Skip to the main content

Voor de spelers. Voor de sport.

Inloggen

Kennisbank

Resultaten EK en WK Open Team

EUROPESE BRIDGE KAMPIOENSCHAPPEN
De eerste Europese kampioenschappen voor teams werden in 1932 in Scheveningen gehouden. Toen speelden alleen “open” teams. Van 1932 tot 1948 worden de kampioenschappen georganiseerd door de International Bridge League. Van 1940 tot 1947 werden er geen Europese kampioenschappen gespeeld. In 1948 werd de European Bridge League opgericht en vanaf dat jaar organiseert de EBL de Europese Bridge kampioenschappen. Tot 1975 wordt het EK meestal elk jaar gespeeld, daarna om de twee jaar. Vanaf 1975 t/m 2001 alleen maar in de oneven jaren, daarna in de even jaren. Tot nu toe zijn de Europese kampioenschappen driemaal in Nederland gehouden: 1932 Scheveningen (alleen ‘Open’), 1939 Den Haag, 1955 Amsterdam.

2018 54e EK Oostende, België (33 landen)
5e plaats: Bob Drijver – Bart Nab, Danny Molenaar – Tim Verbeek, Bauke Muller – Simon de Wijs
captain: Anton Maas, trainer: Ton Bakkeren
1. Noorwegen 2. Israël 3. Rusland

2016 53e EK Boedapest, Hongarije (37 landen)
3e plaats: Sjoert Brink – Bas Drijver, Bob Drijver – Bart Nab, Bauke Muller – Simon de Wijs
captain: Anton Maas, trainer: Ton Bakkeren
1. Frankrijk 2. Zweden 3. Nederland

2014 52e EK Opatija, Kroatië (36 landen)
8e plaats: Bauke Muller – Simon de Wijs, Riccco van Prooijen – Louk Verhees, Richard Ritmeijer – Magdaléna Tichá
captain: Onno Eskes, trainer: Ton Bakkeren
1. vacant 2. Monaco en Engeland 3. Bulgarije
NB in oktober 2018 werden Israël (1e) en Duitsland (6e) door de EBL uit de uitslag gehaald, Polen weigerde de bronzen medaille die het daardoor zou krijgen, zodoende steeg Nederland drie plaatsen. Monaco weigerde de eerste plaats en is daarom ex aequo met Engeland op de tweede plaats geëindigd.

2012 51e EK Dublin, Ierland (34 landen)
2e plaats: Sjoert Brink – Bas Drijver, Bauke Muller – Simon de Wijs, Ricco van Prooijen – Louk Verhees
captain: Eric Laurant, trainer: Ton Bakkeren
1. Monaco, 2. Nederland, 3. Italië

2010 50e EK Oostende, België (38 landen)
6e plaats: Sjoert Brink – Bas Drijver, Jan Jansma – Gert-Jan Paulissen, Bauke Muller – Simon de Wijs
captain: Eric Laurant, trainer: Anton Maas
1. Italië, 2. Polen, 3. Israël

2008 49e EK Pau, Frankrijk (38 landen)
6e plaats: Ton Bakkeren – Huub Bertens, Sjoert Brink – Bas Drijver, Vincent Ramondt – Berry Westra
captain: Eric Laurant, trainer: Anton Maas
1. Noorwegen, 2. Rusland, 3. Duitsland

2006 48e EK Warschau, Polen (33 landen)
5e plaats: Ton Bakkeren – Huub Bertens, Bauke Muller – Simon de Wijs, Vincent Ramondt – Berry Westra
captain: Eric Laurant, trainer: Anton Maas
1. Italië, 2. Ierland, 3. Noorwegen

2004 47e EK Malmö, Zweden (33 landen)
6e plaats: Ton Bakkeren – Huub Bertens, Jan Jansma – Louk Verhees, Bauke Muller – Simon de Wijs
captain: Toine van Hoof, coach: Onno Eskes
1. Italië, 2. Zweden, 3. Polen

2002 46e EK Salsomaggiore, Italië (38 landen)
7e plaats: Willem van Eijck – Berry Westra, Jan Jansma – Louk Verhees, Bauke Muller – Simon de Wijs
captain: Ed Hoogenkamp, coach: Onno Eskes
1. Italië, 2 Spanje, 3. Noorwegen

