeester:
J.M. van Bennekom, K. van Bezooijen, S.J.J. van den Bos, T. van Dorp‑Bon, D.M. Hensel, W. Jongkind, C.M. Nederpel‑Peters, C.J.M. Strijk, B. van der Werf

Bondsmeester:
W.A. van Beijsterveldt, E.Th. Berg, H. van Gelderen

Nationaal Meester:
J. van Diepen, J.A.E. Meijer

IJsselstreek

Clubmeester:
G.W. Barvelink, J.L. ten Berge, C.L. Beugelink, H.A. Bloemendaal, J.M.G. Boor, S. Born, G.J. Bosman, M.L.J. van den Brink, E.R. Cardol, T.B.J.M. Daemen, S. Degger, H.W. Elbers, J.G.J. Elbers‑Poll, J.H. Evers, J.A. Evers‑Beltman, G.J. Fernhout, H.W. de Goeijen, G.B.J. van de Grift, R. Harskamp, E. Haverkort, C.N. Houtzager‑van Wezel, A. Jansen, R. Kiers, E.C. Kloosterboer, A.C. Koopman‑van Vuuren, R.G.W. van Leeuwen, G. Logtenberg, J.J. Loonstra‑Dragt, W.A.H. van Mameren, J.A. van der Meij, F.J. van Moorsel, H. van Moorsel‑Tabak, J.M. Mulders, S.E.E. Oesterman, E.E. Oonk, A.A.G. Overberg, R.J.B. Peters, H.J. Proper, Y.R. Proper, H. Remmers, L. Rensink, J. Schreuder, H. Surendonk, A.S.M. Tijs, G. Timmer, M.B.W. des Tombe, H. Ubbink, M.A. van Vilsteren, A. Vinke, J.G.M. de Vries, A.S. Walhout, L.W. Walhout‑Hendriks, J.G.M. Zwijnenberg

Districtsmeester:
G.F.M. Ahlers, G. Bagerman, D.C.G. Berkhout‑van Luit, L. Boerkamp, B.M. Branderhorst, J.W. Bruins, M. van Deelen, A.C.M.C. van Driel, A.M.C. Goedhart‑Beekman, M. de Gunst, I.L. Habing‑van der Zwan, M. Hartholt, M.C.G. van Heeswijk‑v.d. Broek, H. Hinnen, B. Hultink‑van Ee, A. Jansen‑van den Vlekkert, C.M.H. Jansen‑van Werven, J.H. Kappert, T. Lesschen, A.H. van der Meij, H. Mijnheer, A.M. Nieuwkamp, W.A. Oosterman, L. Puijpe, A. van Riel, M.T. Ripperda‑Kuiper, T.C. Ruys, M.C. van Sinttruije, H.M. Spijkerman, G. Stam, J.C. Stans, S. Teijema, T. Thoenes, E.T. Tromp‑Bakker, A. Visser, J.F. de Voogd‑Meijer, J. Webbink‑van Dijk, J.T.G. Witz, P. Wolff

Regionaalmeester:
J. Altena, C.J. Baerveldt‑Lonnee, M.J. Batterink, B.J.G. ten Dijk‑de Haan, G. van Doorn, G. la Faille‑Klinge, H.W. van der Groef, N.M. Gröllers, Y. Jansen‑van Keimpema, F.N. de Kogel, E. Scheelbeek‑Heineman, J.M. van der Veld, M.C. Volgers‑van Diermen, J.G. de Vries

Kandidaat Bondsmeester:
A.H. Bosch, G.H. Meijer, H.W.H. van Noort, E.A.M. van ‘t Padje, P.E.J. van Vliet, H.B. Voortman, A.A. Weenink‑Bosman, M.H.J. Zoetbrood

Bondsmeester:
G. Brouwer

Nationaal Meester:
J. Stoop, S.H. Witteveen

Nationaal Meester met kroon:
J.W. Mevius

Zuid Limburg

Clubmeester:
S.T.M. Boersen, P. Boersma, M.L.H. Buskens‑Schouteten, T. Erkens, N.M. Fuchs‑Tulner, J. van Gils, P. Gosenson, C.A.C.G. Hanssen‑Smedts, M.H.T. Havenith‑Leclair, F. Heatubun, C. Hubers, J.W. Kerens, M.B.E. Koehof, M.Y. Kostons‑Frijns, K.A.M. Krawiec, J.H.G.M. Melssen  , G.G.M. Melssen‑Vranken, M.M.J.G. Pachen, J.A.W. Pelman, M.A. Pelman‑Heuterman, E. Pol‑Jochems, J. Potgieter, M.M.L.J. Rasquin, J.M.J. Rijken, P.M. Ruers, L.A.G. Scheffer‑Siemons, E.A. Scheijven, G.J.L. Scheijven, M. Schreurs, A.C.M. van der Steen, J.H.G. Steinbusch, L.A.C.J. Straus, E.M. Weehuizen‑Deelder

