Skip to the main content

Voor de spelers. Voor de sport.

Inloggen

Kennisbank

Waar zijn de Toekomstdrives?

Opgeven voor een Toekomstdrive verloopt via de bridgedocenten.
Ontbrekende plaatsen, locaties en verdere informatie volgen zodra deze bekend zijn.
Voor informatie en opgave neem contact op met hieronder genoemde organisatoren.

 

DatumAanvangPlaatsLocatieInformatie en OpgaveAanvullende informatie
30 maart 201910:30 uurHengeloDSC HengeloHenk Lantink, Marc VerhoevenKlik hier voor de uitslag
6 april 201913:30 uurAmstelveenGo-CentrumHans SelmanKlik hier voor de uitslag
6 april 201913:30 uurLeidenDSC LeidenAnja KoningKlik hier voor de uitslag
7 april 201913:30 uurAalst – WaalreDe PrachtWim KempsKlik hier voor de uitslag
7 april 201910:30 uurHeemstedeWIJ De LuifelNiek RoderkerkKlik hier voor bericht en hier voor de uitslag
7 april 201913:30 uurZevenbergenBij VerhoevenTheo van ThoorKlik hier voor bericht en hier voor de uitslag
10 april 201919.15 uurRotterdamDe LombardCaroline van der EschKlik hier voor de uitslag
13 april 201913.00 uurDen DungenDe LitsenborgBep HeijmansKlik hier voor de uitslag
13 april 201913.30 uurEngelbertMFC EngelbertKlaas BruinsmaKlik hier voor de uitslag
13 april 201910.30 uurMaasbreeFeestzaal NiënsPeter MaasKlik hier voor de uitslag
13 april 201913.00 uurPapendrechtDSC PapendrechtJos van Munster, Herman KroonKlik hier voor de uitslag
14 april 201911.00 uurTilburgCafé TheuseusKarin PoppelaarsKlik hier voor de uitslag
14 april 201913.30 uurWijchen (Alverna)Dorpshuis de OaseRyks de JongKlik hier voor bericht en hier voor de uitslag
26 april 201919.30 uurApeldoornDenksportcentrum ZuidGejo PeetKlik hier voor de uitslag
11 mei 201913.00 uurAlkmaarWijkcentrum DaalmeerTheo MarijtKlik hier voor de uitslag
11 mei 201912.30 uurAlmereDSC AnnaparkMartin Minnema
18 mei 201913.30 uurUtrechtNDC Den HommelMarie-José de Bruïnemeer informatie
18 mei 201910.00 uurZoetermeer2BHomeHans Nijssen
19 mei 201911.00 uurArnhemDe DenktankHenk Uijterwaalmeer informatie
1 juni 2019GietenCoby Wichers

 

Ander nieuws