2001 45e EK Tenerife, Spanje ( 35 landen)
9e plaats: Jan Jansma – Louk Verhees, Erik Kirchhoff – Gert-Jan Paulissen, Anton Maas – Vincent Ramondt
captain: Jaap Trouwborst, coach: Berry Westra
1. Italië, 2. Noorwegen, 3. Polen

1999 44e EK St. Julian’s, Malta (37 landen)
10e plaats: Huub Bertens – Bart Nab, Wubbo de Boer – Bauke Muller, Piet Jansen – Jan Westerhof
captain: Jaap Trouwborst, coach: Erik Kirchhoff
1. Italië, 2. Zweden, 3. Noorwegen

1997 43e EK Montecatini, Italië (35 landen)
6e plaats: Jan van Cleeff – Jan Jansma, Ed Hoogenkamp – Louk Verhees, Piet Jansen – Jan Westerhof
captain: Jaap Trouwborst, coach: Erik Kirchhoff
1. Italië, 2. Polen, 3. Noorwegen

1995 42e EK Vilamoura, Portugal (32 landen)
3e plaats: Piet Jansen – Jan Westerhof, Erik Kirchhoff – Anton Maas, Enri Leufkens – Berry Westra
captain: Jaap Trouwborst, coach: Henk Schippers
1. Italië, 2. Frankrijk, 3. Nederland

1993 41e EK Menton, Frankrijk (30 landen)
4e plaats: Wubbo de Boer – Bauke Muller, Piet Jansen – Jan Westerhof, Enri Leufkens – Berry Westra
captain: Jaap Trouwborst, coach: Henk Schippers
1. Polen, 2. Denemarken, 3. Noorwegen

1991 40e EK Killarney, Ierland (26 landen)
6e plaats: Leo van den Brom – André Mulder, Enri Leufkens – Berry Westra, Kees Tammens – Hans Vergoed
captain: Jaap Trouwborst
1. Groot-Brittannië, 2. Zweden, 3. Polen

1989 39e EK Turku, Finland (25 landen)
7e plaats: Frans Borm – Anton Maas, Enri Leufkens – Berry Westra, Chris Niemeijer – René Zwaan
captain: Roald Ramer
1. Polen, 2. Frankrijk, 3. Zweden

1987 38e EK Brighton, Engeland (23 landen)
12e plaats: Erik Kirchhoff – Kees Tammens, Hans Kreijns – Hans Vergoed, Enri Leufkens – Berry Westra
captain: Cees Sint, co-captain: Wubbo de Boer
1. Zweden, 2. Engeland, 3. Noorwegen

1985 37e EK Salsomaggiore, Italië (21 landen)
7e plaats: Jan Willem Bomhof – Roald Ramer, Erik Kirchhoff – Kees Tammens, Chris Niemeijer – Eddy Roosnek
captain: Loek Verhees, co-captain: Ed Franken
1. Oostenrijk, 2. Israël, 3. Frankrijk

1983 36e EK Wiesbaden, West-Duitsland (24 landen)
4e plaats: Hans Kreijns – Hans Vergoed, Anton Maas – Eddy Roosnek, Max Rebattu – Cees Sint
captain: Cees Kaiser
1. Frankrijk, 2. Italië, 3. Noorwegen

1981 35e EK Birmingham, Engeland (18 landen)
12e plaats: Anton Maas – Chris Niemeijer, Roald Ramer – Eddy Roosnek, Max Rebattu – Cees Sint
captain: Toine van Hoof, co-captain: Peter van der Linden
1. Polen, 2. Groot-Brittannië, 3. Frankrijk

1979 34e EK Lausanne, Zwitserland (21 landen)
14e plaats: Toine van Hoof – Pieter Bas Wintermans, André Mulder – Carol van Oppen, Roald Ramer – Henk Schippers
captain: Jan Meijer
1. Italië, 2. Denemarken, 3. Frankrijk