Districtsmeester:
W.H.P. van Bers, A. de Boer, M.P.J. Bovens‑Goevaers, W.Th. Cuypers‑Jansen, S. Engelen, B.E.H.J. van der Hoeven, R.M.G. Houben, E.M.H. Hutschemakers, M.J. Jacobs, J.H.M. Keulers‑Michon, U.M. Kohl‑Graf, A.S. Kon, H. Lemmens‑Hoogenboom, A.L.M. Linssen, M.B. van Loenhout, M. Luijten, H. Maesen, J. van der Meer‑Vondenhoff, C.J.C. Meyer, M.H.G. Mulder‑Cobben, H.G. van der Pol‑Jansen, C.J.M. Rutten, H. Seerden‑Gerritsen, H.P.G.J. Veugen

Regionaalmeester:
A.L.F. Appels, M.G.L. van den Boorn‑Hameleers, A.H. Borm, A.M. Bremen‑Bechholz, J.J. Christiani, J.H.W.C. Coumans, B.E. Jacobs, A.M.L. Lemmens‑Hamers, E.C.M. Pepels, W.M.G.M. Roebroek, A.M. Vaessen‑Vincken

Kandidaat Bondsmeester:
J.H. Clement, M.J.H. Tillij‑Linden

Bondsmeester:
W.G.P.S. Förster, R.J.M. Philippens‑Hamers

Groningen

Clubmeester:
T. Aarsman, K. Boer, J.H. Brouwer, T. Coolman, J.A. Eewold, G.H. Haan, G. Hadderingh‑Hakkeling, H.J. Hensen, P. Hermelink, J. Keizer, K. Kiewiet, A.A.M. Klarenbeek, A. Lazonder‑Hulzebos, L. Meulenberg, H. Mulder, F. Musch, W. Musch, A. Nuismer, J. Pouw, B.A.M. Reiffers‑Hoek, H. Schoonbeek‑Graaf, J.W. Stevens, J. Tammeling, I.J. Tonkes, B. van der Veer, H. Veger, E. de Vreede, K. Wagenmakers, A.M. Waldram‑Defourny, I. Wildeman‑Nevels, V. Woonings, S. van der Woude‑Groothuis, D.T. van der Zee, H.J. Zwiers‑Boxma

Districtsmeester:
A. Abbring, H. Bosscher, F. Bunskoek, M.B.J. Bunskoek‑Prinsen, J.E. Dijkstra‑de Boer, T.K. Evers, H. Immink, M.J. de Jonge, C.H.M. Knops‑Grisel, J.S. Meesters, G. Noordhoek, M. Ruben, W. Schurink, M.J. van Steenwijk, C. Udding‑Santen, J. Vos, J. Vos

Regionaalmeester:
K. Barsema, A. Boer, E. Euwals, E.J. Grezel, G. Joosten, Y. Klompsma, J.H. Kraster, D. Kruizenga, J.S. Leij, A. Mulder, J. Strating, G. Terwee‑Bosscha

Kandidaat Bondsmeester:
A.S. Bolhuis‑de Vries, R. Braam

Bondsmeester:
T.E. Heeres

Nationaal Meester:
J.A.W. Janmaat

Drenthe

Clubmeester:
E. Andries, W. Both, K. Bruinsma‑Scholing, J.T. Chrispijn, H. van Dijken, T. Dijkstra, H.H. Dilling‑Horsting, J. van Domselaar, J. Draaijer, I.B. van Duinen‑Lodema, E.G. Eertink, M.E. Faber‑Renker, R. Gruppen‑Sol, M. Hemelrijk, H.J. Hendriks, S. Hendriks, F.J. Huizing‑Noord, J. Huizinga, F. Hutten, A. Jonkers‑Mulder, B. Jonkman, Y. Kalis, G. ten Kate, A. Klaver, A.R. Knaap‑Kunst, C.M. König‑Platen, J.J.W. Kruitbos, G.J. Luider, J. van der Meer, M. Molenkamp‑Brals, P. Moltzer, A. van Moock‑Danker, L.E. Mulder, A. ten Napel, H. van der Noord, J. Oostervink, L. Oudhoff, A. Scholten, E. Schut, J. Smit, E.F. Smit‑Breeuwer, E.H. van ‘t Spijker, J.W. Tupan‑Jansen, W.A. van der Veen, I.R. van der Veen‑Bielevelt, A. van der Veen‑de Vries, R.L. Waninge, A. Wessels‑Middel, Th.L. Wieringa, H. van Wijk‑Bos, M.S. Zindel

