Skip to the main content

Voor de spelers. Voor de sport.

Inloggen

Bridge-en Boekenshop Zalencentrum Contact BridgeBond 

De Nederlandse Bridge Bond is gevestigd in Nationaal Denksportcentrum Den Hommel, Kennedylaan 9, 3533 KH Utrecht.

Directie

Gijs van der Scheer
directeur
030-2759915
gijs.vd.scheer@bridge.nl
Nancy de Boer
adjunct-directeur/hoofd breedtesport
030-2759941
nancy.de.boer@bridge.nl
Jarinka Nauta
secretariaat
030-2759999
jarinka.nauta@bridge.nl

Bedrijfsbureau

Bert ter Wal
hoofd bedrijfsbureau
030-2759926
bert.ter.wal@bridge.nl
Halil Yüksel
financiële afdeling
030-2759922
halil.yuksel@bridge.nl
Willy Kompier
ledenadministratie
030-2759929
willy.kompier@bridge.nl
Peter Winter
facilitair medewerker
030-2759964
peter.winter@bridge.nl

Breedtesport

Nancy de Boer
adjunct-directeur/hoofd breedtesport
030-2759941
nancy.de.boer@bridge.nl
Dieuwke Ponsteen
Clubondersteuning en jeugd
030-2759951
dieuwke.ponsteen@bridge.nl
Fleur Bootsma
clubondersteuning
030-2759932
fleur.bootsma@bridge.nl
Geon Steenbakkers
opleidingen
geon.steenbakkers@bridge.nl
Irene Brandsen
opleidingen en bridge leren
030-2759944
irene.brandsen@bridge.nl
Marie-José de Bruïne
opleidingen en bridge leren
030-2759955
mariejose.de.bruine@bridge.nl

Marketing & Communicatie

Sharon Löwensteyn
hoofd marketing en communicatie
030-2759928
sharon.lowensteyn@bridge.nl
Elianne van Dooren
communicatiespecialist
030-2759973
elianne.van.dooren@bridge.nl
Carolien Klarenbeek
manager bridge- en boekenshop
030-2759978
carolien.klarenbeek@bridge.nl
Monique Visscher
dtp en communicatie
030-2759972
monique.visscher@bridge.nl

Wedstrijdzaken / Automatisering & Helpdesk

Femmy Boelaars
hoofd wedstrijdzaken/automatisering
030-2759933
femmy.boelaars@bridge.nl
Ad Cosijn
wedstrijdzaken
030-2759969
ad.cosijn@bridge.nl
Frans Lejeune
automatisering
030-2759909
frans.lejeune@bridge.nl
Henk Rotman
wedstrijdzaken
030-2759963
henk.rotman@bridge.nl
Marc van Beijsterveldt
wedstrijdzaken
030-2759968
marc.van.beijsterveldt@bridge.nl
Peter Smits
automatisering
030-2759916
peter.smits@bridge.nl