1977 33e EK Helsingor, Denemarken (22 landen)
13e plaats: Piet Borst – Hans Kreijns, Cees Kaiser – Jaap Kokkes, Max Rebattu – Cees Sint
captain: Pim van Calcar
1. Zweden, 2. Italië, 3. Israël

1975 32e EK Brighton, Engeland (23 landen)
10e plaats: Henk van Aarst – Jan Meijer, Piet van Besouw – Hans Kreijns, Max Rebattu – Cees Sint
captain: Jean Ackermans
1. Italië, 2. Israël, 3 Groot-Brittanië

1974 31e EK Herzlia, Israël (19 landen)
13e plaats: Henk van Aarst – Jan Meijer, Vino Bisht – Jaap Kokkes, Maarten Koetser – Henk Schippers
captain: Harry van der Helm
1. Frankrijk, 2. Italië, 3. Noorwegen

1973 30e EK Oostende, België (23 landen)
16e plaats: Jaap Kokkes – Arie van Heusden, Cees Kaiser – Cees Sint, Hans Kreijns – Max Rebattu
1. Italië, 2. Frankrijk, 3. Polen

1971 29e EK Athene, Griekenland (22 landen)
4e plaats: Vino Bisht – Carol van Oppen, Arie van Heusden – Hans Kreijns, Max Rebattu – Cees Sint
captain: Jut Kramer
1. Italië, 2. Groot-Brittannië

1970 28e EK Estoril, Portugal (22 landen)
14e plaats: Arie van Heusden – Jaap Kokkes, Cees Kaiser – Cees Sint, Hans Kreijns – Bob Slavenburg
captain: Pim van Calcar
1. Frankrijk, 2. Polen, 3. Italië

1969 27e EK Oslo, Noorwegen (21 landen)
19e plaats: André Boekhorst – Stef Vissinga, Arie van Heusden – Jaap Kokkes, Cees Kaiser – Hans Kreijns
captain: Pim van Calcar
1. Italië, 2. Noorwegen, 3. Oostenrijk

1967 26e EK Dublin, Ierland (20 landen)
4e plaats: Martijn Cats – Jut Kramer, Arie van Heusden – Cees Kaiser, Hans Kreijns – Bob Slavenburg
captain: Jo Neelis
1. Italië, 2. Frankrijk, 3. Groot-Brittannië

1966 25e EK Warschau, Polen (17 landen)
2e plaats: Martijn Cats – Jut Kramer, Cees Kaiser – Jaap Kokkes, Hans Kreijns – Bob Slavenburg
captain: Jo Neelis
1. Frankrijk, 2. Nederland, 3. Noorwegen

1965 24e  EK Oostende, België (19 landen)
2e plaats: Bobby Blitzblum – Anton Rijke, Piet Boender – Oudshoorn, Hans Kreijns – Bob Slavenburg
captain: Jut Kramer
1. Italië, 2. Nederland, 3. België

1963 23e EK Baden-Baden, Duitsland (18 landen)
16e plaats: Piet Boender – Hendrik Helleman, Martijn Cats – Verboog, Oudshoorn – Bram Kornalijnslijper
1. Groot-Brittannië, 2. Italië, 3. Polen

1962 22e EK Beiroet, Libanon (12 landen)
geen Nederlandse afvaardiging
1. Frankrijk, 2. Italië, 3. Zwitserland

1961 21e EK Torquay, Engeland (17 landen)
11e plaats: Piet Boender-Oudshoorn, Martijn Cats – Verboog, Herman Filarski – Jut Kramer
captain: Cor van Bemmel Suyck
1. Groot-Brittannië, 2. Frankrijk, 3. Denemarken

1959 20e EK Palermo, Italië (16 landen)
8e plaats: Piet Boender – György Lengyel, Robbie de Leeuw – Freddy Nieman, Polak – Bob Slavenburg
captain: Kuyt
1. Italië, 2. Frankrijk, 3. Groot-Brittannië

1958 19e EK Oslo, Noorwegen (15 landen)
8e plaats: Martijn Cats – Ernst Goudsmit, Herman Filarski – Verboog, Bob Kaiser – Cees Kaiser
captain Bob van Hellenberg Hubar
1. Italië, 2. Groot-Brittannië, 3. Frankrijk