Districtsmeester:
A. van Almelo‑Jeurink, R. Doorn‑Hagedoorn, J. Geertsma‑Denekamp, G. Jansen, W. Jansen, R. Kats, H.A. Knoll, M.J. Knoll‑Dingemans, L. Scheeres‑Langewen, W. Schuttevaar, T. Seinstra, S. Stapel‑Westerbeek, W. Volders, A. Volders‑Laan, A.G.J. van Walsem, A.J. Wind, L. Woltman

Regionaalmeester:
J. Kooistra, T.H. Sajet, R.J.W. Salomons‑Brouwer, G. Schipper‑Heling, Y.A.M. van der Tas‑Schouten, H. Topper‑Wollerich, J. de Weerd‑Otten

Kandidaat Bondsmeester:
P.A.J. van der Linden‑van Rooij, N. Namba

Nationaal Meester:
F. Eilering

Zeeland

Clubmeester:
D.A. Almekinders, M. Baars‑van der Voorde, D.M.L. Begheijn, M.M.P. van den Berg, C.M.M. van den Bergh‑Andriessen, P. Blok, P.C. Breker‑Riedijk, E. de Bruin, H. de Bue, W.H.M. Bultman‑Sloots, H.J.M. Buys‑Schouten, R.J.M. Buysse, A.M. Claessens, C.M. de la Court, J. van Dalen, H.C.J. Dek, G.A.A.M. Dhont, H.J.M. van Empelen, B. van Engelsdorp Gastelaars, G.J. Gons, N.A.M. Groenewegen, L.C. Hamelink, J.M. Hirdes‑Mol, J. IJsebaert, A.C. Janse, A.Th. Kampers‑Dekker, L. Karstens, T. Kienhuis, Y. van Kleef, P. de Kreij, E.G.A. Lacor‑Nolet, J.E.G.M. Lap, T. Lebedeva, M.H. van Leeuwen‑v.d. Hek, L. Louwerse, M.G. Maas‑Koster, J. Martens, L.J. Minnik, A. den Ouden, W.B. Poelman‑Maas, M.A. Raaijmakers, L. Reynierse, M. Riechelmann, E. Roman‑Samson, J.A. Schuller, M.C. Segaar, L.T.A. Segaar‑Wittenbernds, H.J. Simons, J.M.E. Simons‑Lefevre, P. Smallegange, P.G. Tange, T.M. van Teylingen‑Polder, L. Timmermans, R. Uijtdewilligen‑Verdurmen, A. Vael‑Daelman, H. van de Velde‑Luyendijk, S.G.A. Verdoes‑Ruysbroek, M.H. Verstraeten‑Mijnsbergen, W.P.M. van de Voorde, J.M.G. Vos, M. de Waal, J.A. van Wijck

Districtsmeester:
W.E. van de Berg‑den Haan, J.J.M. Blommaert, S. Boerjan, A.J. van den Broeke, L. Dedeckel, N.E. Eland‑Hoogvliet, W.J.B. Fossen‑Brouw, L.J.M. Groosman, H.J. ‘t Hart‑Prins, S.W.M. Hussaarts, A.J.M.F. Janssen, A. Kammeraat‑Besemer, W. Lesterhuis, P. Machielse, M.E. Mijnsbergh‑van Steenberge, M.E. Polfliet, J.J. Raas‑Menheere, F.E. Rietman, W.C.J.M. Rijpert, P.J. Rottier, I.E. de Ruijter‑Euwe, A. Thomaes‑Cammaert, A. Van Belleghem, H.E. Venekamp, A. Vermeule, M.C. Vermeule‑Priem, A.C. Vorst, D. de Wit, J.C. Zuidweg‑Traas

Regionaalmeester:
A.M. Blansjaar‑van Santen, H.J. Hartog, H.A.H. Kamp, D. van Koeveringe‑Saman, C.A. Langeraert, E. van der Sluis, J. van Vliet

Kandidaat Bondsmeester:
M.A. van der Hel‑Schroeijers, J.M. Kloet

Bondsmeester:
A.M. den Hartog‑van Marwijk, J.G. Rosink

Nationaal Meester:
H.M.J.L. Schols

Bridgedistrict Nijmegen

Clubmeester:
P.J.L. van Altvorst, J. Arts, E.M. van den Berg, M. van den Broek, C.W. Brüning‑Kuyvenhoven, T.C.M. Buijs, W.A.M. Cuppen, R. van Dalen, O. Daniels, P. Fagel, G.K. Fasel, G.J.M.J. van de Geer, W.B.M. van de Geer, Q.G.C.M. van Hoesel, J.A.J. Hogeboom, M.P.A. Kampschreur, M. Knoop, A.M. van Leuken, J.M. Mermans, W.P.M. van Mourik, M.W. Mulders, B. van Oijen, N. Rossen, A. Rutjes‑Hooghof, E.C. Sack, J. Swart‑van Kooten, L. Veenstra, M. van Veldhuizen, C. Verhoeven, J. Vermeulen, G. Wessel