1957 18e EK Wenen, Oostenrijk (17 landen)
5e plaats: Martijn Cats – Jut Kramer, Herman Filarski – Jaap Kokkes, Bob Kaiser – Cees Kaiser
captain Bob van Hellenberg Hubar
1. Italië, 2. Oostenrijk, 3 Groot-Brittannië

1956 17e EK Stockholm, Zweden (16 landen)
8e plaats: Piet Boender – Hendrik Helleman, Bouwman – Pot, Martijn Cats – Jut Kramer
captain: Van de Ven
1. Italië, 2. Frankrijk, 3. Oostenrijk

1955 16e EK Amsterdam (13 landen)
3e plaats: Martijn Cats – Jut Kramer, Ernst Goudsmit – Frits Goudsmit, Leo Oudshoorn – Wim Oudshoorn
captain: Voskuil
1. Frankrijk, 2. Italië, 3. Nederland

1954 15e EK Montreux, Zwitserland (15 landen)
8e plaats: Martijn Cats – Jut Kramer, Ernst Goudsmit – Frits Goudsmit, Bob Kaiser – Cees Kaiser
captain: Voskuil
1. Groot-Brittannië, 2. Frankrijk, 3. Oostenrijk

1953 14e EK Helsinki, Finland (11 landen)
geen Nederlandse afvaardiging.
1. Frankrijk, 2. Groot-Brittannië, 3. Italië

1952 13e EK Dunlaoghaire, Ierland (13 landen)
6e plaats: Martijn Cats – Frits Goudsmit, Kater, Bob Kaiser, Jut Kramer, Van Tuin
captain: Monster
1. Zweden, 2. Italië, 3. Oostenrijk

1951 12e EK Venetië, Italië (14 landen)
7e plaats: Martijn Cats – Herman Filarski, Ernst Goudsmit – Frits Goudsmit, Polak – Bob Slavenburg
captain: Gerard Elffers
1. Italië, 2. Oostenrijk, 3. Groot-Brittannië

1950 11e EK Brighton, Engeland (11 landen)
7e plaats: Martijn Cats – Herman Filarski, Ernst Goudsmit – Frits Goudsmit, Cor van Bemmel Suyck
captain: Jut Kramer
1. Groot-Brittannië, 2. Zweden, 3. Frankrijk

1949 10e EK Parijs, Frankrijk (11 landen)
9e plaats: Martijn Cats – Herman Filarski, Frits Goudsmit – Cor van Bemmel Suyck, Pels Rijcken-Lolcama, invallers Denkers-Vos
captain: Kramer
1. Groot-Brittannië, 2. Zweden, 3. Denemarken

1948 9e EK Kopenhagen, Denemarken (10 landen)
5e  plaats: Frits  Goudsmit – Herman Filarski, Muller-Polak
1. Groot-Brittannië, 2. Zweden, 3. Noorwegen

1939 8e EK Den Haag (11 landen)
4e  plaats: Ernst Goudsmit – Frits Goudsmit, Cor van Bemmel Suyck – Bolo Einhorn, Muller-Polak
1. Zweden, 2. Joegoslavië, 3. Duitsland

1938 7e EK Oslo, Noorwegen (10 landen)
3e  plaats: Ernst Goudsmit – Frits Goudsmit, Cor van Bemmel Suyck – Bolo Einhorn
1. Hongarije, 2. Noorwegen, 3. Nederland

1937 6e EK Boedapest, Hongarije (18 landen)
4e  plaats: Ernst Goudsmit – Frits Goudsmit, Auerbach – Bolo Einhorn
1. Oostenrijk, 2. Verenigde Staten, 3. Hongarije

1936 5e EK Stockholm, Zweden (14 landen)
3e  plaats: Ernst Goudsmit – Frits Goudsmit, Bolo Einhorn – Zeldenrust, Cor van Bemmel Suyck
1. Oostenrijk, 2. Hongarije, 3. Nederland

1935 4e EK Brussel, België (12 landen)
7e  plaats: Ernst Goudsmit – Frits Goudsmit, Cor van Bemmel Suyck – Bolo Einhorn, Nitschmann-Van Pallandt
1. Frankrijk, 2/3. Hongarije en Joegoslavië

1934 3e EK Wenen, Oostenrijk (10 landen)
2e  plaats: Ernst Goudsmit – Frits Goudsmit, Cor van Bemmel Suyck – Bolo Einhorn, Van Houten – Zeldenrust
1. Hongarije, 2. Nederland, 3. Oostenrijk

1933 2e EK Londen, Groot-Brittannië (7 landen)
2e  plaats: Ernst Goudsmit – Frits Goudsmit, Cor van Bemmel Suyck – Bolo Einhorn, De Kuyper
1. Oostenrijk, 2. Nederland, 3. Noorwegen

1932 1e EK Scheveningen, (6 landen)
2e plaats: Ernst Goudsmit – Frits Goudsmit, Bolo Einhorn – Borel, Cor van Bemmel Suyck – Versteeg
1. Oostenrijk, 2. Nederland, 3. Noorwegen

OPEN EUROPESE KAMPIOENSCAPPEN, OPEN TEAMS

2017 8e open EK Montecatini Terme, Italië (120 teams)
23e plaats: Bob Drijver – Bart Nab, Ricco van Prooijen – Louk Verhees
captain: Wubbo de Boer, coach: Ton Bakkeren
1. Noorwegen, 2. Griekenland, 3/4 China en Mazurkiewicz (Polen)

2015 7e open EK Tromsø, Noorwegen (102 teams)
1e plaats: Bob Drijver – Bart Nab, Danny Molenaar – Tim Verbeek
captain: Anton Maas, coach: Ton Bakkeren

1. Nederland, 2. Blund (Nor), 3/4 Khyuppenen (Rus/Ned) en Noralia (Nor/Aus)

2013 6e open EK Oostende, België (121 teams)
9/16e plaats: Onstein Aces (Bauke Muller – Simon de Wijs, Ricco van Prooijen – Louk Verhees)
1. Mazurkiewicz (Pol), 2. Breno (Ita), 3. Isrmany (Isr/Dui)

2011 5e Open EK Poznan, Polen (119 teams)
5/8e plaats: Jan Jansma – Gert-Jan Paulissen, Ricco van Prooijen – Louk Verhees
captain: Eric Laurant, coach: Anton Maas
1. Mahaffey, 2. Bessis, 3. Monaco

2009 4e Open EK Sanremo, Italië (128 teams)
1e plaats: Sjoert Brink – Bas Drijver, Bauke Muller – Simon de Wijs
captain: Eric Laurant, coach: Anton Maas

1. Nederland, 2. Israël, 3/4. Bulgarije en India

2007 3e Open EK Antalya, Turkije (104 teams)
3/4e plaats: Sjoert Brink – Bas Drijver, Bauke Muller – Simon de Wijs, Vincent Ramondt – Berry Westra
captain: Eric Laurant, coach: Anton Maas
1. Frankrijk/Israël, 2. India, 3/4. Nederland en Zuid-Afrika/Zweden

2005 2e Open EK Tenerife, Spanje (83 teams)
1e plaats: Ton Bakkeren – Huub Bertens, Jan Jansma – Louk Verhees, Bauke Muller – Simon de Wijs
captain: Toine van Hoof, coach: Anton Maas

1. Nederland, 2. Polen, 3/4. Engeland/Turkije en Denemarken

2003 1e Open EK Menton, Frankrijk (137 teams)
17e plaats ex aequo: Bas Drijver – Maarten Schollaardt, Willem van Eijck – Berry Westra, Bauke Muller – Simon de Wijs
captain: Toine van Hoof
1. Israël, 2. Frankrijk, 3/4. Brazilië en Polen

WERELDKAMPIOENSCHAPPEN (BERMUDA BOWL), OPEN TEAMS
Het eerste wereldkampioenschap om de Bermuda Bowl werd gehouden in 1950 in Bermuda, acht jaar voordat de World Bridge Federation werd opgericht. Na de eerste keer werd de Bermuda Bowl gespeeld tussen USA en de kampioen van Europa. Vanaf 1957 deden ook landen mee van de andere zones van de World Bridge Federation. Om de Bermuda Bowl wordt elke twee jaar in de oneven jaren gespeeld. Tegenwoordig mogen de eerste zes landen van het Europese kampioenschap meedoen aan het wereldkampioenschap. Nederland deed in 2017 voor de negende keer mee.