Districtsmeester:
J.M.J. Denie, P. van der Donck, L.G.B. Geurts, J.A.M. van der Heijden, W. van Kraaij, F.C. Matzinger, M.W.G. van Meerwijck, J.B. van der Vegt, C. van Wel

Regionaalmeester:
Y.M. Caris, M.E.C. Evers‑Smid, H. Everts, H.A. Gubbels, J.M.T. Jansen, G.H.J.M. van Kessel, S. Klumper, G. van Rijswijk, W.R.M.M. Verhoeven

Kandidaat Bondsmeester:
J. Janssens

Bondsmeester:
P.H.A. van der Wijst

Dordrecht

Clubmeester:
H. Borsje, B.W. Bos, J.J.C.S. Bouwman, E. de Bruin, M. Hackmann, J.H. van Hattem, N. Haye, A. Hoekwater, F.H.W. Kauw, K. Kerkhof, A. Kerkhof‑van Eijck, R. Ooyen, W. Payens, S.K. Perdok, D. Wendt, H.G. Westerhout

Districtsmeester:
C. Dielessen‑Dolmans, J. de Haan, J.C. van Hoek, G.H. Kloosterman, L. Kop, W. Nap, W.C.M. van der Ploeg, H. Postema, W.A. van Prooyen Schuurman, W.I.C.M. van Schooten, L.T. Tiggelman, F. Uelman, D. van Wassenaar, C. de Wit, D.J. Wolters Priester

Regionaalmeester:
G. Bronkhorst‑van Vuren, M. Groeneweg, H.A.M. Groesbeek‑Stam, J.L.H. Jans, K.A. van Karsen, K. Kwakernaak, A.M. van der Lienden‑Stoffelen, W.J. van der Schaaf‑Swart, G. Schouwstra, R.R. van der Sluis, G. Vogel

Kandidaat Bondsmeester:
P. Barendregt, E.D.A.G. Berends, J.P.R. Bolland, G. Melief, F. Schlee

Bondsmeester:
C.E. Brands, P.J. Klaverdijk, A. Paulus, W. Vroegop

Nationaal Meester:
A.C. Vermeij

Friesland

Clubmeester:
T. Altenburg, C. Atema, J. Auwen, I. Beermann, R.J. de Boer‑van der Meulen, A. Boonstra‑de Boer, J. Bos, A. Bouma‑Jonker, W. Braam, J.H.M. Brand, J.H. Bruyns, P.M. Bruyns‑Tubbing, L. Buijsse, B. van Buiten, J. van Buiten, G. van Dijk, A. Dijkstra, E. Dijkstra, J. Dijkstra, C. Elderman‑van der Werf, B. Elzinga, J. Ennema, M.F. Flapper, M. Harder, P.J. Heijdenrijk, M. Helmink, C. Hermanides, P.J. Hovinga, C.J.M. de Jong, P. de Jong, J.M. Jorna, A. Jukema, A.G. van Kesteren, A.G. Konijn, J. Koopmans, A.L.M. Kroon, IJ. Landskroon‑Altenburg, M. Mus, A.J. Plantinga, K. Postma, C. Schurink‑Eikenbroek, R. Sinnema‑Vrielink, S. Snoek, S. Soeten, Y. Spee, W. Speulman, I. van Steen, S. van der Veen‑Bootsma, W.M. van der Veer, A.G. Vercraeye, A. Visser, C. Visser, M. Visser‑van der Sloot, J. de Vries‑van Dijk, I.B. ter Waarbeek, B. de Walle, E.M. van ‘t Westende, G. Wierdsma‑Kramer, C. van Wieren, A. Wijdeveld, A. de Wit, Y.P. Yska, G.E. Zeggelaar, T. Zwart

Districtsmeester:
M. Andriessen, P. Bijlsma, G.D. Bos‑Raatjes, J. Bosgraaf‑Harkema, H. Bouwknecht, M. Dam, R. Engwerda‑Toering, D.J. van Enthoven, B. Eringa‑Strating, W.G. Gaastra, G. Kielstra, J. Klaver‑van der Veen, C.J. Krenning‑de Wit, C. Lammers‑Handgraaf, E. Last, M.A. Lettinga, A. Miedema, P. Nammensma, C.C. Nettekoven, M.G. van Olffen, J. Sikkema‑Bolman, J. Sonsma, B. Velzen, H. de Vries‑van Dijke, G.W. de Vries‑van Ommeren, M. de Vroome, C. Zijlstra

Regionaalmeester:
A. de Boer‑Roper, M.M. Boomsma, E.G. de Jong, S.J. Koornstra, A. Poog, A. de Walle

Kandidaat Bondsmeester:
S.J. Bosma, A.P. Tolsma, A.T. van der Werf, M.W. van der Werf‑v.d. Meulen

Bondsmeester:
J.L. Stavast

Delft

Clubmeester:
G. Baaij, J.A. de Backer, M. Bierhuizen, E. Blom, G.J.M. Bontenbal‑Leliveld, G. van der Boom, P.C. van der Boom, A.M. Bootsma, H.M. van den Broek, G.W.J. de Bruijn, P. de Bruijn‑van Marion, P.C. van der Cammen, B.M. Corts, A.C.M. Duijzer‑Keeman, H. Eikelenboom, G. Geelkerken, H. Geelkerken, M.H. Giezen‑Bunnik, W. van der Graaf, R. Hagen, L.P.J. Joosten, H.P. Karlas, A. Knipscheer, M.J.M. de Koning, T.H. Koning, J. Meijer‑Moulijn, A.Q.M. Mulder, J.C.M. Mulder, L.D.C. Rotsaert, T. Roubos, W. van der Salm‑Noordam, R. van Scherpenzeel, C. Spek, M.T.J. Starink‑de Droog, J.W.M. Tas, L.J.G. Tas, C.W. ten Teije, A.M.W. Theissen, G.W. Veldhuizen, C. Verkade‑Langendijk, J.A.W. Wagner, A.D.M. Willemstijn, M. van ‘t Zet, T.L.M. Zwinkels

Districtsmeester:
J. de Bakker, J. van den Berg, J. van den Berg, L. den Bieman‑Grootscholten, H. den Boer, R. van den Bos, J.L. van Boven, D.A. Clarke, S.F.J. Coomans, G.L.N. Dukker, J.W. de Feijter, A.F.M. Gardien, J.M. de Haas, H. van Hernen, J. de Jager, M.M. Kohlinger, H.H. van der Krogt‑Groen, E.W.A. Kweldam, I.M.C. Kweldam‑Morisot, A. van Leerdam, W. Lourens, U.C.H.J. Nieuwland, F.M. Noordam, H.J.L. Persoon, A.H. Platzek, N. Priem‑Bergman, J. Schalk, R.C. Smits, Z. Steenhuis‑Scholte, H.J. Streefkerk, P.C. Veele‑v.d. Veen, J.H.M. v.d. Voort, C.M. v.d. Voort‑Olsthoorn, L.Th.A. Wassen, S.G.M. Wiegel‑Dingjan, J.H. Zuijdwijk

Regionaalmeester:
C.J. Bajema‑Draisma, K.H. Blauw‑Uit Beijerse, R. Bloemendaal, P.J.J. Duijndam, J. Giezen, A.C. Holtkamp, D.E. Iest, T. Kayser, W.S.F. van der Meer, G. Mulder, J. Ouwerkerk‑van Wezel, P.J. Pieters, B. van Rutten, H. van Rutten, C.E. van der Slot‑Dijkshoorn

Kandidaat Bondsmeester:
Th. de Bruin‑Fijten, R.W. Danckaarts, A. van Hoek, J. Kloos, C. Maane, C.J.M. Stolk, T. van Veelen, J. van de Weteringh

Bondsmeester:
M.P.A. de Bruin, C. van der Holst‑van Eck, J.E. Houtman, H.W.M. Reijers, R.J. Ruiterman, E. Winkel

Noord en Midden Limburg

Clubmeester:
J. Beerens‑Chtouki, T.A.J. Boekhorst, B. Brugman, V. van Brussel, M.C. van Diepen, H.M.L. van den Essen, E. Evers, W.A.M. van Gorp, H.M.A. van Grunsven, J.A.W. Hoogeveen, A. Jegers‑Weerts, J.W.J.M. Korsten, E.L.P.M. Kuppens, L.L.C. Kuppens, T. Kuppens, M.A.H. van Laer, H.J. Lempens, G. Meeuws, E.A.P. Peeters‑Tinnemans, M. Poos, E.S. Schaap, A.P.C. Sijbers‑v.d. Linden, A.C. Slungers, H. Stroeken, J.A.M. den Teuling, J.T.A. Weijers

Districtsmeester:
A.M.M.G. Arts‑Mulders, J.M. de Backer‑van Gemert, M.C.A. Beenders‑Berden, P. Blomen‑van den Heuvel, M.G.H.E. Bocken, J.H. van den Boom, P.E.M. Boots, W. Buis, J.M.W.G. Cleven‑Poels, E. Cox‑Bekker, P.P.G. van Dael, M.S.E. Dijkstra‑Rensen, W.J.H. Driessen, M.H.G. Drissen‑Verber, M.B.J.P. Droog‑Beelen, J.C.M. Einig‑Peeters, P. Elemans, L.M.C. Hermans, M.G.M. Hermans‑Coolen, P.J.W. Kennis, M.C. Klabbers‑Derks, J.F.E. Knoops, C.M.G. van Lier, M.W.H. Linssen, M. Lommen, M.E.H. Moors, M.H.A. Nijssen‑Wijen, H.M.R. Parren, Th.P.B.M. Peters‑Spierings, M.G. Roefs‑Philipsen, P.H. Schuren, H.H.M. Sleutels, H.W. Thielen, C.M.G. Vaessen‑Kunen, H.K. Weerenbeck, J. Wijen, N. van Workum