2017 43e WK Lyon, Frankrijk (22 landen)
5e plaats ex aequo, in kwartfinale verloren van Nieuw-Zeeland: Berend van den Bos – Joris van Lankveld, Bob Drijver – Bart Nab, Bauke Muller – Simon de Wijs
captains Wubbo de Boer/Agnes Snellers, coach: Ton Bakkeren
1. USA, 2. Frankrijk, 3. Bulgarije

2013 41e WK Nusa Dua (Bali), Indonesië (22 landen)
5e plaats ex aequo, in kwartfinale verloren van Polen: Sjoert Brink – Bas Drijver, Bauke Muller – Simon de Wijs, Ricco van Prooijen – Louk Verhees
captain: Onno Eskes, coach: Ton Bakkeren
1. Italië, 2. Monaco, 3. Polen

2011 40e WK Veldhoven, Nederland (22 landen)
1e plaats: Sjoert Brink – Bas Drijver, Bauke Muller – Simon de Wijs, Ricco van Prooijen – Louk Verhees
captain: Eric Laurant, coach: Anton Maas
1. Nederland, 2. USA, 3. Italië

2009 39e WK São Paulo, Brazilië (22 landen)
5e plaats ex aequo, in kwartfinale verloren van de USA: Ton Bakkeren – Huub Bertens, Sjoert Brink – Bas Drijver, Bauke Muller – Simon de Wijs
captain: Eric Laurant, coach: Anton Maas
1. USA, 2. Italië, 3. Bulgarije

2007 38e WK Shanghai, China (22 landen)
3e plaats: Ton Bakkeren – Huub Bertens, Sjoert Brink – Bas Drijver, Bauke Muller – Simon de Wijs
captain: Eric Laurant, coach: Anton Maas
1. Noorwegen, 2. USA, 3. Nederland

2005 37e WK Estoril, Portugal (22 landen)
10e plaats: Ton Bakkeren – Huub Bertens, Jan Jansma – Louk Verhees, Bauke Muller – Simon de Wijs
captain: Toine van Hoof, coach: Anton Maas
1. Italië, 2. USA 1, 3. USA 2

1995 32e WK Beijing, China (16 landen)
5e plaats ex aequo, in kwartfinale verloren van Zweden: Piet Jansen – Jan Westerhof, Erik Kirchhoff – Anton Maas, Enri Leufkens – Berry Westra
captain: Jaap Trouwborst, coach: Henk Schippers
1. USA, 2. Canada, 3. Frankrijk

1993 31e WK Santiago, Chili (16 landen)
1e plaats: Wubbo de Boer – Bauke Muller, Piet Jansen – Jan Westerhof, Enri Leufkens – Berry Westra
captain: Jaap Trouwborst, coach: Henk Schippers
1. Nederland, 2. Noorwegen, 3. Brazilië

1966 14e WK St. Vincent, Italië (5 landen)
4e plaats: Bobby Blitzblum – De Leeuw, Piet Boender – Leo Oudshoorn, Hans Kreijns – Bob Slavenburg
captain: Jut Kramer
1. Italië, 2. USA, 3. Venezuela

WORLD MIND SPORTS GAMES OPEN TEAMS

2016 3e World Mind Games Wroclaw, Polen (53 landen)
1e plaats: Sjoert Brink – Bas Drijver, Bob Drijver – Bart Nab, Bauke Muller – Simon de Wijs
captain: Anton Maas, coach: Ton Bakkeren.

1. Nederland, 2. Monaco, 3. Polen

2012 2e World Mind Sport Games Lille, Frankrijk (60 landen)
5e plaats ex aequo: Sjoert Brink – Bas Drijver, Bauke Muller – Simon de Wijs, Ricco an Prooijen – Louk Verhees
captain: Eric Laurant, coach: Ton Bakkeren
1. Zweden, 2. Polen, 3. Monaco

2008 1e World Mind Sport Games Beijing, China (71 landen)
5e plaats ex aequo: Ton Bakkeren – Huub Bertens, Bauke Muller – Simon de Wijs, Vincent Ramondt – Berry Westra
captain: Eric Laurant, coach: Anton Maas
1. Italië, 2. Engeland, 3. Noorwegen

OLYMPIADES OPEN TEAMS

2004 12e Olympiade Istanbul, Turkije (72 landen)
2e plaats Sjoert Brink – Ricco van Prooijen, Bas Drijver – Maarten Schollaardt, Jan Jansma – Louk Verhees
captain: Toine van Hoof, coach: Anton Maas
1. Italië 2. Nederland 3. Rusland

2000 11e Olympiade Maastricht, Nederland (72 landen)
9e plaats ex aequo: Huub Bertens – Bart Nab, Wubbo de Boer – Bauke Muller, Anton Maas – Vincent Ramondt
captain: Jaap Trouwborst, coach: Erik Kirchhoff
1. Italië, 2. Polen, 3. USA

1996 10e Olympiade Rhodos, Griekenland (71 landen)
13e plaats: Wubbo de Boer – Bauke Muller, Piet Jansen – Jan Westerhof, Jaap van der Neut – Gert-Jan Paulissen
captains: Loek Verhees/ Maurits van der Vlugt
1. Frankrijk, 2. Indonesië, 3. Denemarken

1992 9e Olympiade Salsomaggiore, Italië (57 landen)
3e plaats: Wubbo de Boer – Bauke Muller, Enri Leufkens – Berry Westra, Jaap van der Neut – Marcel Nooijen
captains: Jaap Trouwborst/Erik Kirchhoff
1. Frankrijk, 2. USA, 3. Nederland

1988 8e Olympiade Venetië, Italië (56 landen)
15e plaats: Frans Borm – Anton Maas, Leo van den Brom – André Mulder, Erik Kirchhoff – Kees Tammens
captain: Roald Ramer
1. USA, 2. Oostenrijk, 3. ex aequo India en Zweden

1984 7e Olympiade Seattle, USA (54 landen)
11e plaats: Jan Willem Bomhof – Jos Jacobs, Anton Maas – Henk Schippers, Max Rebattu – Cees Sint
captain: Toine van Hoof
1. Polen, 2. Frankrijk, 3. Denemarken

1980 6e Olympiade Valkenburg (58 landen)
3e plaats: Hans Kreijns – Hans Vergoed, Anton Maas – René Zwaan, André Mulder – Carol van Oppen
captain: Cees Kaiser
1. Frankrijk, 2. USA 3 ex aequo Nederland en Noorwegen

1976 5e Olympiade Monte Carlo, Monaco (45 landen)
22e plaats: Piet van Besouw – Hans Kreijns, Vino Bisht – Carol van Oppen, Paul Felten – Hans Vergoed
captain: Bob van Hellenberg Hubar
1. Brazilië, 2. Italië, 3. Groot-Brittannië

1972 4e Olympiade Miami Beach, Florida, U.S.A. (39 landen)
20e plaats: Vino Bisht – Carol van Oppen, Hans Kreijns – Arie van Heusden, Max Rebattu – Cees Sint
captain: Harry van der Helm
1. Italië, 2. USA, 3. Canada

1968 3e Olympiade Deauville, Frankrijk (33 landen)
4e plaats: Arie van Heusden – Jaap Kokkes, Hans Kreijns – Bob Slavenburg, Max Rebattu sr – Max Rebattu jr
captain: Pim van Calcar
1. Italië, 2. USA, 3. Canada

1964 2e Olympiade New York, USA (29 landen)
20e plaats: Piet Boender – Hendrik Helleman, Cees Kaiser – Jaap Kokkes, Oudshoorn – Anton Rijke
captain: Pim van Calcar
1. Italië, 2. USA, 3. Groot-Brittannië

1960 1e OlympiadeTurijn, Italië (29 landen)
22e plaats: Piet Boender, Martijn Cats, Jut Kramer, György Lengyel, Oudshoorn
captain: Pels Rijcken
1. Frankrijk, 2. Groot-Brittannië, 3. USA

Ander nieuws