Regionaalmeester:
M.T.G. Bieshaar, E.W.H. Bovee, A.A. Fox, L.H. van der Heijden, A. Ledoux, M.L.F. Liebrand‑van Sambeek, G. van der Loop, M. Poels, P.G.H. Steegs, W.H.J. Vervuurt, P.H.B. Vlemmings

Kandidaat Bondsmeester:
M.W.P. van Asten, H.M.E. Houtappel‑Steijvers

Bondsmeester:
P. Bloem, H.W. van Delft, J.M.H. Habets, M.H.G. Hamers, G.T.W. van de Ven

Gooi- en Ommeland

Clubmeester:
J.W.A. Beltman, B.M. Bos, H. van den Brink, H. Cozijnsen, E.L.S. Dahmen‑van Erkel, G. van Donkersgoed, C. Dooijewaard, F.M. den Doop, W.G. Ekas, H.M. Ekas‑Habraken, W.H. Entrop, J. van der Geest, M. Govers‑Swaters, A.J.D. Hagendoorn, E. Heussen, J.H.N. Hofman, A. van den Hout, A. Janssen, H.G.M. Janssen, C. Keijer, H. Klazinga, A. Klinkert, C. Klumpenaar, E. Ledel, W.K.L. Ledel, M. Leeflang, A.P.S.M. te Loo‑van Keulen, I.M.J. de Louw‑Burm, C. Lunenburg, D.J. Mahon, W. Meester, M.C. Middelveld‑Noteboom, E. Pelser, A.A. Poelstra, A. Rijkse, T. Rijkse‑Horst, M.L. Rooks‑Krol, S. Roorda‑Heinen, A.H.M. Ruedisueli‑Laurijsen, J.J. Ruizendaal, C.J.M. Schaaf‑Kager, S. Schmersel, J.J. van der Sluis, L.C.G. Smit‑Loijer, W. van der Stelt, T.W.E. Stofberg‑van den Akker, E.J.M. Tadema‑Jongerius, A.A.R. Timmerman, M.A.F. Timmerman‑Nieuwe Weme, J.M. van Valkengoed, S. van Valkenhoef, P.L. van Veen, A.C. Vijn, C. de Vrieze‑Brandenburg, M.J. van der Zande

Districtsmeester:
A. Ahrens, M.A. Bezemer‑de Ridder, H.M.C. Bos, C. van Burik, R.J. Gelling, J.S.A.J.M. van Gennip, T. Habets, R. Hehenkamp Rosendahl, C. Henkelman, W. Hoek, M.H. vt Hoenderdaal, A. Karsten, S.C.M. van Katwijk, A. Knoop‑Meijers, A.G. Krijger, J. Langstraat, C.A.M. Lokker‑Jansen, P.H.M.J. Out, J.E.F.G. Peters, P. Pince van der Aa, H.P.A. Pisart, T. van Rooijen, E.I.C. Saraber‑Hooi, J.J. Severs‑Moes, L.K. Simoons‑Rietveld, S. Snelleman, M.J.J.M. van den Steenhoven, J. Tilma, J. Uffen, W.M. Verdam‑van Drimmelen, J. van de Wateringen, C.M.E. van der Zant

Regionaalmeester:
G.J. Adriaansens‑Blonk, T.G. de Bruijn, J.P.G. Heijens, L.C. van Holtz, D.H. Kaptein, J. Kern, P.M.M. Kramer‑Lankreijer, F.D.C. de Liever, J.C. van Loenen, C.H. van Loenen‑Tijmensen, H.A. Moerenhout‑van de Pol, H.A. Nijland, T. Revet, M. Sluyser, C. Vermeer

Kandidaat Bondsmeester:
F.H. Hogenbirk, J. Kaptein, A. Krukziener, W. Lefebvre, M.C. van Oploo, J.T. Schaap‑Lucas, A.M. van Schoonhoven, A.M.M. Slimmers

Bondsmeester:
H.L. van Dalen, C.W. Hoogendoorn, A.C. Meulenbeld, A.J.A.M. Oomen, A. Stougie

Nationaal Meester:
G. Petersen

Twente

Clubmeester:
M.W. van Agthoven‑Bal, U.C. Aukema, B.A. ter Braak, R. ten Buren, M. Eshuis, H. Evers‑Vlutters, H.G.B. Gerritsen, M.E. de Goede, H.J. Holterman, J. Huls, H. Jung, B. Kastelein, H. Kiers, F. Kootstra, B.H. Kraaijenbrink, A. Kreuwel, N. Kruijsen‑Peet, J.M.H. Leloux, D.J. Marsman, L.P. Meijer, A.H.G. Nijhuis, H.A.M. Ramaker, A.G. Schoenmaker‑Wolt, J.S. Steenstra, Y.J.M. Stevens, H.J. Tinselboer, F.F. van der Ven, H. de Vries, A.M.. van der Wal‑Leeuwis, M. van der Wel, I. Wibier‑ter Hofte, W. Wind‑Kluyver, T. Zeevat‑de Bruin

Districtsmeester:
B. Bonnamy, F.H. Brinkman, G.J.B. Deursen, D. Gremmen, G.M.J. Grobben, N. van der Heijden‑Hensen, R.G. Jansen, C. Kaag, G.M. Kuipers, W.C.A. Lammertsma‑Gorter, W. Legtenberg, H. Lok, L.A.J. Meulenbeld‑Schreuder, R. Poortman, B.J. Schipper, M. Valeton‑Lammers, G.C.M. van Zoelen

Regionaalmeester:
G. Begeman, E. Hein‑de Haan, A.H. Hendriksen, J.G. Jansen‑Tibben, T. Lunenborg‑Zoutman, G.M.P.M. Nicolasen, W. Voogel, M.M.H.G. Vrebos

Kandidaat Bondsmeester:
G.M.V. van den Bosch, T.J. Geist, C.J. Lis, G.H. v.d. Schoor, J. Wetterling

Bondsmeester:
B. Kwakman‑Spoolder, J.A. van Manen, G. Manenschijn

Nationaal Meester:
W.M.M. Tielen

Nationaal Meester met kroon:
E. Ebbelaar

West Brabant

Clubmeester:
J.L.J.C. Ballings, F.A.W. Becker, C.R.C. Berghegen, J.W.G. de Bie, J.M. Boers, E.A.M. Bogers‑van Gool, A.H. van Bracht, T.M.V. Cremers, G.S.W.C. Derksen, A.W.M.F. Derksen‑Buijs, C.N. Geers, G.R. ten Haaf, A. Hakkers, S.J. van Heteren, J.T.M. de Hoog‑Landmeter, M. de Hoon, A.J.M. Jansen, R. Jonker, A. Kamsteeg, J.E.L.M. Kerremans, C. Knipscheer, P. Knipscheer, M.A.J. van Laarhoven‑Mathon, J. Lamers, W. van der Linden, A.M.C. van Loon, E.P.H.M. van Loon‑Priems, M. Meijer, Y.W.B.T. Noordhoek, E. Oomes, P. van der Poel, K. Reichgelt, H.D.M. Renard‑Leppens, P.A.M. van Rijckevorsel, J. Roest, L.J.C. de Rooij, C.W. Roose, I. Snel, T. Sonneveld, C.M.M. Tuijtelaars‑Buiks, A. van Turnhout, T. van Turnhout, A.J. Veeke, C.M. van Velzen, A.H. Weima, W.J.C. de Wild, C.A.J. Willemen‑van Dijk

Districtsmeester:
A.M.J.J. van den Bosch‑Wolfs, J.P. van de Broek, A.J.E. Cartigny, J. Claes‑Ekelmans, A.A. Damen, M.H.E. Damen‑Kloet, R. de Gruiter, T.J.J. Haans, W.H. van Hoof, A.E.P. van Hulten, F.J.A. Jansen, E. Kamp, A.J.B.A.M. Kin, M.A. van Laar, H.M. Lambregts, H.H. Maat, A.A.M. Mathijssen, E.W.M. Mol, F. Nieuwkerk, P.H.C. van den Oever, M.L. van Saarloos‑Westerweel, N. Schot, A.L. Schouten, L.C.W.M. Stok, J.P.M. Vermeeren‑van Gils, A.M.C. Zom

Regionaalmeester:
F.J. van der Aa, E.C. Bastiaanse, M.F.E.M. van Bilsen, A.W.P. Boerendans‑Arnoldus, C.B. Boers, A.J.M.T. Braspenning‑van den Heuvel, R.E.L.J. Cornelis‑van Hees, L. Heus, J.W.P. van Krimpen‑van der Velden, C.A.J. van Mechelen, F.H.J. Nieland, C. Roelands, M.F.A. van Schijndel, A.C.E. Thijssen‑van Dongen, A. de Visser, T. de Visser‑Tilroe, F. van Wijk

Kandidaat Bondsmeester:
A.C. Baljé‑van Meel, A.P.F.J. Schot‑van Dinter, S. Stoffels, J.A. Terstegen, P.C.M. van Thillo‑Martens, T. Tunderman‑Hage, I.I. Vogelaar

Bondsmeester:
C. Brands, M.L.R. Coppens‑Schijven, A.E.M. Schuurbiers‑Huybregts, J. Sonneveld, W. Walraven van der Steen, R.H. Westerman

Midden Brabant

Clubmeester:
J.C. van Albada, M.F. Amesz, M. Baas, M.C.C. Bevaart, A.H.J. van de Biggelaar, A.M. de Bruijn, I. Hein, J.W.M. van Hest‑van Mierlo, M.G.W. Kastelijn, M.A. Kruijssen, R. Metzke, P. van Ostaden‑Swaans, T. Sagius, P. Soeterboek, N. Sulsters, M.M.A.E. Vogels, H.M.C.M. van den Wildenberg

Districtsmeester:
J.M. Aarts, J.S.M. Adema, J. Boons, A.T.P.M. van Boxtel, H.A.A. van Dijk, J.C. van den Ende, D. van Gastel, N. Hagens, N. Hamers, N. van den Hout, W.A.M. Jansen, N.M.M.H. Meurders, J. Molegraaf, M. Puts, A.J. van Ravenstein, F. van Rhijn‑Hendrix, T.L.F.M. van der Ven, P.A.G. van Vliet, B.W.Th. van der Walle, C. Wildschut, M.A.J. Willemse, M.H. van Zundert‑Doors

Regionaalmeester:
B.A.C.M. Bachman, P.N. van Bladel, J.G. Hinze‑de Vries, B. Joosten, C.J.J. Meijers, P. Pessers‑Petit, B. Schuurmans, A.J.M. Timmermans‑de Jong, M.A.M. van der Velden, D.J. Wolters

Kandidaat Bondsmeester:
K. Buijtenhek‑Kloet, S. Crommelin, A. van Gestel, S. De Roos, A. Vos

Bondsmeester:
G.W.H.M. Joosten

Nationaal Meester:
R.L.P. Hendrickx

Zuid Oost Brabant

Clubmeester:
W.T.M. Arts, H.W. Berkers‑Aarts, P.J.B. van den Boogaart, P.H.A.C. Das, T.P.J. Dekkers, M.J.E. Dreverman, H.H. Eggenhuisen, D.M.M. van Falier, T.A.N. van Falier, H. Franse, H.M.A. Fransen, T. Frijters, A. Govers, G. Govers, T. de Groot, H. van Haendel, F.H.J. Hoelsgens, J.L.J. van Hoof, T. Houben, A.H. Joosten, M.A.E. der Kinderen, A.M. der Kinderen‑v.d.Hombergh, M.P. van Leipsig, A.M. van der Linden, A. van de Lockant, H. Melai, E.H. Moor, A.A. Paalvast, C.A.E. van Ravenstein, E.M.M. Reints Bok‑Post, J.M.M. Smulders, L. Smulders, T. Spoorenberg, M. Thijssen, T. van Tongeren, J.M.M. van de Velden, C.J.C. Verschure, C.J. Verschure‑Hertog, C.M. Vervoort, H.M.J. Warners, H. Wenselaar, I.C.F. Wiegerinck, L.G. van der Windt

Districtsmeester:
J.T.F.M. Bouw, E. Brouwers‑Laeven, J. van Dijk, W.J.M. van Engeland‑van de Ven, A.P.P.M. van de Graaf, M.W.G. van Halder‑Vissers, F. Hugers, H. van den Hurk, M.P.C.Th. van Kleef, J.M.L. Koonings, P. van Lieshout, P.J.G. Raaijmakers, A.J. Schenkels, J.T.M. Toenders, P.M.R. Toenders, M.G. van de Ven, C.H.M. Verbakel‑van der Pas, M. Verhagen‑Sanders, L.H. Verhees, E.A.S. de Witte‑Tiebout

Regionaalmeester:
M. Adriaans, M.M. van Asten‑Geven, B.M.H. Copier, J.A.J. van den Eijnden, J. ten Have, M.J.M. Heijligers, J.W. van Horssen‑Loomans, J.A.M. van de Laar, M.C.W. Pastoor, J. Ruben, W.W.A. Ruleyns, G.J.F.M. Swinkels, L.W. Tecklenburg, M.V. Vermeulen‑Leifer, J. Vlastuin

Kandidaat Bondsmeester:
H.C. van den Beld, A.H. van der Linden, M.J.C. Vermeulen

Bondsmeester:
J. Gommans, F.C.M. de Haan, C.L.A. van Roovert

Nationaal Meester:
P.M. van der Sanden

Overig

Clubmeester:
F.W.M. van den Berk, A. Brouwer‑Bos, G.M.J. Kusters‑van Vught,  Vervloessem, P. Volcke, H. de Vries‑Hoekstra, P.S. Zijl

Districtsmeester:
C.P. Bilstra, J.E.S. Koudstaal‑Dopper, J. Schoemaker‑Timmermans